kaçıncı haftada karın artık şişmeye başlıyor sizde kaçıncı hafata bir fark oluştu...

aysun444

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
1.547
21
10 haftalık falanım karnımın genelinde sertlikle birlikte hafif bir şilik var... ama erken diye düşünüyorum. fakat o sertlik(çokta sert deil tabi) kilo alımıyla ilgili değil kilo aldığımda öyle olmuyordu çünkü.
bu bebekmi (gaz demeyin lütfen değil)
şişlikmi? ne

bariz belli bir şişkinlikse bebek olmasına imkan yok , bebeğin şu anda hala çilek ebatlarında olmalı..
benim 10.haftamda göbeğim çıkmıştı ama şişlik şeklinde diil bildiğin minik bir hamile göbeğiydi :))

benim göbeğim 14. haftadan sonra çıkmaya başladı, ama 16. haftamdan sonra hamile olduğum anlaşılmaya başladı..

canım ben 16 haftalıkken 7 aylık gibiydim :)) insanlar doğum yakın herhalde diyodu kimseleri inandıramıyodum daha 4 ay bile olmadı diye..ayyy çok komik günlerdi , şu anda da bir dev şeklinde göbişim , bünyeden bünyeye değişiyo ama bazılarının karnı içe doğru genişlermiş bazılarınınki dışa doğru..

bu soru benimde aklıma takılıyordu.19 haftalık hamileyim.hamileliğin başından beri 4 kilo verdim ve hiç kilo almadım daha.ve hamile olduğumu söyleyince herkesin ağzı açık kalıyor çünkü hiç belli deil.ama bu kişiden kişiye değişiyormuş.takılacak bir durum deilmiş yani.

canim sendeki o siskinlik bence ya da gaz....10 hafta karninin cikmasi icin erken bir donem....ama merak etme 15-16 haftalarda karnin cikmaya baslayacaktir...ben hic karnim sismeyecek saniyordum,ilk baslarda ama simdi karnim kocamannnnnn

10 haftalıkken göbeğim çıkmaya başladı şimdi 15 haftalıkken bayağı belliydi gebeliğim ama şimdi 1 haftada çok şişti göbüş.aman boşver..........

bence erken değil benim ikiz gebeliğim var 110 haftada benimde karnım vardı azda olsa, pantolonlarım olmadı, çok kilo almadım hatta zayıfım birde klo verdimüstüne ama yinede karnım vardı

6 . ayıma girirken artık bir göbişim vardı diyebilirim ondan önce kilo almışımda göbek yapmışım gibi duruyordu şuan hala çok büyük bir göbeğim var diyemem herkezin anatomik yapısı ile ilgili bir durum ama 5. ayından önce göbek bekleme

zayıfların daha çok çıkarmış öyle derler bende zayıfım 20. haftamdayım 2.5 kilo aldım ama buna ragmen dışardan hamile olduğum yavaş yavaş belli olmaya başladı

Ben de 10 haftalık hamileyim. Hafif bir göbek oluştu. Ama sanırım kilo ile alakalı çünkü 1-1,5 kilo şimdiden aldım malesef.

benim 9 +3deyim göbişimda var ama göbekden ziyade kasıkdan göbeğe doğru bir sertlik var ikiz bekliyorum sanırım ondan doktrada soracam üstelik kilo veriyorum kusmalarımdan dolayı

tatlım bende 12 haftadayım... benimde göbişim çıktı az da olsa...ama kimse gebe olduğumu anlamıyor kilo mu aldın sen biraz diyorlar...
ewet arkadaşlara katılıyorum zayıf hanımların göbişleri erken çıkabiliyor...
hayırlısı olsun tatlım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasıb etsin inşallah...

karınlı bi yapın varsa ondan olabilir cnm bende karınlıyım ve hamile gibi dolaşıyom ortalarda ve 6 haftalık hamileyim :KK70::KK70::KK70: ama eskiye göre hamile olmadan önce daha karınlıydım ve şimdi zayıfladım

Bende 12 haftalik hamileyim dişardan bakilinca hamile olduğumu anlamiyolar ama kendim baktiğimda biraz belirginleştii...bende kocamann göbişimm olsunnn istiyorum hemen yaaa :KK43:(

Benimde yarın 12 haftam bitiyor. Normalde zaten biraz göbeğim vardı ama şimdi 15 gün önce olan kotlarımın beli kapanmıyor. Eskiden midem yokken şimdi göbeğim midem ile birlikte çıkıyor. Hamile göbeği olmaya başladı. Eşim çok seviniyor. Her akşam bakıyor bugün biraz daha arttımı acaba diye :) Artık beni 15 gündür görmeyen insanlar bile görünce aaa karnın çıkmış ne güzel diyorlar... Bende biran önce göbişim kocaman olsun istiyorummm :)

bende artık 6.ayımdayım.bende biran önce karnım cıksın istiyordum.ama şuanda bir göbeğim var.içindede kızım:asigim: ama kızlar valla ilk zamanlarda daha rahattım.şimdi rahat oturup kalkamıyorum yemeklerden sonra hemen aşırı şişiyorum nefes düzenim kalmadı :roflol: :roflol: bu kız büyüyo artık.ama cok cabuk geciyo günler meraklanmayın biran evvel göbeklerine kavusacaksınız.siz bile anlamassınız kaydirigubbakcemile

demircool Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin. İnşallah doğum sonrası fotoğraflara da bakarız:)

X