Preseed kullananlar

:)))

inşallah canım dur bakalım tanıdığım bikaç kişi daha aldı benle birlikte bu ürünü günümüz gelince yazıcam buraya 3 kişi biz bide sen 4 kişi bakalım hangimiz kalıcaz bu ay

yaa kızlar ben de bir kere kullandım ama korkuyorum iki tanesi duruyo halaa. kullansam mı kullanmasam mı karar veremedim. benim iş yerinde yurt dışına çok giriş çıkış yapan var ama nasıl söylenir ki
beth yumurta akı diyodu gülmüştüm...onu mu denesek yaa
ıyyy yapamam bennn
bana da inş erkenden cvp gelir...demagoji yaptım resmen 'bu urunu aldğımda bu ay hamile kalmayı ümid ediyordum, ama şimdi hasta olmayayı diye dua ediyorum' diye

Kızlar yazdıklarını okudum şu anda.
bende artı sağlıktan alıyorum
6 lı paket+havale masrafı+kargo toplam 36 milyonu buluyo bana.
bu insanlar bizimle dalga mı geçiyolar ya.
ben 3 aydır kullanıyorum. ve hala hamile kalamadım.
ama yurtdışında kullananlar hemen hamile kalıyolar.
bu işte kesin bi bit yeniği var.
bunlar bizim aldıklarımızın içine başka bişey mi koyuyolar acaba?
eşimde diyo buna boşuna para veriyoruz bişey olcağı yok diyo.
kızlar bide benim eşimde sorun.
sperm sayısı az yani.
acaba pre seed i kullananların hepinizin eşlerinde mi sorun var?

kizlar bu arada preseed kutusu ile birlikte 2 tane hamilelik testi geliyor ve hamile oldugumu ben reglimden 1 gun once bu test cubugu ile ogrendim. yani elinizdkileri ise yaramaz diye atmayin. en az pahalilar kadar guzel calisiyor.

Benimkinin içinden test çıkmıyo yaaaa.....

:)))

inşallah canım dur bakalım tanıdığım bikaç kişi daha aldı benle birlikte bu ürünü günümüz gelince yazıcam buraya 3 kişi biz bide sen 4 kişi bakalım hangimiz kalıcaz bu ay

hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

yaa kızlar ben de bir kere kullandım ama korkuyorum iki tanesi duruyo halaa. kullansam mı kullanmasam mı karar veremedim. benim iş yerinde yurt dışına çok giriş çıkış yapan var ama nasıl söylenir ki
beth yumurta akı diyodu gülmüştüm...onu mu denesek yaa
ıyyy yapamam bennn
bana da inş erkenden cvp gelir...demagoji yaptım resmen 'bu urunu aldğımda bu ay hamile kalmayı ümid ediyordum, ama şimdi hasta olmayayı diye dua ediyorum' diye

yumurta akı derken, kayganlaştırıcı olarak mı kullanın diyordu? yapış yapış, çok kötü olur ya!

Kızlar yazdıklarını okudum şu anda.
bende artı sağlıktan alıyorum
6 lı paket+havale masrafı+kargo toplam 36 milyonu buluyo bana.
bu insanlar bizimle dalga mı geçiyolar ya.
ben 3 aydır kullanıyorum. ve hala hamile kalamadım.
ama yurtdışında kullananlar hemen hamile kalıyolar.
bu işte kesin bi bit yeniği var.
bunlar bizim aldıklarımızın içine başka bişey mi koyuyolar acaba?
eşimde diyo buna boşuna para veriyoruz bişey olcağı yok diyo.
kızlar bide benim eşimde sorun.
sperm sayısı az yani.
acaba pre seed i kullananların hepinizin eşlerinde mi sorun var?

benim eşimde sorun yok canım. benim fsh biraz yüksek. bende bir ümit kullanıyorum işte.

Benimkinin içinden test çıkmıyo yaaaa.....

burdan alınanların içinden hiçbir şey çıkmıyorki, test çıksın!:1rolleyes:

ya yumurta akını bende duydum aslında ama kullanamamki ben onu ölee töbe töbe:roflol::roflol: ebrum güldürdün beni kııı

ben pre-seed i beth kiley diye birisinden duydum...bu ürün yoksa yumurta akı da mucize yaratıyor demiş...ama pek güvenilir gelmedi açıkcası

Kızlar ben de kullandım ve Türkiye'den aldım. Ancak hepimiz görüyoruz ki bu üründen hamiş kalanlar hep ABD'li. Size bir önerim var yurtdışından sipariş edebileceğimiz bir yer arayalım. Bu konuda başarılı olanımız hepimize habe rversin. Bu insanlar da onlardan almadığımızı görüp düzgün iş yapmaya başlasınlar. Ben bu ürünü denemeye devam edicem ama sağlam bir yerden günü geçmemiş bir ürün almak istiyorum inşallah. Bakalım neler yapabilicez bu konuda kızlar..

Kızlar ben de kullandım ve Türkiye'den aldım. Ancak hepimiz görüyoruz ki bu üründen hamiş kalanlar hep ABD'li. Size bir önerim var yurtdışından sipariş edebileceğimiz bir yer arayalım. Bu konuda başarılı olanımız hepimize habe rversin. Bu insanlar da onlardan almadığımızı görüp düzgün iş yapmaya başlasınlar. Ben bu ürünü denemeye devam edicem ama sağlam bir yerden günü geçmemiş bir ürün almak istiyorum inşallah. Bakalım neler yapabilicez bu konuda kızlar..

Merhaba nesemese.
Bende senin dediğin gibi yurt dışından almak istiyorum.
Çünkü sanırım burda satılanların içinde farklı birşey var.
Ben böyle düşünüyorum.
Neden sadece yurtdışındakiler hemen hamile kaldılar?????
Neden Türkiye'de 1 kişi bile daha hamile kalamadı bununla...
Kibele arkadaşımızdan satın almak istiyorum ben...

bence hepimiz yurt dışından bir yerden sipariş edelim...bana yardımcı olun kızlar nereden sipariş edebiliriz?
elinde fazla olan satacak olan varsa talibim.ama yurt dışından gelmiş olacak....
bebek bir yana bana kesin lazım bu meret...

Hanimlar ben satmiyorum. yanlis anlasilma olmasin. kk da bunun icin ceza yedim ama gercekten burada da boyle bir anlasilma olmussa duzeltmek isterim.

ben kesinlikle bu urunu satmiyorum, aracilik etmiyorum. satan cesitli firmalar var. hani nasil Tr de bir bebek bezini bir suru yer satar. aynen oyle satin aliyorsunuz. ben ne kar olarak ne de komisyon olarak vs hiccbir sey yapmiyorum. zaten bu firmalari da tanimiyorum. Ceza yedigim icin bu konuya aciklik getirmek isterim.

internette satiliyor bu urun. ben sadece eger dedim ABD den sip. edecek arkadaslar olursa ve kargo konusunda sikinti yasarlarsa ben kargolama islemlerine yardimci olurum. ancak kizlar bu konuda da olur kargoda kaybolur vs mesuliyet de almak istemiyorum acikcasi.

ama gene de nasil olur neler yapilabilir ozelden konusalim.

Bneim tek amacim yardimci olmak arkadaslar.

Ben cok sikintisini cektim. Simdi diyebilirim ki hamile kaldim, kalamayanlar dusunsun. Ama oyle bir insan degilim ben.

Neyse insallah cozum bulunur. ama firmadan kargo yapmaniz daha iyi olur. son care bana gelirseniz daha iyi olur tamam mi canlarim?

eger alacaginiz yer vs olursa ingilizce bilen arkadasiniz

Ya bir sey yazarken cekinir oldum artik. satis reklam diyecekler diye. gercekten. ozelden TR ve ABD deki firmalarin cevaplarini yazmak istiyorum. ogrenmek isteyen olursa bana ozelden mesaj atsinlar.

Evet kesinlikle Kibele'nin yanlış anlaşıldığını düşünüyorum.
Boş yere ceza aldı.
Benim amacım sadece 1 kere yurt dışında yaşayan birisinin benim adıma ordan satın alıp bana göndermesi.
Çünkü İngilizcem iyi değil.ABD'de nerde satıldığını, nasıl sipariş vericeğimi bilmiyorum.
Burda aylardır kullanıyoruz, bir tane var mı hamile kalan? YOK
Bi kere de yurt dışında satılanlardan kullanmak istiyorum.
İçimde bi uhde kalmasın diye.
Belki ordan gelenle de hamile kalamıycam ama içimde kalmasın istiyorum.
Kızlar en iyisi bu konuyla ilgili özelden konuşalım.
Kibelecim sana çok teşekkür ederim.İstesen bizim için araştırıp, cevap vermezdin ama sende biliyosun her ay tek çizgiyi görmenin ne kadar acı bişey olduğunu o yüzden bize yardımcı olmak istiyosun.
Seni çok iyi anlıyorum.Yardımın için teşekkürler.

Kibelecim öncelikle geri dönmene çok sevindim. Satış yapan biri olsan zaten bu kadar herşeyi net ortaya koymaz reklam yapardın. Biz sana güveniyor ve inanıyoruz canım. Bize yardım etme çabaların da inşallah karşılıksız kalmayacak. Bir de bunu deneyelim aklımızda kalmasın diyoruz ama kimseye sıkıntı da versin istemeyiz. Tüm çabaların için çok teşekkür ediyorum kendi adıma...

Kizlar bu konuda yanlis anlasildigima uzuldum. hatta sadece ceza almak degil, uyeligim bile silindi. Iyice uzun uzun acikladim ve durum duzeldi.

Ama inanin esekten dusenin halinden esekten dusen anlar hesabi sizi cok iyi anliyorum. bize sunulan her careye kosuyoruz degil mi? incirkuru uygulamasi, yok adacayi, yok ovulasyon testi. o olmadi, elma yagi vs vs.

bu konuda ben elimden geleni yaparim, tekrar yaziyorum bir kurus kazancim yok. siz urunu alacaksiniz. sadece uluslararasi gonderi yapmadiklarindan benim adresimi yazacaksiniz. urun bana gelecek. ben size postalayacagim.

Moderator arkadaslar tekrar banlamayin beni. ticaret degil bu konu. Yardim, insaniyet.

ama kargo kargonun kaybolma riski var. ve 3 haftada falan geliyor. cunku ucuz olsun diye normal postane kargosu ile gonderi yapilirsa olur da kaybolur. ben bu konuda satis reklam yapiyorum diye tekrar ceza almak istemiyorum. eger insallah bu arada hamile kalirsaniz, site yonetimindeki arkadaslardan izin alip ariyorum satiyorum bolumunde satabilirsiniz sanirim. ama konusmak lazim. cok isteyen var cunku.

bana ozelden yazin arkadaslar. nasil yapabiliriz, neler yapilabilir goruselim. ben de yeni bir sey duyarsam size haber veririm. Insallah bazi seyler sebep olur da hepiniz bir an once yavrucuklariniza kavusursunuz.

Son düzenleme:
kibeleceğim sorunun çözümlendiğine gerçekten sevindim canımmm

site yöneticileride anladıklarına göre bi problem kalmamışı artık ayrıca senin bizim için bu kadar çırpınmandan dolayı çok mutlu oldum kendi adıma sonuçta sen hamile kalmışsın bizleri de düşünmeyebilirdin ama gerçekten sana bu iyi niyetinden dolayı teşekkür ederim umarım bidaha böyle kötü olaylar yaşanmaz canımmm

Günaydın kıslar ben de aranıza katılayım, sizleri okudum epey bir ben de preseed kullanmaya karar verdim, bir de onu deneyeyim ne kaybederim ki, en fazla birkaç ayımı, biraz da paramı ama etkisi varsa ve gönlümdeki gerçekleşirse süpppeeer olur:dance:

Günaydın kıslar ben de aranıza katılayım, sizleri okudum epey bir ben de preseed kullanmaya karar verdim, bir de onu deneyeyim ne kaybederim ki, en fazla birkaç ayımı, biraz da paramı ama etkisi varsa ve gönlümdeki gerçekleşirse süpppeeer olur:dance:

anjelic aramıza hoşgelsin.
Sende kullan bakalım.
Belki Türkiye'den preseed kullanıpta hamile kalan ilk kişi sen olursun.
İnşallah hamile kalırsın da bize de umut olursun.
Ben 3 aydır kullanıyorum artık umudum kalmadı.
Artık kullanmamayı bile düşünüyorum.
Ama sen hamile kalırsan bize muhakkak yaz o zaman tekrar başlarım kullanmaya.
Allahım inşallah hepimizin meleklerini gönderir....

sevcan canım ben yurt dışından alıcam inşallah elimde olur ve kullanırsam sonucu burada size yazıcam, kibelecim yazdıkların ve bizimle paylaştıkların için çok teşekkürler, inşallah rabbim iyi niyetinin karşılığını verir canımkaydirigubbakcemile3

X