Regl Döneminde aşırı ağrı ve sancı

D

didemce

Ziyaretçi
regl dönemine sinir oluyorum sancılar cekilmez oluyor:kızgın:
herşey bayanlarda...
düşünüyorumda bizim bu durumuzumu erkelerde olmasını okadar cok isterdim ki...:sm_cool:
en cokda agrılarımı...
sizlerde cok agrı cekiyormusunuz bayanlar..
ve cok sinirli oluyormusunuz..
canınız tatlı cekiyormu...CADIARZUa.s.

regl dönemine sinir oluyorum sancılar cekilmez oluyor:kızgın:
herşey bayanlarda...
düşünüyorumda bizim bu durumuzumu erkelerde olmasını okadar cok isterdim ki...:sm_cool:
en cokda agrılarımı...
sizlerde cok agrı cekiyormusunuz bayanlar..
ve cok sinirli oluyormusunuz..
canınız tatlı cekiyormu...CADIARZUa.s.

hemde nasılllllllsenağlamasıcak su karnımda ağrılarımdan uğunurum ewde:çok üzgünüm:majezik alıorum oda hemen atki etmioo ölüorumm allaımmmm!anında ağrısını alan hap veya bi öneriniz varsa söleyinde yapalımmmm:a015:

ağrı ne kelime komaya giriyorum :nazar:
kaç defa bayildigimi bilirim :çok üzgünüm:
isyan ederdim "Allahım al canımı" derdim onceleri ama sonra ogrendim ki cektigimiz o acılar gunahlarımıza kefaretmiş...
ve akan her damla kan bi gunahımızı silermiş...
şimdi sadece "Allahım sabır ver" diye yalvarıyorum :1hug:

canım benımde belım ve karnım çok agrır...
regl öncesi tatlıyı çok yerim....
ayaklarımda uyuşur...

hemde nasılllllllsenağlamasıcak su karnımda ağrılarımdan uğunurum ewde:çok üzgünüm:majezik alıorum oda hemen atki etmioo ölüorumm allaımmmm!anında ağrısını alan hap veya bi öneriniz varsa söleyinde yapalımmmm:a015:

ben her ay acillik olurdum, sonra doktor bana apranax yazdi

aman herkesin bildigi sıradan bir agrıkesici fayda etmez dedim sonra kullandim ve super bir sey!

adet baslamadan bir gun once bir tane, bir tane de basladıgı an alinca hicbirsey hissetmiyorsunhihoyyyt

ağrı ne kelime komaya giriyorum :nazar:
kaç defa bayildigimi bilirim :çok üzgünüm:
isyan ederdim "Allahım al canımı" derdim onceleri ama sonra ogrendim ki cektigimiz o acılar gunahlarımıza kefaretmiş...
ve akan her damla kan bi gunahımızı silermiş...
şimdi sadece "Allahım sabır ver" diye yalvarıyorum :1hug:

öle bişi ilk defa duyuyorum gerçek mi kefaret fln

evet ya herşey bizde.. cok gıcık oluyorum buna...
ben kendime saygı duyudugum için..kıl filan herşeyi düzenli alırım öyle uzun bırakmayı sevmiyorum..
ah erkeklerde agda filan olsaydı o bacaklarını alsaydı anlasalardıı ben şimdi agrıdan aglıyorum kızlar:S:S:S

geçen gün ilk günüydü.Allahım ilk önce hafif hafif başlıyor ağrı.Tamam diyorum katlanırım.Yeterki gelsin çünkü adet görememe durumum var çok düzensiz,ilaç içmeden gelmiyor.Ama ağrılar ne zaman şiddetlenmeye başlayınca hareket edemıyorum.Bacagım kasılıyor resmen.Ağlıyorum.Ağrı kesicide fayda etmiyor.Acıdan ağlaya ağlaya sızıp kalıyorum sonra :KK43:

ben her ay acillik olurdum, sonra doktor bana apranax yazdi

aman herkesin bildigi sıradan bir agrıkesici fayda etmez dedim sonra kullandim ve super bir sey!

adet baslamadan bir gun once bir tane, bir tane de basladıgı an alinca hicbirsey hissetmiyorsunhihoyyyt

canım ağrılarının kesilmesine sevindim ama apranax çok ağır bir ilaç...uyumadan hemen önce alma sakın olur mu? son dönemde, ilacı alıp uykuya dalan bir kaç kişi uykuda yaşamını yitirdi. çok aşırı ağır ir ağrı eksici...lütfen dikkatli kullan.

X