Preseed kullananlar

ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..
3lu paket icin mi o kadar... 6li paket burada o kadar.

arkadaslar biriniz alsin en azindan elinizde kalirsa inanin burada satin alacak olan cok kisi var. kalanini satarsiniz.

yok canım abd dekine yazdım ben türkiyeden gelen cevap tarihle ilgiliydi sıkmış resmen gelen cevabı yazmıştımm bu abdden gelen cevapta türkiyede distribütörlüğümüz yok diyo bende ona cevap yazdım bakalım ne cevap gelecek bekliyorum şimdi umarım hemen cevap gelir bende burdan yazarım

Canim keske urununuzu kullanan arkadaslar tavsiye ettiler. cok reputation'u oldu. ancak bu firma tariih gecmis urunler satarak reputation'ununuzu kotuluyor. urunun guvenilirliginden emindik ancak ABD de her kullana rakadasimiz hamile kaldigi halde TR'den kimse hamile kalamayinca guvenilirligi konusunda supheye dustuk.

bir de sorar misin TR ye ne kadar oluyor fiyati kargo dahil? bunu da ogrenirsen iyi olur. sen daha ilerde yazistigin icin sana diyorum bana mail gelsin ben de yazacagim da aynisini.
cok mail girtmesi daha iyi.

kimse almasin o firmadan hem tarihi gecmis, hem pahali.

6lilarin icinden 2 tane de hamilelik testi cikiyor. gayet kaliteli.

nimlar ayrica 3lusune 20 milyon veren arkadasla, 6lisi 20 milyon idi. Burada cok arkadas da oyle aldi.

Lutfen arayin sizi hem tarihi yuzunden hem de fiyati yuzunden kandirmis adam.

Neden fazla fiyat cektigini sorun... Yanina kalmasin lutfen...

nimlar ayrica 3lusune 20 milyon veren arkadasla, 6lisi 20 milyon idi. Burada cok arkadas da oyle aldi.

Lutfen arayin sizi hem tarihi yuzunden hem de fiyati yuzunden kandirmis adam.

Neden fazla fiyat cektigini sorun... Yanina kalmasin lutfen...

ciddimisin ya! yarın ilk iş arıycam. hem günü geçmiş ürün yolluyorlar hemde 6'lık parası alıyorlar. yanlarına kalmamalı.

yurt dışından 6'lık paketim gelicek. bu paketli olanıda ilk defa kullanıcam. daha önce kullandığımın aplikatörü vardı şırınga gibi. kullanımı kolaydı, bakalım bu nasıl.

ciddimisin ya! yarın ilk iş arıycam. hem günü geçmiş ürün yolluyorlar hemde 6'lık parası alıyorlar. yanlarına kalmamalı.

yurt dışından 6'lık paketim gelicek. bu paketli olanıda ilk defa kullanıcam. daha önce kullandığımın aplikatörü vardı şırınga gibi. kullanımı kolaydı, bakalım bu nasıl.

canim normalde tek tek paketlenmisleri alin. yani 6 tanesi de bir paket icinde ayri paketlenmis. boylece icine koruyucu vs koymuyorlar. daha dogal.

yurt disindan kaca aldin?kargo ne kadar tuttu? almak isteyen arkadaslar var. ozelden yazisiyoruz da ben bir yere sordum cok kargo parasi istedi direkt kendisi gonderirse.

canim normalde tek tek paketlenmisleri alin. yani 6 tanesi de bir paket icinde ayri paketlenmis. boylece icine koruyucu vs koymuyorlar. daha dogal.

yurt disindan kaca aldin?kargo ne kadar tuttu? almak isteyen arkadaslar var. ozelden yazisiyoruz da ben bir yere sordum cok kargo parasi istedi direkt kendisi gonderirse.

bana kızkardeşim yolluyo canım. fiyatınıda sormadım. yolla deyince yolluyo.

ama yarın ilk işim bu adamlar aramak olucak.:eek:klava:

kizlar yazdiklarinizi okudum. insallah bi cevap gelir preseedden. Benimde aklima takilmisti yani burda asla saglikla ilgili uckagitcilik yapamazlar. korkarlar sue davalarindan falan. ceylancim hatirlarsan sana dedim ya tek tek paketlerin uzerinde skt ne yaziyor diye. hadi diyelim dis kutuya skt gecmis yazdilar peki icine nasi yazdilar ayni eski tarihi? Kafa karistici isler. insanlarin zamanini bosu bosuna harcatiyorlar.

arkadaşlar merhaba,
yazdıklarınızı dehşetle okudum...ben yurt dısına yazdığımda dist. muz TR de yok demişti ben de artı sağlıktan sipariş ettim. bana da 2008-12 yazan bir kutu göndermişler. aradık ve yenisini istedik. gelecek ay gelecekmiş. 2012 ye kadar kullanabilirsiniz demiş. ben bunu yurt dışına yazacağım, sizler de yazın arkadaşlar

benim erkek kardeşim avukat. ben bu adamları dava ederdim etmesine ama nasıl söylenir ki
kayganlaştırıcı kullanıyorum diye
off yaaa

ben bugün satıcıyı aradım. yetkili kişi çok sakin bir şekilde burda yazılanları anlattı. amerikanın böyle ürünlerde çok hassas olduğunu, sadece iki sene geçerlilik yazdıklarını ama bu ürün bir ilaç olmadığı için 5 sene boyunca kullanılabileceğini, hatta eşinin de aynı ürünü kullandığını söyledi.

bende resmi distribütör olmadıklarını söyledim. bunlar resmi işler, benim satma iznim var ama anlaştığım firma bu aralar başka satıcılarla görüşüyor, arada olan bizim şirkete oluyor falan dedi.

birde başka arkadaşlar 6'lı pakete 20TL vermişler ben sadece 3'lü pakete o kadar verdim birde 10TL kargo ücreti ödedim, yurt dışından gelse daha ucuz olurdu dedim. çok özür diledi. pazartesi ne kadar istiyorsanız iade edelim dedi. bende, ben dilenci değilim, ne kadar fazladan aldıysanız onu iade edin dedim.

2009 tarihli ürünlerdebu ayın sonunda gelicekmiş. bu ürünü birçok insanın kullandığını ve böyle olayların da hem kafaları karıştırdığını hemde mideleri bulandırdığını söyledim.

merak ediyorum 2009 tarihli ürünler bu senenin hangi ayına kadar geçerli acaba? bana yurt dışından gelen ürün kaç ay önce gelmişti o bile 2010 tarihliydi.

benim erkek kardeşim avukat. ben bu adamları dava ederdim etmesine ama nasıl söylenir ki
kayganlaştırıcı kullanıyorum diye
off yaaa

kayganlaştırıcı deme, hamile kalmayı kolaylaştıran bir ürün de diyecem ama kardeşin ne olduğunu anlar herhade.kaydirigubbakcemile3

ceylan eline gelen ürünü kullandın mı, yada kullanmayı düşünüyormusun?

canım kullanmadım henüz ama mecburen kullanıcam bu ay artık çünkü bende ciddi anlamda kuruluk problemi var ve ilişki dayanlımaz oluyo şuan yurt dışından sipariş verme olanağımda yok bir iki gün içinde kullanmam gerekiyo çünkü

rockwellciğim canım içindeki paketlerdede öyle yazıyo tarih kakalıyolar işte bize anla tatlım ben tarihi geçmiş ürünleri bize sattıklarını yurdışındaki temsilciğine yazdım cevap bekliyorum henüz gelmedi

ne demek yaa resmen hem kazık atıyolar hemde iki katı fiyatına satıyolar dolandırıcılık bu resmen yaaa

benimde erkek kardeşim amerikada ama çocuktan nasıl isteyeyim ben preseed getir bana nasıl diym yaaa ammaaaannnn oooooofff

canım kullanmadım henüz ama mecburen kullanıcam bu ay artık çünkü bende ciddi anlamda kuruluk problemi var ve ilişki dayanlımaz oluyo şuan yurt dışından sipariş verme olanağımda yok bir iki gün içinde kullanmam gerekiyo çünkü

benimde durumda aynı canım. sipariş versem de gelene kadar malum günler geçecek. adam karısının da aynı tarihli ürünü kullandığını söyledi. keşke ne zamandır kullandığını ve hamile kaldığında haberimiz olsun deseydim. bakalım tr'den alıp gerçekten kalan var mı. hamile kalanların hepsi abd de yaşıyor.

wannababy canım inşallah vesile olur bizede şuan başka şansım olmadığı için mecburen kullanacam bu ay allahtan sadece 1 ay geçmiş bide şu açıdan içim rahat ürünlerin üzerine genelde son kullanma tarihini birkaç ay erken yazıyolar ki unutulup problem olmasın diye ben zararı olacağını düşünmüyorumm ama yinede sinir bozucu bişiy

wannababy canım inşallah vesile olur bizede şuan başka şansım olmadığı için mecburen kullanacam bu ay allahtan sadece 1 ay geçmiş bide şu açıdan içim rahat ürünlerin üzerine genelde son kullanma tarihini birkaç ay erken yazıyolar ki unutulup problem olmasın diye ben zararı olacağını düşünmüyorumm ama yinede sinir bozucu bişiy

bende yetkiliye öyle dedim zaten. tamam belki sorun olmayacak ama hem kafamızı hemde midemizi bulandırıyor dedim. benide rahatlatan da çok fazla bir süre geçmemiş olması. tamam hiç geçmese daha iyi olurdu ama.

dediğin gibi inşallah vesile olurda, adamın günü geçmiş ürünüyle hamile kalan ilk kişiler oluruz.kaydirigubbakcemile5

X