Vajinadan gelen sarı akıntı.

merhaba arkadaşlar benim sorunum,vajinamda aşırı yanma ve akıntı olması bazen sarı olabilyor hatta koyu bile olabiliyor kahverengiye yakın,bide idrarım da kahvrengi koyu sarı akıyor doktora gittim verdiği ilaçları kullandım işe yarmadı hala devam ediyor bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?? bide hamile kalmak istiyorum bu ona engel olur mu?? .ok soru sordum galiba ama bilgilendirirseniz çok sevinirim...şimdiden çok teşekkür ederim..

valla bnm adet dısındada oluo bekarım ben ve koca koca akıntılar gelio afedersnz ama :KK43: sarı renkte. bide kültür yaptrdm temz cıktı hayret ediorm

merhaba arkadaşlar benim sorunum,vajinamda aşırı yanma ve akıntı olması bazen sarı olabilyor hatta koyu bile olabiliyor kahverengiye yakın,bide idrarım da kahvrengi koyu sarı akıyor doktora gittim verdiği ilaçları kullandım işe yarmadı hala devam ediyor bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?? bide hamile kalmak istiyorum bu ona engel olur mu?? .ok soru sordum galiba ama bilgilendirirseniz çok sevinirim...şimdiden çok teşekkür ederim..

o bölgede iltihabik bir durum olabilir idrar tahlili değilde idrar kültürü yaptırmanızı tavsiye ederim, bebekte problem olur mu bilmiyorum ama mikrop falan varsa Allah korusun erken doğum olabilir

arkadaşlar bende de bir akıntı mevcut sarı ya afedersiniz ama balgam gibi sadece bunu tuvalet kagısında görüyorum onun haricinde akan bir şey yok ama içeride belli ki bişeyler var ben yakın zamanda dr. gittim anormal bir durum cıkmadı nedir bu anlamıyorum

arkadaşlar bende de bir akıntı mevcut sarı ya afedersiniz ama balgam gibi sadece bunu tuvalet kagısında görüyorum onun haricinde akan bir şey yok ama içeride belli ki bişeyler var ben yakın zamanda dr. gittim anormal bir durum cıkmadı nedir bu anlamıyorum

balgam gibiyse yumurtlama akıntısı olabilir belki canım, yumurtlama döneminde olabilir misin?

aradan 1 seneden fazla zaman gectı neyse kı atlattım o mevzuyu o dönemdekı tarzda gelen bir şey yok fakat günlük pedımde göruyorum kı yıne sarı akıntılar var lakın rahatsız edecek bir koku yok bu durumda da normalmıdır bu sizlerde de oluyormu?

ayyyy sormayın aynı dertte bende varr afedersınız ama benımde balgam gıbı kasıntı yok ama arada kokulu oluyor okadar 4 ay sonra evlenıcem acaba eşim bunu farkedermı dıyede korkmuyor degılım bundan tamamen kurtulamazmıyımm

X