İncir ve Keçiboynuzu kürü deneyenler, buyrun listeye

((eslem))

Canım kızım büyüyor
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
2.361
3
42
selam arkadaşlar
kaliteli yumurta oluşumu için incir kürü kullanıp eşinede spremleri için keçiboynuzu kürüne başlayan arkadaşlar, buyrun listemizi oluşturalım.
gelişmeleri gün gün takip edelim.
İnşallah rabbim bu kürleri vesile kılar

ben incire eşimde keçiboynuzuna yarın başlıyacağız inşallah
bugün aldım malzemelerimi

İSİM
1) ((ESLEM))

KÜRE BAŞLAMA TARİHİ
1) 16 Ekim 1. Gün

ADET TARİHİ
1) 10 Kasım

selam arkadaşlar
kaliteli yumurta oluşumu için incir kürü kullanıp eşinede spremleri için keçiboynuzu kürüne başlayan arkadaşlar, buyrun listemizi oluşturalım.
gelişmeleri gün gün takip edelim.
İnşallah rabbim bu kürleri vesile kılar

ben incire eşimde keçiboynuzuna yarın başlıyacağız inşallah
bugün aldım malzemelerimi

İSİM
1) ((ESLEM))

KÜRE BAŞLAMA TARİHİ
1) 16 Ekim 1. Gün

ADET TARİHİ
1) 10 Kasım

canım bendedenicem ama daha alamadım.benim geçen aşılamadan kalan çatlamayan yumurtam varmış.sorun çıkartımı acep.eşimde daha önce bu kürü denedi sonra bıraktı.şimdi bir ay dinlencez sonra 4, aşılama denicez.a.s.

canım bendedenicem ama daha alamadım.benim geçen aşılamadan kalan çatlamayan yumurtam varmış.sorun çıkartımı acep.eşimde daha önce bu kürü denedi sonra bıraktı.şimdi bir ay dinlencez sonra 4, aşılama denicez.a.s.

Allah yardımcın olsun canım
inşallah sende bizler gibi muradına erersin en kısa zamanda
düzenli kullanmayınca hiçbir tedavi şekli sonuç vermez
inşallah aşılaman tutar canım

canım öncelikle allah hepimizin yardımcısı olsun ve bu liste bize ugur getirsin.canı gönülden hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
ben incir kürüne 10 ekimde başladım adet tarihim 7 ekim.
eşim keçi boynuzu kürüne 9 ekimde başladı.
kızlar hepimize bol bol şans.

slm kızlar
ben incir kürü içmiyorum zannedersem o yumurta sayısını arttırmak içindi
ama eşime 20 eylül den beri keçiboynuzu kürü uyguluyorum.

canım yaa inşallah bu aşılaman tutar ve sonuncu denemeniz olur bol şanslar allah gönlüne göre versin.

canım öncelikle allah hepimizin yardımcısı olsun ve bu liste bize ugur getirsin.canı gönülden hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
ben incir kürüne 10 ekimde başladım adet tarihim 7 ekim.
eşim keçi boynuzu kürüne 9 ekimde başladı.
kızlar hepimize bol bol şans.

canım adet tarihinden kasıt gelecek adet tarihi
kürden sonra adet gününü takip ederiz
yani gelişmeler ne durumda diye yerimseniben

İNCİR VE KEÇİBOYNUZU KÜRÜ TAKİP LİSTESİ

İSİM
1) ((eslem))
2) gönülsızım
3) nisafidan

KÜRE BAŞLAMA TARİHİ
1) 16 Ekim 1. Gün
2) 9-10 Ekim
3) 20 Eylül (keçiboynuzu kürü)

ADET TARİHİ
1) 10 Kasım
2) ?
3) ?

slm kızlar
ben incir kürü içmiyorum zannedersem o yumurta sayısını arttırmak içindi
ama eşime 20 eylül den beri keçiboynuzu kürü uyguluyorum.

aleyküm selam
canlarım adet olacağınız tarihide verin
bu zaman içerisinde ne gibi değişiklikler oldu takip edelim inşallah
ve Allahın izniyle adet tarihlerimizde bu kürler ve dualar vesilesiyle
hamişlik haberi alalım inşallah

kürlerin yanı sıra Allah tam teslimiyet ve dua çok önemli
tabi tedavi gerektiren bir durum varsa onuda aksatmamlı ki
Rabbim nasip etsin inşallah a.s.

ben bir inciri bulayıım uygulayacağım bugün dr bana adet öncesi lekelenmelerimin uzun sürmesinden dolayı yumurta kaliteli olmayabilir dedi başlayacağım ama incir yok of ne sinir bir durum sizi takip edeceğim ve aranıza katılacağım öptüm allah yardımcımız olsun

aleyküm selam
canlarım adet olacağınız tarihide verin
bu zaman içerisinde ne gibi değişiklikler oldu takip edelim inşallah
ve Allahın izniyle adet tarihlerimizde bu kürler ve dualar vesilesiyle
hamişlik haberi alalım inşallah

kürlerin yanı sıra Allah tam teslimiyet ve dua çok önemli
tabi tedavi gerektiren bir durum varsa onuda aksatmamlı ki
Rabbim nasip etsin inşallah a.s.

amin canım işallah muhtemel adet tarihim 26 ekim işallah olmam.birdaha sorayım canım incir kürü yumurtalar içinmi.benim eşim 1 ay önce varikosel ameliyatı oldu.sayı oldukça düşmüş.İşallah Rabbim hayırlı şifalar verir.

keçiboynuzu kürü nasıl hazırlanıyo kızlar ya

iyi akşamlar canım. 6-7 adet keçiboynuzunu kaynamakta olan yarım litre suya küçük küçük kırarak atıyosun.3 dk. ağzı kapalı bir kapta hafif ateşte kaynatıyorsun.Altını kapattıktan sonra 20 dk dinlendiriyorsun.1 hafta boyunca yarısını sabah aç karnına kalan yarısınıda akşam yatarken içiyorsun.1 hafta sonra 3 ay boyunca sadece akşamları 1 bardak yaterken içeçek.:kahve:

kızlar bende aldım başlıycam....3 dakikamı kaynatmak lazım bazı yerlerde 6-7 dak.okudum.....keçi boynuzunu ne kadar kaynatıyorsunuz arkadaslar...........

mrh arkadaşlar ben incir kürüne daha başlamadım ama başlıcam inş.ama eşim ekim 7 den beri keçiboynuzu kürü içiyor.muhtemel adet tarihimde yaklaştı 21 veya 22 ekim.hiçbir belirtimde yok.bu liste hepimize ugurlu gelir inşallah.allah hepimize tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin.

kızlar bende aldım başlıycam....3 dakikamı kaynatmak lazım bazı yerlerde 6-7 dak.okudum.....keçi boynuzunu ne kadar kaynatıyorsunuz arkadaslar...........

canım keçi boynuzunu 3 dk kaynat 20 dk demle.küçük küçük parçalara ayır.demledikten sonra parçaları al sogumaya bırak kocişine içir.sabah aç karnına yarısını gece yatarken.bir hafta boyunca buşekilde olcak bir haftadan sonra sadece akşamları yatarken içirceksin.bol şanslar.

arkadaşlar bizde 6 ekimde başladık eşimle olmamam gereken adet tarihim 24 ekim allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah faydalarını görürüz...

canım adet tarihinden kasıt gelecek adet tarihi
kürden sonra adet gününü takip ederiz
yani gelişmeler ne durumda diye yerimseniben

canım 5 kasım adet tarihim.küre 10 ekimde başladım yani adetmin 4.günü.oyüzden adet tarihimi yazmıştım.karışıklık olmuş.

hayirlicumalarcopywb6egwn5.jpg

X