Vajinadan gelen sarı akıntı.

batarang

Guru
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2007
451
3
merhaba,benim son birkaç gündür sarı renkli akıntım olmaya başladı,kaşıntı vs.. hiçbirşey yok,çamaşıra da bulaşmıyor,sadece wc de görüyorum.adetime 1 hafta var,sizce bu ne olabilir?benneyaptımki

bu bence mantar olabilir çünkü bendede aynısı oldu en kısa zamanda doktora görün canım bi krem vermişti bana hemen de geçmişti geçmiş olsun

o zaman kadınlık hormonundan kaynaklann bir durum olabilir-fakat sen kaşıntı var demişsin ben ona dayanarak mantar dedim CADIARZU

a.s.canım ya ben aradaki virgüle dikkat edip okumamışım afedersin adet olcan için de olabilir

yok canım yaaa görünen akıntıdan başka rahatsız edici hiçbirşey yok,onu da afedersin tuvalet kağıdında görebiliyorum çamaşıra geçmiyor,adet dönemine yakın oluyormuymuş böle şeyler?

canım bence önemli değildir. kokusuzsa kaşıntı yoksa korkma derim.

bence de korkacak bişey yok canım benimde adet günüme yakın oluyor önce beyaz sonra sarıya dönüo sonra kahverengi en son kırmızı
hahaha:)
sanki gökkuşağı:)

ay kız napıyım ya başka türlü vakit gecmio valla
adet günüm yaklasınca stres yapıorum gec kalıo oda bende stres yapmamak için işi espriye vurdum artık

ay nergis cim inşallah ya
dua edelim :)
valla su stresi bi atsam rahatlıcam da
atamıyorum ki :KK43:

ay nergis cim inşallah ya
dua edelim :)
valla su stresi bi atsam rahatlıcam da
atamıyorum ki :KK43:
nergis sen kaç yıllık evlisin daha önce gebelik gecirdin mi?

güzelim sende %100 iltihap var...sarı yeşilimsiş akıntı trikomanas vajiniti oluyor..hemen doktora git..bende de bir ara oluyordu..aylarca sürdü sonra kendiliğinden geçti nedense..ama sen git

her bayanda belli dönemlerde akıntı olur,hele adete yakın dönemdeyse ,, kaşıntı yoksa ,koku ve bulaşma yoksa bence gayet normal canım,, kendini ferah tut.......

X