Preseed kullananlar

ben adresi buldum arkadaşlar fiyatı konusunda bişey yazmamışlar ama karar veremiyorum direk Amerikadan getirtsem daha mı iyi olur acaba çok yıprandık insan en garantisini denemek istiyo tabii herşey Allah'tan bunlar sadece vesile....

canim arkadasin anlattigi kadariyla benim gonderdigim ile ayni.

ayrica preseedtr isminde ise sahtekarlik yapamazlar.

fiyatini da arayip telefondan ogrenebilirsin. biz de merak ettik kac paraymis.

selam kızlar,

ben bu ürünü anadolu yakasındaki yerden almadım. preseedtr diye web site var. iletişimdeki numarayı aradım, kargo ile gönderiler. Bunu dağıtacak firma önümüzdeki günlerde faaliyee geçecemiş. Ürün sorunsuz geldi. Gelen ürünün son lullanması 2011/01 ve içi gözüken şeffafdı. İngilteredeki dağıtıcıdan geliyormuş. haberiniz olsun

canım sen nerden sipariş verdin
artı sağlıktan mı
yoksa başka bi siteden mi?
bana özelden yazar mısın?

waaayyy hatta kullanıcı yorumları var sitede kızlar kkdan alıntı diyo kibelem meşhur olmuşsun senin yorumun bazı arkadaşların yorumları da yayınlanmışşşş o preseedtr de

wannababy rockwelll sizlerin yorumlarını da yayınlamışlarrr izinli mi yayınlıyolar acaba yaaa

tekrar selam kıslar,

buraya yasdığım gibi ben ürünü buradan aldım, 2011/01 tarihli ve şeffafdı, neyse bende almadan önce oradaki yetkili beyin oldukça sorularımla bunalttım hatta, şeffaf ve vaadedilen tarihli değilse iade almaları için söz bile aldım :)

durum şuymuş,
bunlar fertiltr üreme ürünler v.s. diye bir şirket kurulomuş, burada üremeye yardimci ürünler preseed, vitaminler, ovülasyon testleri gibi şeyler satacaklarmış,

preseed ve diğer ürünleri ingiltereden alıyorlarmış, oradaki distiribütörden geliyormuş. Türkiyede tek yetkifli distribütör olmak için Amerika ile görüşmeler devam ediyomuş

web sayfaları şöle,

preseed bilgi sitesi preseedtr.com
getirenrn firmannı fertiltr.com

sevgiyle kalın

şimdi siteye mail attım bilgi almak için dönerler herhalde...evet kibeleciğimin yazılarını alıntı yapmışlar..güzel nbişi ben gururlandım ehe....

nehir senin nerden haberin oldu böle bi firma kurulduğundan biz aylardır arıyoruz 1 yer hariç hiçbiryerde yok preseed akraban falan herhalde canım firmayı kuran:))

dikkat ettimde preseed için üye olmuşsun sanırım siteye sadece bu topicte yazıların var çünkü kafam karıştı birazz firma reklamı mı yapılıyo acaba diye düşündüm yanılıyorumdur belki ama

ama cidden orjınal preseed satılıyosa türkiyede çok güzelll

Son düzenleme:
Kızlar,

burada bazı arkadaşlar sırf preseed için üye olmuşun v.s. gibi bişiler yazmış, üsüldüm buna, eve preseed için üye oldum bilgi almak, kullananların deneyimlerinden yararlanmak ve bebiş sahibi olmaya yarıcaksa alıp kullanmak,

Sizin yaşadıklarınızı ben ve eşimde yaşadı, bizde tonlarca para harcadık bu özlemin bitmesi için ama hep sonuç negatif :KK43:

lütfen beni üsmeyinnnnnnnnn :1no2:

kızçelerrrr...
bana hemen döndüler sağolsunlar...evet ürünler orjinal
Değerli Preseed(tr) Ziyaretçimiz,

Preseed ürünü 6'lı olarak banka havalesi ile 45 TL ( Kargo Bedeli Alıcıya Ait ) Kendi Online Satış Sitemiz
hazırlanana kadar .................. üzerinden 50 TL ( Kargo Bedeli Alıcıya Ait )olarak satılmaktadır. Fiyat farkı
............. satışlardan %10 civarında komisyon almasıdır.

Ürünlerimiz İngiltere' den getirtilmiş olup, Son kullanma tarihi 01/2011 dir. Önümüzdeki günlerde Preseed
ve diğer üremeye yardımcı ürünlerinin satışı için şirket kuruluş prosedürlerimiz tamamlanacaktır.

Ürün sipariş verildiği gün kargoya verilmekte, istanbul dışına kargonun varsaması uzaklığa göre dğişmektedir.

Bilgilerinize Sunar, Sağlıklı günler dileriz.

diye mail geldi adres telefon veremiyorum..çok ilgililer sağolsunlar....
kızlar isteyen özelden yazsın ben nerede olduğunu söylerim size...
kibeleciğim seni uğraştırmicam bak...
kurtuldun benden ama maillerimden kurtulamazsın fıstığım.....
ben alıcam şahsen....

Kızlar,

burada bazı arkadaşlar sırf preseed için üye olmuşun v.s. gibi bişiler yazmış, üsüldüm buna, eve preseed için üye oldum bilgi almak, kullananların deneyimlerinden yararlanmak ve bebiş sahibi olmaya yarıcaksa alıp kullanmak,

Sizin yaşadıklarınızı ben ve eşimde yaşadı, bizde tonlarca para harcadık bu özlemin bitmesi için ama hep sonuç negatif :KK43:

lütfen beni üsmeyinnnnnnnnn :1no2:

üzülme hayatım sen...hepimiz burayı birşeyler hakkında bilgi almak için bulduk sonuçta...her konuda bir yorum bulabildiğimiz bir site burası..isteyen boşandığı için üye olur isteyen evlendiği iin...kimse kimseye bu konu hakkında baskı yapamaz bence...ben buraya üye olduğumda bekardım nişanımı hep bu kısçelerle yaptım düğünümüde şimdi aradığım konuya bak..nerdeydim nereye geldim....
çeyiz araştırıyodum şimdi bebiş arıyom...istediğimide ararım...gelir giderim....üzülmeeeeeee....kaydirigubbakcemile5

nehircim üzmek için söylemedim ben paylaşım için teşekkürler sadece dikkatimi çekti aylardır biz burda arıyoruz bulamıyoruz satıcı bi firma ama birden bi arkadaş geliyo bize hemen bi firma öneriyo kötü bişey değil sonuçta bizimde aylardır bulmak için deli olduğumuz şey

ama dediğim gibi dikkatimi çekti sadece olabilir neden olmasın paylaşım güzel bizde faydalanıcaz bu üründen sonuçta kırmak için bişey dediğimide sanmıyorum kırıcı bir söz kullandığımıda

hayır öyle değil dersin olur biter olayı üzülme boyutuna getirmemek gerek

üstelik o sitenin okuyucu yorumlarındada bizim klüpte kullanıp hamile kalan arkadaşların yorumları var o çok dikkatimi çekti nasıl burdan alıp yayınlarlar yani hem site adı hem nick vermişler olacak şey değil yaniii

nehircim ayrıca bazı arkadaşlar demişsin ben yazmıştım onu sadece diğer arkadaşlarımızı da kırmayalım üzmeyelim lütfen burda herşeyi herkes okuyabiliyor kimin ne yazdığını herkes görebiliyor ben yazdığımı da inkar edecek yapıda bir insan değilim

ayrıca dikkat ettiysen yanılıyor da olabilirim ve varsa gerçekten çok güzel yazmışım bunda üzülecek bişiy olduğunu sanmıyorumm

ben preseed i ilk defa bu topic de gördükten sonra internette biraz araştırınca (sadece google a preseed yazdım) sayfanın ortalarında bir yerde bu firma çıktı. yani çok araştırma yapmama bile gerek kalmadı inanın. yalnız arkadaşlar başka bir yerden alıyor olabilir mi diye bir arkadaşa da özel mesaj yoluyla sordum, henüz cevap alamadım.

yani anlatmaya çalıştığım şey kimse kimseyi yargılamasın, sonuçta herkes bebiş için uğraşıyor ve birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. kalpler boşu boşuna kırılmasın.

paticik canım sen bulduğuna göre yeni kurulmuş bir firma sen ne zamanlarda araştırdın ben 1 buçuk ay önceye kadar google da bakmadığım yer kalmadı hiçbi yerde yoktu yeni bu firma canım yada satışını yeni yapmaya başlayan bi firmaa

çıkmak zorundayım kızlar yarın sabah görüşürüz öptüm hepinisiiii.....

evet bu firmayı bende şimdi gördüm siz söyledikten sonra..hiç bekletmeden cevap verdiler güvendim bakalım inşallah gönlümüze göre olur kıslar....
burazı olmasa kibeleden isticektim zaten ama kızı hamile hamile yoruyorum üzülüyorum sonra...
zaten hemen sipariş veremicem ben sadece buralarda bulabilmek güsel...

X