Cilt Bakımı Ürünleri En son satın aldığınız cilt bakım ürünü(ReSiMLi)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
M

MeDuSa

Ziyaretçi
resimli makyaj malzemesi bölümü varda cilt bakım ürünü nie olmasın kızlar hihoyyyt
ben bugün bebak acı badem sütü aldım ama resmini bi arkadaşımız bu konunun olduğu yere koymuştu gamyoncuiremsu
burda yeni aldığınız cilt bakım ürünlerinin fotoğrafını çekerek bizlerle paylaşmaya ne dersiniz :nazar:

resim işi zor da :) ben en son lancomun uv protect 50 faktör güneş koruyucusunu aldım.aynı zamanda hava kirliliğinine karsı da koruyor.memnunum tavsiye ederim

ben de la roche posayın jeliyle gece kremini aldım birde bebak acı badem sütüyle kremi..

bebak acıbadem sütüyle kremini aldım bir de yüz fırçası aldım... bir de cildime uygun sabunu bulabilirsem, takımım tamamlanıyor...var mı sabun tavsiyesi olan? bu arada cildim karma..

4b273590ce7e9f425d1f9b6666327054.jpg

Fotoğraf makinam bozuldu tamirden gelsin bende aldıklarımı fotoğraflı olarak eklerim buraya:)

bende shiseudonun gece kremi aldım kızlar çok memnunum
dscf1425ci4.th.jpg
[/IMG]

Güle güle kullanın kızlar hepsi çok güzellll a.s.

imex sabun ve niveanın matlaştırıcı günlük bakımkremini aldım:)

benim tüm cilt ürünlerim bu kadar.
nadir alıyorum, aldıklarım da çokk uzun süre yetiyor.
gülsuyunu artık kullanmıyorum gerçi, cildimi yağlandırdı gibi geldi de benneyaptımki
clinique makyaj temizleyici ve bodyshop yosun serisinden çok memnunum.
pict1948yi2.jpg

Vichynin şu kremini aldım.

Son düzenleme:
nergis canım iyi günlerde kullan, bu ne işe yarıyor, ne kremi??

bende bir kaç gün önce vıchy termal aldım ama pek memnun değilim sanki cildim kurumu normalmi belli değil üzerinde normal yazıyordu.yüzünde soyulma oldu .cildimemi uymadı acaba kullanan varmı

bende bir kaç gün önce vıchy termal aldım ama pek memnun değilim sanki cildim kurumu normalmi belli değil üzerinde normal yazıyordu.yüzünde soyulma oldu .cildimemi uymadı acaba kullanan varmı

Vichy termal kullanmıştım, bende soyulma yapmamıştı. Ama benim cildim çok olmasada yağlı biraz o yüzden olabilir.

alınan ürünüde değiştirmezler herhalde sonuçta kullandım ama keşke sabırsız davranmayıp uzmanla görüşmeden almasaydım eczane olduğu için her gün gelmiyomuş

resim işi zor da :) ben en son lancomun uv protect 50 faktör güneş koruyucusunu aldım.aynı zamanda hava kirliliğinine karsı da koruyor.memnunum tavsiye ederim

bahsettiğiniz günes koruyucusu nemlendirici olarakta kullanılabiliyor mu? eczaneden mi aldınız? birde fiyatı ne kadar ?

X