Saç Rengi ve Saç Boyama karamel saç rengi

aycank

Guru
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
1.275
47
kızlarr yardımınıza ihtiyacım var saçlarım kestane rengi ve beyaz tenliyim 5 senedir sarıya boyuyordum saçımı ama değişiklik istiyorum karamel rengine boyamak istiyorum ama evde hiç denemedim bu sefer evde boyamayı düşünüyorum evde istediğim karamel rengini tutturabilirmiyim acaba bana hangi markayı önerirsiniz veya ne önerirsiniz?:uhm:

bgun gordum loreal castıng amonyaksız boyanın bal köpüğü rengide var. onu deneyebılırsın saçına.hem yıpratmazda dıer boyalar gıbı

bal köpüğü nasıl oluyo canım yaa karamelle aynımı ben evde ilk kez boyayacam nasıl yapacam bilmiyorum açtırıcı almak gerekiyomu hiç bilmiyorum 3 markayı önerdiler loreal koleston ve garnier ama hangisi ii bilmiyorum

kızlarr bana yardım edin sacım rofleli ve uzun zamandır oyle sıkıldım artık karamele donmek istiyorum ama cesaret edemiyorum rofleden donebilirmiyim kendim kumralım zaten tesekkurler

valla bende aynı durumdayım saçlarımı karamel rengi yapmak istiyorum ama kuaförlere de güvenmiyorum.ben mardinde oturuyorum burda çok iyi yapamıyolar röfle yapmıştım sonra ankarada kuaföre gittim o da ne ne olmuş saçlarınıza dedi kuaför,bende evde boyamak istiyorum tamda karamel rengi bide kuaförde boyadıktan sonra saçlarımda beyazlar oldu.yardım ederseniz sevinicem ama kullandıysanız şayet teşekkürler.

bal köpüğü nasıl oluyo canım yaa karamelle aynımı ben evde ilk kez boyayacam nasıl yapacam bilmiyorum açtırıcı almak gerekiyomu hiç bilmiyorum 3 markayı önerdiler loreal koleston ve garnier ama hangisi ii bilmiyorum

canım sen sarıya boyuyordum 5 yıldır dedigin bende saçını sarıdan karamele cevırmek istedıgını duşundum. saçın koyuysa bu loreal castıng açmaz saçını ıstedıgın kadar. ama sarıysa suanda loreal castıngın sıtesıne baktım vanılya karameli ve karamel rengide var .ama bunlar turkıyede var mı hiç bılmıyorum. benim gördugum bal köpüğü rengide çok guzeldi .ama numarasını hatırlamadıgın ıngılızcede de cevrımı bal köpüğü mü dıye geçiyor bılemedim

ben saçımı bugün boyadım karamele..kuaförde boyattım çok güsel oldu..eğer saçın koyu renkse yoğun renk açıcı kullanılması lasım başta.sonra da boyayı uygulaman gerek..loreal markanın direk karamel diye geçen boyası var ondan al canımyerimseniben

yardımınıza ihtiyacım var kızLar:) benım sacım suanda röfLe iLk defa boyattım çokda yakıştı açık tenLiyim o yüsden herkes cok begendı ama sacLarım cabuk uzadıgı için röfLe istemıyorum karameL boyatmak istiyorum acaba yakışırmı açık tenLiyim mavi gözLüyüm karameL renq qidermi acaba_?_

ve karameli saç rengini sormuşsunuz ve biraz baharat karışımı var renginde dediğiniz doğru..hoşçakalın...

Benim de saçlarım sarı röfleliydi sonra vailanın kakao kahvesine boyadım ve sonuç çok güzel bir karamel oldu. Tavsiye ederim.

slm kızlar bende saclarımı karamel rengıne boyatmak ıstıyorum .fakat nasıl olur bılemıyorum.kumral yeşil gözluyum.saclarım suan rofleli.acil yardımmm

selamm..benim saçlarım kumral ve karamel yapmak istiyorum evde kendim yapacağım hangi rengi almamı ve hangi boyayı almamı tavsiye edersiniz??? ve tutar mı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim

ben saçımı bugün boyadım karamele..kuaförde boyattım çok güsel oldu..eğer saçın koyu renkse yoğun renk açıcı kullanılması lasım başta.sonra da boyayı uygulaman gerek..loreal markanın direk karamel diye geçen boyası var ondan al canımyerimseniben

gizemcim bende karamel boyatcam nası oldu memnunmusun bi foto koyabilirmisin mümkünse bide koyu karamel mi açık karamelk mi yaptırdın

ya bayanlar ben açık tenli değilim esmerim saçlarım koyu kahve karamel yapmak istiyorum ama evde boyayacağım sizce nasıl olur tutarmı? bide saç rengi koyuysa ekstradan açıcı almak gerekiyomuş açıcıyı nerden alacağım bilgilendirirseniz sevinirim...

arkadaşlar ben açık renk diye alıyorum boyayı mesela açık kumral, koyu kahve bişey çıkıyor ki boyalar da kalite yani, en güzeli kuaföre gideceksin istediğin rengi söyleyeceksin tabi ki güvendiğin birine, evde boyamak bana pek iyi gelmedi, şimdi saçlarımı boyattım bayağı açık oldu, kuaför dediki 3. boyadan sonra daha belli olur karamel rengi, zaten karamel bal köpüğünün biraz daha koyusuymuş, yalnız cidden vazgeçilemeycek bir renk,

arkadaşlar merhaba ben karamel saç rengi istiyorum oryantal didemin saç rengi ne acaba bilen varmı tam olarak yardımmm

X