Bebek Beslenmesi Keçi boynuzu pekmezi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
devit 3 le pekmezin ilgisi yok benim bildiğim kadarıyla dr nasıl böyle yanlış bir bilgi veriyor. devit 3 güneş eksikliği oldugu için bebeklere 1 yaşına kadar veriliyor. kemik gelişimi için yani. kan ilacı deilki pekmezi öneriyor. ki dr la kan anemisinde bile pekmez son planda önce kan ilacı diyorlar bu yanlış bir bilgi arkadaşım boşuna kesmişsin bebeginin devit 3 ilacını araştırabilirsinde.

devit 3 benim bildiğim bir yaşına kadar verilir...kesme bence...pekmezi de vereceksen, sulandırarak ver ağır gelir bebeğine...

benim kızım 4 yaşını doldurdu.ancak kış aylarında güneşten yararlanamadığı için halen d vit veriyorum günde 5-10 damla.bence zararı yok, faydası var.dişleri için kemikleri için çok faydalı.

Devid-3 kesinlikle 3 yaşına kadar içirilmeliÇocuklarda raşitizm hastalığına karşı korumak için.
.Keçi boynuzu pekmezide çok güzel bir kan yapıcı ama onun yanında devam edebilirsn bence.

Lütfen pekmezi değil özünü kullanın... Keçiboynuzu özü hem soğuk sıkımdır ve besin değeri bu nedenle olduğu gibi korunur. Pekmez nedir ya yanmış karamelize olmuş şekerden başka bişey değil.

devit 3 le pekmezin ilgisi yok benim bildiğim kadarıyla dr nasıl böyle yanlış bir bilgi veriyor. devit 3 güneş eksikliği oldugu için bebeklere 1 yaşına kadar veriliyor. kemik gelişimi için yani. kan ilacı deilki pekmezi öneriyor. ki dr la kan anemisinde bile pekmez son planda önce kan ilacı diyorlar bu yanlış bir bilgi arkadaşım boşuna kesmişsin bebeginin devit 3 ilacını araştırabilirsinde.
Kesinlikle katılıyorum pekmez kan için devitle ne ilgisi var devit için güneş kemik devit 1 yaşına kadar veriliyor değişik bir doktor siz bence doktorunuzu değiştirin🤔🤷‍♀️

Ve keçi boynuzu pekmezi cok faydalı benim ikizlerim var 4 yaşında 2 yaşından beridir hergün bir yemek kaşığı veririm 👍🏻Alerjisi olan cocuklarada cok faydalı alerjiyede iyi geliormuş internette öle okumuştum ve benim ikizlerin alerjisi vardı pekmezle yendik alerjiyi🙏

Ve keçi boynuzu pekmezi cok faydalı benim ikizlerim var 4 yaşında 2 yaşından beridir hergün bir yemek kaşığı veririm 👍🏻Alerjisi olan cocuklarada cok faydalı alerjiyede iyi geliormuş internette öle okumuştum ve benim ikizlerin alerjisi vardı pekmezle yendik alerjiyi🙏
Neye karşı alerjileri vardı

Neye karşı alerjileri vardı
Vala öle özellikli bir test yaptırmadık cocuk doktorumuz alerjik yapıları var ciğerleri dinlerken sölerdi cok hassas derdi ama şuan öle bir sıkıntımız yok 2 yaşından beri keçi boynuzu pekmezini düzenli veriyorum ona bağlıyorum zaten faydalarında yazıyordu o şekilde yani devam ediyorum 👍🏻

X