Çocuk Hastalıkları bebeğimin kakası neden yeşil acaba

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

cnnsysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
282
3
40
kızlar bebegim bugun kakasının rengi yeşil normalde sarı olurdu aama bugun yeşil neden yeşilolmuştur acaba normal mi bu durum

kızlar bebegim bugun kakasının rengi yeşil normalde sarı olurdu aama bugun yeşil neden yeşilolmuştur acaba normal mi bu durum

sanırım bebeğini üşütmüşsün canım üşütünce kakası yeşil olur demişti doktorum.tabi başka bişeydende olabilir kontrol et bakalım bi kaç gün

bebek üşüdüğü zaman kakası yeşil olur derler ama yediğin şeylerle alakalıda olabilir. bazen benim kızımında yeşil oluyor. sürekli devam ederse doktorunuza danışın.

GEĞREK BATMASI DENEN DURUMDA DA KAKASI YEŞİL OLABİLİR CANIM.
DOKTORUNA TELEFONDA SORABiLİRSİN O SENİ TELDE YÖNLENDİREBİLİR.
GEREKİRSEDE MUAYENE EDER...

Yediklerinle alakalı olabilir,bazı yiyecekler yeşil ve tonlarında dışkıya sebep olabilirmiş öyle demişti doktor ama bu ertesi günde devam ederse mutlaka doktorun görmesi gerek.Genelde üşütme,enfeksiyon ve amip gibi durumlarda yeşil olabiliyormuş...

Bugün doktorda kontrolümüz vardı doktor oğluşumun bezini açınca yeşil renkte kakasını gördü ve çok gazlı kakasından belli dedi....Herzaman olmuyor dedim iki gaz arasında olur özellikle endişelenecek bişey yok dedi....Bi dergide okumuştum gereğinden fazla yersede kaka yeşil renkte oluyomuş bilmiyorum ne kadar doğru.......

canım hiç telaşlanma benimde oğlumun kakası yeşil olmuştu.dr muz bağırsakları çalışıyoo endişelenme dedei bana..

benm kızımda yeşil kaka yapıyo arada.hemdeçok kötü kokuyo o kakası.doktor kontrolünde sorucam nedendir diye..

üşütmüştür korkma canim,emziriyosan sende üşütmemeye bak ,sütünden geçer,

kızlar, bebeklerimizin kakalarının yeşil olması o gün yediğimiz yiyeceklerle ilgiliymiş.Ben doktorumuza sormustum, mesela o gün elma , üzüm gibi demir içeren yiyecekler yenildiyse dışkı yeşil olurmuş.üşütmeyle ilgili bişey söylemedi bana. öpüorum.... a.s.

arkadaşlar merhaba ben yeni katıldım aranıza benim de 4 aylık bir kızım var oda bir haftadır yeşil kaka yapıyo sadece emiyo şimdilik bende telaşlandım doktorumuz izinde imiş doktoruda değiştirmek istemiyorum fakat tecrübesi olanlar üşütmüş olabilir diyolar birde eli ayağı ve yanakları hiç ısınmıyo kızımın kanında bir problem olabilr mi acaba çok endişeliyim yardımcı olursanız çok sevinirim

eğer anne sütü alıyorlarsa yeşil kaka çok normalmiş.. fazla beslenme, emzirirken bir göğsü bitirmeden diğerine geçmek yapabiliyo...dr söyledi bize.. benim de 5 aylık oğlum 10 gündür yeşil yapıyor...

benim bebeğim 15 günlük ve şimdiye kadarki bütün kakaları yeşil, hiç açık renk olmadı. bir sorunmu var acaba :KK43:

benm kızımda yeşil kaka yapıyo arada.hemdeçok kötü kokuyo o kakası.doktor kontrolünde sorucam nedendir diye..
lütfen sonucu bizimle paylaşırsanız çooook sevinirim, canım çok sıkkın 3-4 gündür bizde de var aynı sorun, bebişimin keyfi yerinde ama bu durum beni endişelendiriyor....:KK43:

canım bebeğin bazen sarı bsazen de yeşil renkte kaka yapması normaldir anormal bi koku renk vs.yoksa.üşütmeyle alakası yok bu tamamen bi kocakarı uydurması için rahat olsun.........

X