kaçıncı haftada karın artık şişmeye başlıyor sizde kaçıncı hafata bir fark oluştu...

Bende 23. Haftanın icindeym daha karnim cikcak dışardan gören anlamaz hamile olduğumu 3 kiloda almsm bu zamana kadar ama belli degl :))

bu biraz da kiloyla alakali bence..cunku zayiflarin daha cabuk cikarmis.
Ben zayifim ama 5ayim bitti karnim kucucuk onunla alakali digil bence bu donemlerde hamilelerde gaz sislikleri oluyor ve bu sertlik olmasina sebep oluyor daha cok erken 4ayin sonunda karin belirginlesmeye basliyo

13 haftanın ıcındeyım bu haftaya kadar gaz ve sıskınlıkten ara ara cok belırgın bır karnım vardı, su an mınıcık bır gobek kılo alırsında cıkar ya ondan var , hala kıyafetlerıme sıgıyorum sadece ust bedenı bol gıyıyorum bıraz rahat etmek acıısndan, ılk 3 aydakı bebıs gobısı degıl gaz sıskınlıgı oluyor kesınlıkle..

benim hamileliğimin henüz 11. haftası ama göbeğim çıktı gerçekten.zayıfım normalde ancak pantalonlarım dahi olmamaya başladı.Dışarıdan bakan anlamaz ancak ben farkındayım göbeğimin çıktığının.Bu kadar erken haftada böyle niye oldu acaba.Şişkinlikten mi acaba

Kızlar Merhaba,

Ben 20. Haftamdayım ama hala öyle hamile göbegim yok. Bu normal miii yoksa benim karnim mi buyumuyor :KK43: :KK43: :KK43:

Kızlar Merhaba,

Ben 20. Haftamdayım ama hala öyle hamile göbegim yok. Bu normal miii yoksa benim karnim mi buyumuyor :KK43: :KK43: :KK43:
Hayir tabiki buyuyor ama butun uzmanlar uyarir zaten baskalari ile kiyaslamayin ben 4.ayima girdim ogrencilerim farkina varirken bi ogretmen arkadasimiz 8 aylikken ayrildi .cocuklar erken ayrildi bi iki aylikti diyorlardi.yani dr unuz bebek saglikli diyorsa gerisini dusunmeyin insaallah.

16. haftadan sonra baya belli olmaya başlamıştı artık. şu an baya baya hamile olduğum anlaşılıyor cinsiyet sormaya bile başladılar =)) şu an 6 buçuk 7 kilo aldım. 1 bucuk ayda 4 kilo aldım sanırım. Dikkat edin aman kızlar.. Alıyor başını gidiyor kilolar.

Ay bu kilolar aynen dediğiniz gibi, özellikle 5. Aydan sonra insan farketmiyor bile nasil aldığını. Ben de 1,5 ayda 3 kilo aldım. Artarak devam ediyor kilo alma diyorlar tecrübeli anneler. Dikkat lazım :KK17::KK42:

X