Preseed kullananlar

Tebrikler canım ben de bu ay kullandım preseed ayrıca ovulasyon testi yaptım ve soğan kürü yaptım... İnşallah ben de senin gibi güzel haberlerimi patlaşırım buradan.. Senin de değerlerin yükselir inşallah içini ferah tut...

inşallah Rabbim herkese tatırsın bu duyguyu. Güzel dileklerin için tşkler.

Arkadaşlar hamileyiimm preseedi ilk kez bu ay kullandım soğan kürü yaptım.. Eşimde ileri hareketli sorunu vardı vitaminlerini kullanıyordu belki onlar da fayda etmiştir... Allah isteyen herkese nasip eder inşallah...

Son düzenleme:
Arkadaşlar hamileyiimm preseedi ilk kez bu ay kullandım soğan kürü yaptım.. Eşimde ileri hareketli sorunu vardı vitaminlerini kullanıyordu belki onlar da fayda etmiştir... Allah isteyen herkese nasip eder inşallah...

hayırlısı olsun Allah kucağına almayı da nasib etsin inş. bikaç sorum olacak.. ilk hamileliğin mi ? soğan kürüyle preseed aynı anda mı kullandın merak ettim.. bende kullanmayı düşünüyorum ama kararsızım açıkçası...

hayırlısı olsun Allah kucağına almayı da nasib etsin inş. bikaç sorum olacak.. ilk hamileliğin mi ? soğan kürüyle preseed aynı anda mı kullandın merak ettim.. bende kullanmayı düşünüyorum ama kararsızım açıkçası...

Evet canım ilk hamileliğim.. Bence bir sıkıntı yaratmaz ikisini de aynı anda kullanmak... Bende pco vardı aynı zamanda hiç beklemediğim bir anda mucizem gerçekleşti.. Allah isteyen herkese nasip etsin..

Merhaba Profiline baktimda ayni yastayiz :) Biz de 5-6 aydir istiyoruz ama nasip olmadi Bende hersey yolunda yumurtlamam fln normal Esimin de degerleri gayet iyi cikti ama yine olmadi Ben de yumurtlama akintisi cok kaliteli olmuyodu o yuzden preseed benzeri Conceive Plus adinda bi jel kullandim bu ay yumurtlama gunu oncesi ve yumurtlama gununde Yine de hic umudum yok olmaz heralde diyorum O kadar alistirmisim ki kendimi olmiycak diye Bi de insanlar stres yapma ondan olmuyodur diyo ama insan bu durumdayken ne derece stres yaptiginin da farkinda olmuyo :) neyse iste sozun kisasi senin yorumu okuluyunca umutlandim Masallah diyim once Allah saglikli bi hamilelik gecirmeni ve saglikli bi sekilde bebegini kucagina almani nasip etsin:nazar: Darisi da benim basima Onumuzdeki hafta BAT im bakalim

Canlar bende bu ay preseed kullancm bugün aldım yumurtlama dönemimi bekliyorum Allahım bana da o güzel duyguyu tatmayi nasip etsin inşallah. .. Güzel haberleri okuyunca daha da umutlandim 👼

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Merhaba Profiline baktimda ayni yastayiz :) Biz de 5-6 aydir istiyoruz ama nasip olmadi Bende hersey yolunda yumurtlamam fln normal Esimin de degerleri gayet iyi cikti ama yine olmadi Ben de yumurtlama akintisi cok kaliteli olmuyodu o yuzden preseed benzeri Conceive Plus adinda bi jel kullandim bu ay yumurtlama gunu oncesi ve yumurtlama gununde Yine de hic umudum yok olmaz heralde diyorum O kadar alistirmisim ki kendimi olmiycak diye Bi de insanlar stres yapma ondan olmuyodur diyo ama insan bu durumdayken ne derece stres yaptiginin da farkinda olmuyo :) neyse iste sozun kisasi senin yorumu okuluyunca umutlandim Masallah diyim once Allah saglikli bi hamilelik gecirmeni ve saglikli bi sekilde bebegini kucagina almani nasip etsin:nazar: Darisi da benim basima Onumuzdeki hafta BAT im bakalim

Amin canım Allah sana da nasip etsin bu güzel duyguyu yaşamayı.. Bak sizde sorun da yokmuş bizim eşimde de bende de sorun olmasına rağmen preseed kullandığım ay Allah nasip etti ben de bu ay yumurtlamamı takip etmiştim..

Merhaba arkadaşlar ben haziran ayında düşük sebebiyle kürtaj oldum doktor korun falan demedi. Bu ay ilk adetimide 28 gün üzerine oldum. Bebeğimizin olmasını çok istiyoruz acaba denesek preseedi acaba yan etkisi falan olur mu? Bu yolla hamile kalıp bebeğini sağlıkla kucağına alan var mı? Birde türkiyedeki eczanelerden sipariş eden var mı varsa hangi adres yumurtlama günüme çok az var o zamana kadar elime ulaşsın istiyorum. tatile çıkacaz hazır kafam rahatken stresten uzaklaşmışken belki rabbim vesile eder diye düşündüm. Allahım isteyen herkese tez zamanda bebeğini versin inşallah.

Amin canım Allah sana da nasip etsin bu güzel duyguyu yaşamayı.. Bak sizde sorun da yokmuş bizim eşimde de bende de sorun olmasına rağmen preseed kullandığım ay Allah nasip etti ben de bu ay yumurtlamamı takip etmiştim..

Canım merhaba

Eşinde ileri hızlı da sorun varmış hangi vitaminleri kullanıyordu acaba eşin bizde de sayımız iyi ama ileri hızlı oranımız düşük biraz. Şimdiden teşekkürler cevabın için

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım merhaba

Eşinde ileri hızlı da sorun varmış hangi vitaminleri kullanıyordu acaba eşin bizde de sayımız iyi ama ileri hızlı oranımız düşük biraz. Şimdiden teşekkürler cevabın için

canım eşim zinko ve ACE plus selenyum kullandı 3 ay kadar ve sigarayı bıraktı belki de en önemli sebep budur... bu vitaminleri 3 ay kadar kullandı hemde son bir ay pek düzenli içmiyordu.. bir daha tahlil yaptırmayı düşünüyorduk artmış mı diye ben preseed kullanalım dedim kullandık ve o ay tuttu :) başka bir topikte ilişkiden 15-20 dakika önce erkeğin türk kahvesi içmesinin de hızı arttırdığını duymuştum... İnşallah yardımcı olabilmişimdir... Allah en kısa zamanda doldursun senn de göbişini...

canım eşim zinko ve ACE plus selenyum kullandı 3 ay kadar ve sigarayı bıraktı belki de en önemli sebep budur... bu vitaminleri 3 ay kadar kullandı hemde son bir ay pek düzenli içmiyordu.. bir daha tahlil yaptırmayı düşünüyorduk artmış mı diye ben preseed kullanalım dedim kullandık ve o ay tuttu :) başka bir topikte ilişkiden 15-20 dakika önce erkeğin türk kahvesi içmesinin de hızı arttırdığını duymuştum... İnşallah yardımcı olabilmişimdir... Allah en kısa zamanda doldursun senn de göbişini...

Âmin canım inşallah benimde şuan adetim 4 gün geçti Perşembe ye kadar olmazsam doktora gideceğim inşallah benimde muciEm gelmiştir Allah I'n izniyle...

Unzilecim canim nasilsin seni merak ettim nedir son durumlar

merhaba canım,stresli,yorucu geçen 20 günden sonra 12 günlük heyecanlı bekleyiş başladı.sonucum belli olduktan sonra yazmak istedim ama dayanamadım :) haftaya cuma belli olacak herşey,sabırsızlıkla o günü bekliyorum..senin durumun nasıl? bebişin nasıl?

merhaba canım,stresli,yorucu geçen 20 günden sonra 12 günlük heyecanlı bekleyiş başladı.sonucum belli olduktan sonra yazmak istedim ama dayanamadım :) haftaya cuma belli olacak herşey,sabırsızlıkla o günü bekliyorum..senin durumun nasıl? bebişin nasıl?

Ayyyy cok heyecanliiiiii ben iyiyim bebesim büyüyor karnim belli olmata başladı:)senin için çok heyecanlandim biraz hapsetsene nasıl oldu ben hic bilmiyorum dinlenoyorsin dimi cuma gününu heyecanla bekliyorum dualarimdasin

Merhaba Arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende preseed kullanmayı düşünüyorum ama tedirgin oluyorum düşük falan oluyor diye okudum .Spermlerin üzerinde etkisi söylendiği gibidir inş.

Kızlar preseed i nerden ve ne kadara alıyorsunuz. Bu ay bende kullanmayı istiyorum.

Slm kizlar bu ay ikinci kullanisim beklemedeyim sonucu yazarim .. yalniz ben o aleti tam sokamiyorum galiba kullananlar ne kadarini icine alabiliyo

X