elektrik süpürgesi sesi

casser

öğrenci anne...
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2007
399
0
Arkadaşlar oğlum genel anlamda çok uyumlu bir çocuk ancak uyutma eylemi inanılmaz zor oluyor bazen,bende elektrik süpürgesini denedim ve çılgınca ağlayan çocuk hemen sustu ve uykuya daldı,bunu uzun zamandır yapıyorum ancak sürekli elektrik süpürgesi açmakda olmuyor acaba mp3 olarak elinde bulunan varmı bu sesden?

bencede bi ara benim kızda ninnisiz uyumuyordu cep telefonuna attım annemlere gittiğimdede rahat oldu

canım cep telefonuna elektrık supurgesı sesını kaydet ondan dınlet

Önerin için çok sağol canım ancak bunu denedim ve telefonumun ses kalitesimi düşük nedir bilmem hiç başarılı olmadı.
Bu sese alıştırmakda ne kadar doğru bilmiyorum ama bazen uyuması tam bir kabusa dönüşüyor.

canım saç kurutma makinesinide deneyebilirsin bebekler bu seside seviyor

Arkadaşlar oğlum genel anlamda çok uyumlu bir çocuk ancak uyutma eylemi inanılmaz zor oluyor bazen,bende elektrik süpürgesini denedim ve çılgınca ağlayan çocuk hemen sustu ve uykuya daldı,bunu uzun zamandır yapıyorum ancak sürekli elektrik süpürgesi açmakda olmuyor acaba mp3 olarak elinde bulunan varmı bu sesden?
cassercim benim bebegim henuz dogmadi ama e-bebekte gorunce hemen aldim.KOLIK adinda bir cd var icinde ugultulu sesler var. anne karnindayken bebegin duydugu sesler bu sekilde ugultulu seslermis o yuzden bebekler bu tarz bi ses duyduklarinda sakinlesirlermis. cok iyi bir calisma bence. elektrik supurgesiyle ugrasacagina bu cdyi dene bence. marmara univ. saglik bilimleri enstitusunce de onaylanmis bir calisma. insallah ise yarar.

X