kaçıncı haftada karın artık şişmeye başlıyor sizde kaçıncı hafata bir fark oluştu...

Vala kizlar 14 haftadayim bu hafta birden gobegim cikti sanirim 16 haftada daha fazla olururuz bun yeden bunyeye deyisiyo

bende artık 6.ayımdayım.bende biran önce karnım cıksın istiyordum.ama şuanda bir göbeğim var.içindede kızım:asigim: ama kızlar valla ilk zamanlarda daha rahattım.şimdi rahat oturup kalkamıyorum yemeklerden sonra hemen aşırı şişiyorum nefes düzenim kalmadı :roflol: :roflol: bu kız büyüyo artık.ama cok cabuk geciyo günler meraklanmayın biran evvel göbeklerine kavusacaksınız.siz bile anlamassınız kaydirigubbakcemile

ahh canımm allah kızını saglıcakla sana bağışlasın kolay doğum yapmanı dilerim..ama hiç dediğin gibi günler bize çabucak geçmiyor be canımm kendimi asker gibi hissediyorum bennn fisfisfisfisfisfis inşallah bizde doğum yaptığımız günü sağlıcakla görürüz rabbimiz izniyle :Saruboceq::Saruboceq:

ahh canımm allah kızını saglıcakla sana bağışlasın kolay doğum yapmanı dilerim..ama hiç dediğin gibi günler bize çabucak geçmiyor be canımm kendimi asker gibi hissediyorum bennn fisfisfisfisfisfis inşallah bizde doğum yaptığımız günü sağlıcakla görürüz rabbimiz izniyle :Saruboceq::Saruboceq:

amin inşallah canım.günler inan bana cok cabuk geciyor arkadasım ya.daha dün ögrendim bebeğimi ama 25 haftalık olduk ya.kalmadı şunun şurasında 15 hafta kaldı.inşallah dogururuz hayırlısıylakaydirigubbakcemile3

evet kızlar, demircoolun dediği gibi biz de sabırsızlıkla ve heyecanla bekledik göbeklerin şişmesini, hergün ne zaman şişecek artık diye sohbetler ediyorduk, ama nihayet o duyguyu da yaşattı bize rabbim, inşallah sizler de yaşarsınız, benim göbüş 17. haftamdan sobra şişmeye başladı, 20, haftamdan sonra artık yavaş yavaş belli olmaya başadı hamile olduğum, şimdi ise artık ayakkabımı giyerken merdivenin ilk basamağına eğilirdim, şimdi ise artık eğilemiyorum, eğilince ağrım oluyor. Artık merdivenin 3. basamağında giyebi,liyorum aykkabımı, 1 ay sonra artık ayakkabımı eşim giydirirsırnaşık şey

yerden bişey alırken çok zor oluyor, ama çok güzel bişey yaaa, kızımın içmde kıpır kığır olması dünyalara değer:asigim:

valla ben gayet şişko bi anne adayıyım ama şimdiden göbüşüm fırladı. aslında hamile kaldığımdan beri 4 kilo verdim ama son hafta biraz da gazla birlikte göbeğim kocaman oldu. hem 4 kilo verip hem bu kadar şiş olmama inanamıyorum. nolcam ilerde bilmem :)

beş ay bitene kadar bende herhangi bir değişiklik yoktu...
kilo almışsın diyorlardı bilmeyenler, kimse hamile olduğumu anlamıyordu...
beş aydan sonra göbeğim belirginleşmeye başladı...
genetik sanıyorum anneminde öyleymiş...

herkese slm.benım karnım 2.ayımdan ıtıbaren sısmeye basladı.sımdı 5 aylık gebegım ve 7 aylık gıbı bı karnım var..

Bende 7 aylığım ama karnım 9 aylık gibi. ıkinci hamileliğim olduğu için bende 2. ayda şişmeye başladım valla. ılkinde 5. ayda karnım daha yeni belirginleşiyordu. Ama şimdi sanki çoooook uzun zamandır hamileymişim gibi geliyor ve artık doğurmak istiyorum !!!!!!!!!!!!

4 aylıkken kimse inanmıyordu hamile olduğumua :KK43:((
şuan 24 haftalık hamileyim bundan 2 hafta önce alışveriş yaparken biri sordu siz hamilemisiniz die. bana hala karnım küçükmüş gibi geliyor :)) ama büyümüş bayaa eşimin göbeğini geçtim yani ... :))

Son düzenleme:
4aydan sonra şişmeye başladı ama kilo almışım gibi görünüyodu. Öğrencilerim hamile olduğumu farkettiklerinde 7. ayımdaydım..

17 haftaya kadar pek bi şey belli olmadı bende , hatta kimse inanmıyodu hamile olduğuma bi ara o kadar psikoljim bozuldu ki kimseyle görüşmek istemedim...

ama 17. haftadan sonra karnım hızla büyümeye başladı , günden güne fark etti...zaten ben zayıfım karnım top gibi oldu şimdi...30.haftamıza girdik gecenlerde birisi ikiz mi diye sorunca da çoook sevindim o eski günlerimi hatırlayıp kaydirigubbakcemile3

benim erken çıkmaya başladı aslında karnım ama dışardan kilo almışımda göbeğim olmuş gibiydi. 13. haftamda fln sanırım.
bazıları abartıyordu tabi...16-17 haftalıkken yok ne kdr büyüdü karnın, 5-6 aylık gibi duruyo diyorlardı..
o kdr olmasa da biraz büyüktü..
şimdi 23. haftamızdayız ve normal artık.. birden büyüyüp normale döndü yani..20. haftadan sonra dışardan da hamileliğim belli olmaya başladı, otobüslerde yer vermeye başlamışlardı :))

kılzar ben 5 haftalığım. burdaki yazanlara bakınca komik olacak sorum:ama gülmeyın
karnımı şişkin hissediyroum.eski pantolonlarım sıkıyor. etek falan giyiyiroum.herkes kılo aldın dıyo.bünyem de zayıftır. ince belli bi yapıya sahıptım. zayıf olduğum için hemen karnım belli olmaya başlamış olabilir mi sizce. normal mı yanı daha şimdiden karnımın şişmesi.

Kızlar bende 8 haftalık hamileyim normalde göbekli bi yapıya sahibim benim ne zaman belli olur diye düşünüyorum kendimi çok garip hissediyorum

13 haftalığım ama kime altı aylığım desem inanırsempatiksalakcinni kol bacak çöp gibi, kilo verme desen bende ama bi göbek var maşşallah sanırsın şimdiden bölese fil çıkarcak bu kadın

ilk hamilelikte 5 ay sonra, ikincide 2 ay sonra şişmeye başladım ben. o yüzden ikinci hamilelikler daha yorucu daha sıkıcı geçiyor ilkine göre

X