Arkadaşlar kasık ağrıyınca yumurtalama mı olur yumurta mı çatlar?

Aybala42

''me veddeake rabbuke ve ma kale...''
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2008
1.332
206
kasık ağrısı yumurtlama belirtisi midir? yoksa yumurta çatlama belirtisi midir?Adetimin bitiminden 3 gün sonra yoğun şeffaf ve beytaz akıntı başladı, 2 gün sonra tekrar oldu,dün tekrar oldu ama kasık ağrısı bugün başladı? akıntı olunca mı yumurta çatlar? kasık ağrısı olunca mı?:uhm::uhm::uhm:

net bir cevap veremicem ama akıntı başladığı gün yumurtlama dönemine girilmiş oluyo. 1 hafta falan o akıntı devam ediyo. Bende şu şekilde oluyo. Akıntının başladığı günün ertesi günü kasık ağrısı oluyo.

canim sen kasik agrisini bosver. ayaklarini belini vs en ufak usutunce zaten kasiklarin agriyor. ona takilma.
ikincisi haftada en az 2 kere, bir sonraki adetinin baslamasina da 18 gun kala calismalara basla. iki gunde bire dusur. insallah bu ay tuttmazsa ve sorun yoksa bir kac aya tutar. mesela 30 gunde adet oluyorsan 12. gun calismalara basla. 14-16-18 de dene.
ucuncusu vajinadan gelen sivi aldaticidir. yani esin onceki aksam icine bosaldi ise bor sonraki gunku sivi zaten yumurta aki gibi oluyor. icindeki spermler bosaliyor. o sebeple ona da takilmadan guna siri iliski dene.

kasık ağrısı yumurtlama belirtisi midir? yoksa yumurta çatlama belirtisi midir?Adetimin bitiminden 3 gün sonra yoğun şeffaf ve beytaz akıntı başladı, 2 gün sonra tekrar oldu,dün tekrar oldu ama kasık ağrısı bugün başladı? akıntı olunca mı yumurta çatlar? kasık ağrısı olunca mı?:uhm::uhm::uhm:

canım her ikisindede ağrı olur ama bende çatlama zamanı daha çok ağrı oluyor -tatlicadiarzu-
önemli olan kaç günde bir adet oluyorsun?

26 günde 1 adet oluyorum ama benim sorunum eşimle sadece haftasonları görüşebiliyoruz işleri dolayısıyla.Haftasonları bazen yumurtlama gününe geliyor bazen gelmiyor,nasıl tutturacağız bilmiyorum.Allahım sen yardım et bize...

kızlar bende eşimin işi nedeniyle adetimin 9.günü ilişkiye girebildim şimdi 1 ay eşim yok..şuan ilişki olalı 3 gün oldu ama kasıklarım ve belim çok acıyor.kokusuz ve su gibi akıntım var sizce hamile kalabilirmiyim :KK43:

ben sitede uzun bizaman okuyucu olarak katılıyodum 1senelik evliyim bende çocuk sahibi olmak istiyorum geçen ay özel bihastaneye gitik eşimle bende yumurtlama sorunu olduğunu ve yumurtamın az olduğunu söyledi 4 adet iğne yaptı ultrasonla bakyı birinin yarın çatlama diğnesi ile çatlayacağını söyledi ertesi gün çatlama iğnesini oldum bütün eczaneleri nerdeyise dolaştım bulup yaptırdım 2 doz birden yaptılar ertesi gün belimde ve kasıklarımda inanılmaz biağrımvar bugün 3gün halen devam ediyo acaba benimgibi olupta hamile olan arkadaşlar varmı bu iğneile hamile kala bilirmiyi

m lütfen bana yardımcıolun

valla kasık ağrısı ve akıntı her şeyin belirtisi olabilir.
çok genel bir belirti.
bence bi uzmana görünmekte fayda var.
şayet bende bunlar olduğu zaman kist çıkmıştı.
Allah korusun öyle bi durum oalbilir.

meraba hulya ben hamıle degılım ama catlama ıgnesınden sonra hamıle kalan cok arkadas var ınş sende bir an once mutlu haberı alırsın

mrb arkadaşlar ben bu ağrılar sayesinde hamile kalanlardanım. abimin eşi yumurtlama sırasında kasıklarında ve karnında ağrı olduğunu söylemişti. o kadar tedavi gördüm fark edememiştim. 1 ocak günü biraz ishal ağrısı gibi biraz kasık ağrısı sancılarım oldu. yılbaşı sabahıydı ve biz annemlerdeydik. eşimi zorla uyandırdım kalk ben yumurtluyorum dedim. eşim istemedi annemlerden rahatsız oldu üstelik cuma günüydü ve cumaya gitmesi gerekiyordu. ısrarlarınımın sonucu hamile kalarak aldım. onca zaman doktorların yapamadığını önce tabi allahın izniyle başardık.

canım her ikisindede ağrı olur ama bende çatlama zamanı daha çok ağrı oluyor -tatlicadiarzu-
önemli olan kaç günde bir adet oluyorsun?

arkadaşlar ben bi ay 8de bi ay 10da adet görüyorum . 31 günn oluyor sanırım. son adetim 10da oldu ve ben 17 gün say denildi 10da başlayarak 17 gün saydım 26/12 yani dün gece 2de ilişkiye girdik. sizce 28/12de tekrar ilişkiye girmelimiyiz yada 27/12 hangisinde girelim yada girmeyelim mi cvp bekliyorum. acil....

ben 2senelik evliyim 1senedirde tedavi görüyoruz.temmuzun 5inde aşılama yaptırdık ama yumurtanın çatlayıp çatlamadığını bile kontrol etmeden yaptı doktor aşılmayı 12sinde kontrole çağırdı ne kasıklarımda nede belimde ağrım yok acaba tutmadımı?ayrıca yumurta çatlamadan aşılama yapırılmı

slm bende aynı konudan munzaribim bende iki defa aşılama yaptırdım tutmadı benimde sorun yumurta çatlamamasıymış ama aşılama yapılınca yumurtayı iğneyle çatlatmaya çalışıyolar sonra 48 saat sonra aşılama yapıyolar ama çatlayıp çatlamadığına bakmıyolarki :KK43:((

Merhaba Hanımlar.Bizde esımle bebek yapmaya karar verdık ve daha adetime 8 gün var ama sanki adet olucakmısım gibi kasıklarım ve belim agrıyo.Ama daha var bide benim adet agrılarım once baslamaz adet olduktan sonra baslar.Bu durum neye işaret bilen varsa yardımcı olsun yaa acaba hamılemıyım dahada var ya detımee gunler gecmıyorrr...Yardımm lutfenn??

X