Saç Şekillendiriciler Kvrck sa iin dzletirici

little_princess

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2008
436
4
arkadaşlar daha önce bu konudan başka bir başlığın altında bahsetmiştim. ancak bu şekilde daha çok dikkat çekeceğini düşünüyorum. benim saçlarım aynen resimdeki kızın saçları gibi. bu halini seviyorum ama ara sıra düzleştirmek istiyorum. böyle bir saç için önerebileceğiniz bir düzleştirici var mı?saçlarımın dümdüz ve parlak olmasını istiyorum.:Saruboceq:
BABYLISS 2086 PRO230 SERAMİK SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ
REMINGTON S 2005 SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ
PHILIPS HP 4668 SALON STRAIGHT SEDUCE SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ

arasında kararsız kaldım. yardım edin......

resim ekleyemediğim için linki ekledim.http://www.sacmodelleri.org/kivircik_sac_modelleri/detay.php?model=./kivircik_sac_modelleri0091.jpg

Braun es2 çok güzel düzleştiriyor ve iyon parlaklığı özelliği var tavsiye ederim ben kullanıyorum memnunum

Canım benim saçımda kıvırcıklı yıpranmış.Remington kullanıyorum çok memnunum. Hiç beklemediğim kadar güzel Fön için kuaföre gitmiyorum.Süper bişey Benimki Remington S-9000 kuru ve yıpranmış saçlar için olanından buharlı.

ben seramik kullandım diğerlerini kullanmadığım için tevsiye edemicem düzleştiriyor ama uraşmazı zor ya.

benim de kıvırcık, phlipsinkini kullandım..fazla yıpratmamak adına en fazla 180 derecede düzleştiriyorum..memnunum..

arkadaşlar teknosadaki görevlinin telkinleri ile ROWENTA CF 7132 ELITE ULTIMA PLAKALI SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ aldım. 1 hafta oldu ve çok memnunum. saçlarım yumuşacık ve dümdüz oluyor. yıkayana kadar da bozulmuyor.
ayrıca JOHN FRIEDA Frizz Ease Curl Around Style Starting Daily Shampoo ve JOHN FRIEDA Frizz Ease Frizz Ease Extra Strenght Wind-Down Relaxing Crème kullanıyorum. bunlarında faydası oldu, tavsiye ederim.

arkadaşlar daha önce bu konudan başka bir başlığın altında bahsetmiştim. ancak bu şekilde daha çok dikkat çekeceğini düşünüyorum. benim saçlarım aynen resimdeki kızın saçları gibi. bu halini seviyorum ama ara sıra düzleştirmek istiyorum. böyle bir saç için önerebileceğiniz bir düzleştirici var mı?saçlarımın dümdüz ve parlak olmasını istiyorum.:Saruboceq:
BABYLISS 2086 PRO230 SERAMİK SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ
REMINGTON S 2005 SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ
PHILIPS HP 4668 SALON STRAIGHT SEDUCE SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ

arasında kararsız kaldım. yardım edin......

resim ekleyemediğim için linki ekledim.Kıvırcık Saç Modelleri - Saç Modelleri - Hair Styles[/QUOkesinlikle babyliss (230 derece)
tavsiye ederim arkadaşım.ben kullanıyorum düz saçı çok severim.bütün arkadaşlarım benim saçları görünce aldılar.diğerlerini kullananlar ise(marka yazmim)babyliss gibisini görmedik dediler.hem seremik kaplı olduğundan dolyı yıpratmıyorda saçı.bu arada marka ne olursa olsun düzleştiriciyi kullanmadan öncesaçınızın tamamıyla kuru olmasına dikkat edin.nemli saç hem şekil almıyor hemde çok yıpranır.bilgilerinizea.s

QUOkesinlikle babyliss (230 derece)
tavsiye ederim arkadaşım.ben kullanıyorum düz saçı çok severim.bütün arkadaşlarım benim saçları görünce aldılar.diğerlerini kullananlar ise(marka yazmim)babyliss gibisini görmedik dediler.hem seremik kaplı olduğundan dolyı yıpratmıyorda saçı.bu arada marka ne olursa olsun düzleştiriciyi kullanmadan öncesaçınızın tamamıyla kuru olmasına dikkat edin.nemli saç hem şekil almıyor hemde çok yıpranır.bilgilerinize

çok teşekkür ederim ROWENTA CF 7132 ELITE ULTIMA PLAKALI SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ aldım. çok memnunum. saçlarım yumuşacık ve dümdüz oluyor. yıkayana kadar da bozulmuyor.
ayrıca J.F.Frizz Ease Straight Ahead Style Starting Daily Shampoo düzleştirici etkili ve JOHN FRIEDA Frizz Ease Frizz Ease Extra Strenght Wind-Down Relaxing Crème kullanıyorum. bunlarında faydası oldu, tavsiye ederim.

çok teşekkür ederim ROWENTA CF 7132 ELITE ULTIMA PLAKALI SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ aldım. çok memnunum. saçlarım yumuşacık ve dümdüz oluyor. yıkayana kadar da bozulmuyor.
ayrıca J.F.Frizz Ease Straight Ahead Style Starting Daily Shampoo düzleştirici etkili ve JOHN FRIEDA Frizz Ease Frizz Ease Extra Strenght Wind-Down Relaxing Crème kullanıyorum. bunlarında faydası oldu, tavsiye ederim.

Benim saçlarımda kıvırcık aynı zamanda kabarıyo alcam ama saçım kabardığı için tereddütte kalıyorum öyle incecik olurmu yada yapan varmı acaba :KK43:((

mrb bir şey sorcagim size arkdaşlar saçlarim çok kivircik arkdaşlar hangi düzleştiriciyi kullanmam gerekiyor ve LİTTE PRİNCES SELDA AHMET EFE BU SÖLEDİGİNİZ ŞAMPUANLARİ FALAN NASİL SİPARİŞ VERE BİLİRİM ACABA LÜTFEN YARDİMCİ OLUR MUSUN ARKADAŞLAR

X