Vajinadan gelen sarı akıntı.

ay bende sürekli akıntı var fenalık geldi artık.. adet dönemlerinde de bayaa yoğunlaşıyo..

bende de var sarik akinti. bir ayi gecti var .. kokusuz, kasinti yok. sadece sari akinti.. rengi de koyu degil acik.. nedir bu anlamadim .. ne zamana kadar surecek.. netten okuyorum ne klamiya'ya benziyr ne de mantara.. enfeksiyon mu kapmisim.. ne enfeksiyonu anlamadim.. jinekolog korkum da var. ama gecmiyor bu akinti, del olucam .. neyseki kokusuz ve kasinti yok ... uffffffffffffffffffffff

canım jinekologtan neden korkuyorsun bekarsan alttan muayene etmez su az içiyorsan akıntın dahi sarı oluyor bol su iç enfeksiyonda koku kaşıntı olmasına gerek yok artık tecrübeliyim bu konuda ilaç verip gönderirler bişey yok ama ihmale gelmez benden söylemesi

tesekkur ederim loveli de, bunun bekar olmakla ne ilgisi var anlamadim..ne demek bekarsam alttan muayene etmez.. bekarlikla ne ilgisi var bunun

kızlar benim de akıntım var üşütmeden oluyo ayaklarınızı sıcak tutun geçerkaydirigubbakcemile5

üşütmeden olabilir. ben de doktora en son gittiğimde jinekolojijk muayenede dedi ki akıntın çok sarı enfeksiyon var dedi ve fitil verdi. hayatımda ilk defa fitil koydum. iğrenç bi duygu. sabaha o kocaman tablet eriyo. sinir bi durum... ama bebek için değer. çünkü enfeksiyon bebek oluşumunu engelliyormuş

alttan vajinal muayene.. ve ben bişey demeden kendi baktı ve teşhisi koydu. gerçektende koyu sarı renk akıntım vardı. azalmaya başladı.

canım benim de sürekli kokusuz akıntım vardı.doktorum alttan muayenede rahim ağzında yara oldugunu ve bu yaranın akıntı yaptıgını söyledi

ewt cnm normal bişi bu kafana takma ama cok rahatsız edici olursa doktora gitmeni tawsiye ederim hem merak ettiğim daha önceki adet döneminde hiç olmadı mı böle bişifisfisfis

canım normal böle olması o akıntı hem yumurtlama dönemindede oluyor kokusuz ve kaşıntısızla normal.

mervecim aynı sorun bende de var ve seninki gibi uzun bi süredir koku kaşınma falan yok sarı gibi değil de yumurta akı gibi mantar desem ona tam uymuyo e ne o zaman bu :KK43:

merhaba,benim son birkaç gündür sarı renkli akıntım olmaya başladı,kaşıntı vs.. hiçbirşey yok,çamaşıra da bulaşmıyor,sadece wc de görüyorum.adetime 1 hafta var,sizce bu ne olabilir?benneyaptımki

cnm ya ben bekarım bendede oluyor ck oluyo hemdee smear werdm snclar bi kac gn içinde cıkcak bakalım

canım jinekologtan neden korkuyorsun bekarsan alttan muayene etmez su az içiyorsan akıntın dahi sarı oluyor bol su iç enfeksiyonda koku kaşıntı olmasına gerek yok artık tecrübeliyim bu konuda ilaç verip gönderirler bişey yok ama ihmale gelmez benden söylemesi

bekarlıkla alakası yok alttan muayene edip smear alıyorlar içine bişi değdirmeden çubukla yani.ve bence mantklı olan bu bişi yapmıosa içine acıp bakması daha ii yogunmu deilmi görüorlarr

benimki kokulu ve sarımsıydı şimdi beyaz ve yumurtalıklarımda ağrı var nedir vajinit sanırım ya

benimki kokulu ve sarımsıydı şimdi beyaz ve yumurtalıklarımda ağrı var nedir vajinit sanırım ya

cnm aynı sorundan bende gttm doktoraa sirkeli su ile yıka,naylon çamasr giy ve banyoda saç şampuanınla yıka dedi ütüleyp giyy çamasırını bişiyin kalmas dedi

Arakadaslar benimde evlenmeden once akintim avrdi ama ozellikle yumurtlama donbemlerime yakin yogun oluyodu, evlendikten sonra dogum kontrol hapi kullanmaya basladim sanki daha cok artti acik sari yesil gibide olabiliyor bazenn, beyaz yumurta aki kivamindada oluyor, ama ic camasirim surekli islak.. ne zaman biticek su iskence acabaa..

kızlar benim de akıntım var üşütmeden oluyo ayaklarınızı sıcak tutun geçerkaydirigubbakcemile5

bende oyle dusunuyorum benimkide usutunce dahada artiyo, ama senin renklimi saffafmi oluyo cnmm?
hem dogum kontrol hapi hem usutme tetikledi benimkinide sanirimm..

X