Preseed kullananlar

ben yurt dışından getirtiyorum bu ürünü ama bu ay elime geçmesi gecikecek. bende bu sabah yetkili firmayı aradım ve özellikle son kullanma tarihini sordum. bana da 2008 tarihli dediler. 3'lü bir paket sipariş vermiş oldum. kafam karıştı valla. napsam, kullananlar bir sorun yaşadı mı? niye TR'de hep üç kağıtçılık oluyor.

bence bu firmaya sürekli şikayet mailleri atıp bu konuda bilinçli olduğumuzu ve bu tarihi geçmiş ürünler hakkında anlattıklarını yemediğimizi anlatalım.

sende mi bu sefer türkiyeden sipariş verdin canımmm ya ben bu ay aldım ama önümüzdeki ay naparım bilmiyorum adamlara inanmaktan başka şansım yok çünkü şuan

sende mi bu sefer türkiyeden sipariş verdin canımmm ya ben bu ay aldım ama önümüzdeki ay naparım bilmiyorum adamlara inanmaktan başka şansım yok çünkü şuan

maalesef canım, yurt dışından gelene kadar malum günler geçer. dediğin gibi bu sefer inanmaktan başka çare yok. ama bizim güvenimizi kazansalarda bende sürekli siparişimi aynı yerden versem. bu tarih olayına bir çözüm bulmalılar yada bizi daha tatmin edecek bir cevap.

canim okumadim bakayim simdi ama canim ingilizce biliyorsun. amazondaki veya preseed'i satan baska firmlarain review kisimlarina bak. herkes ilk iki ay icinde hamile kaliyor.

Zaten dirma sunu vaat ediyor. benim urunumu kullanirsan en gec 6 ay icinde hamile kalirsin. kalmiyorsan kesin sorun var doktora git.

yani adam urunune oyle guveniyor.

burada kac aydir deneyen arkadaslar var. birinden biri tutmaz mi?

Ceylancim simdi ozelden okudum da yazdigini, burada bahsedilen sey. gumrukten cekme vs vs.

Bu sence bahane degil mi? o zaman butun skt li mallarin ceklimemesi lazim. ilaclar var, cesitli gidalar var.

Isin kotusu ne biliyor musun? Buradaki Turk marketler de hep skt si gecmis mallari satmaya calsiiyorlar bize.

Neden? neden bu uckagitcilik...

Almayin arkadasim.. sKT oraya sus olsun diye konmamis.

Oyle olsa SKT diye bir sey olmazdi. ama bu saglikla ilgili bir urun.

Tarihi gecmis ilaci icer misiniz? icmeyiz. ayni sey.

wannababy arkadasim inanmaktan baska care yok demissin de, buna inanmak degil kendini kandirmak denir. bariz bir sekilde adam elinde kalmis mallari satiyor.

neyse mail gelsin preseed den hem ingilizcesini hem Turkcesini buraya kopyalayacagim.

Thank you for your inquiry. At this time we do not have any distributors in your area. You may purchase the products directly from us

kibele bak türkiyede distribütörlüğümüz yok diyo cevap geldii

e bu adamlar nasıl satıyo o zaman yaaaa

wannababy arkadasim inanmaktan baska care yok demissin de, buna inanmak degil kendini kandirmak denir. bariz bir sekilde adam elinde kalmis mallari satiyor.

neyse mail gelsin preseed den hem ingilizcesini hem Turkcesini buraya kopyalayacagim.

haklısın,kendimizi kandırıyoruz ama bu adamda böyle bir yalanla çok büyük bir sorumluluğun altına giriyor. kötü bir sonuç alınırsa adamın tepesine binecek bir sürü insan var. telefonda 2009 ürünleri daha gelmedi elimize dedi kadın. herhalde en kötü ihtimal hamile kalamazlar günü geçmiş ürünle diye düşünüyorlar!

gelecek olan mailı merakla bekliyorum. olmadı bir kaç kez seni rahatsız edicez preseed için.:nazar:

canim okumadim bakayim simdi ama canim ingilizce biliyorsun. amazondaki veya preseed'i satan baska firmlarain review kisimlarina bak. herkes ilk iki ay icinde hamile kaliyor.

Zaten dirma sunu vaat ediyor. benim urunumu kullanirsan en gec 6 ay icinde hamile kalirsin. kalmiyorsan kesin sorun var doktora git.

yani adam urunune oyle guveniyor.

burada kac aydir deneyen arkadaslar var. birinden biri tutmaz mi?

bu arada preseedin sayfasında ki reviewların hemen hemen hepsini okudum. senin de dediğin gibi en geç 3 ay içinde hamile kalmış herkes. ilk ay çoğunlukta tabiki.

hadi benim hormonlarda da sorun var ama en azından tr'den temin eden arkadaşlardan birinin tutması gerekirdi.

Thank you for your inquiry. At this time we do not have any distributors in your area. You may purchase the products directly from us

canim distributor degil de sanirim perakendeci. yani aynan bizim gibi toplu aliyor ve satiyor.

zaten 14.99 dolar yapmasinin fiyati da zararini kurtarmak.

eger distributor olsa elinde kalan mallari iade edip parasini alabilir. adam parasini kurtarmanin derdinde.

2009 mallari gelmemistir tabi. 2008 lerin bitmesi lazim once.

haydaaaaa! bu da iyi. o zaman adamlara şikayet mailı atalım toplu olarak. zaten günü geçmiş ürün satıyorsunuz sizi şikayet edicez falan diyelim.
bakalım bu sefer ne diyecekler.

arkadaslar kac lira oduyorsunuz preseed 6 li paket icin? kargo ne kadar tutuyor? KDV oduyor musunuz?

haydaaaaa! bu da iyi. o zaman adamlara şikayet mailı atalım toplu olarak. zaten günü geçmiş ürün satıyorsunuz sizi şikayet edicez falan diyelim.
bakalım bu sefer ne diyecekler.

Ayrica arkadaslar simdi sizin cevabinizi beklemeden yaziyorum ama ben acikcasi 14.99 dolar yani ABD deki fiyatin aynisini vermesine sasirmistim. cunku TR de gumrukten girerken OTV ye tabi ise OTV, KDV ye tabi ise KDV bir suru vergi biner uzerine.

sasirmistim adam nasil oluyor da bu vergileri dusup promosyon yapiyor. demek ki kar oranindan fedakarlik ediyor diye dusunmustum.

bence isin icinde is var. yani bu adam bence bu urunleri perakende sokuyor. gumruksuz. geri iade edemiyor, cikaramiyor, anca bize satiyor.

aynen bende o parayı ödedim

ben şimdi tekrar mail attım durumdan bahsettim cevap bekliyorum kendilerinden

3'lü paket için 20TL ödedim bugün. kargoda 7-8TL civarı birşey tutar dediler.

Canim emin ol ABD den de alsan ayni fiyata denk gelir. 14.99 dolar urun fiyati.
international shipping icin de adam simdi yazsin bakalim. 5-6 dolar da kargo tutar. burada ABD nin posta sistemi cok gelismis ve yaygin. her bi halti posta yoluyla hallediyorlar.cok ilkel bazen cok da komik oluyor ama cok ucuz.

kirani falan da hep posta ile gonderiyorsun cek yazip. banka havalesi vs olmuyor:)

çok mantıklı bencede kibeleciğimm

yani zaten distribütörlüğün olmaması da bunun kanıtı bence adam perakendecilik yapıyo getiriyo bize döşüyo burda yaaaaaa

Canim emin ol ABD den de alsan ayni fiyata denk gelir. 14.99 dolar urun fiyati.
international shipping icin de adam simdi yazsin bakalim. 5-6 dolar da kargo tutar. burada ABD nin posta sistemi cok gelismis ve yaygin. her bi halti posta yoluyla hallediyorlar.cok ilkel bazen cok da komik oluyor ama cok ucuz.

kirani falan da hep posta ile gonderiyorsun cek yazip. banka havalesi vs olmuyor:)

aynı fiyata denk geliyorsa burdaki adamın elinde kalmış malları niye alayım? doğrudan veririm siparişi ordan. yada dedim ya biraz senin başını ağrıtırız.sırnaşık şey

kizlar bu arada preseed kutusu ile birlikte 2 tane hamilelik testi geliyor ve hamile oldugumu ben reglimden 1 gun once bu test cubugu ile ogrendim. yani elinizdkileri ise yaramaz diye atmayin. en az pahalilar kadar guzel calisiyor.

yok canım abd dekine yazdım ben türkiyeden gelen cevap tarihle ilgiliydi sıkmış resmen gelen cevabı yazmıştımm bu abdden gelen cevapta türkiyede distribütörlüğümüz yok diyo bende ona cevap yazdım bakalım ne cevap gelecek bekliyorum şimdi umarım hemen cevap gelir bende burdan yazarım

X