Dudak Makyajı Avon Ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

boncuk2334

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
496
2
39
merhaba arkadaşlar.avonun rujlarından memnun kaldıklarınızı numaraları ve serileri ile yazalımmı ne dersini?bu arada memnun kalmadığımız rujları da yazabiliriz.ben color trend serisinin rich berry rengini evden hiç eksik etmiyorum.çok güzel bir renk.biraz koyu gelebilir ama parmağınızla fazlalığı alıp birde üzerine parlatıcı sürerseniz süper oluyor.tavsiye ederim

canım yeni sipariş verdim avon ruj bir kaç gün içinde gelir ozaman yazarım yorumumu daha önce hiç kullanmadım avon ruj umarım beğenirim :)

benim teyzem avonun ultra colour rıch serisinden pırıltılı ruj gold dıpped sipariş vermişti ama rengini beğenmedi ve geri iade etti... ben geçen ay perfect wear all day comfort extralastıng serisinin mauve ıce rengini aldım ve çok hoşuma gitti oldukça kalıcı bir ruj beyaz tenliyim, saçlarım da sarı dudaklarım çok çarpıcı oldu sürünce...tabii çarpıcı, dikkat çekici bir renk istiyorsan, bunu tavsiye ederim... bu ay da ultra colour rıch rujlar indirime girmiş,ben de ışıltılı ruj serisinden sparklın blush u sipariş vereceğim...bakalım nasıl bir şey gelecek...

red 2000 çok güsel bide instant mocha bu ikisi saten ruj grubunda galiba olmayadabilir gerçi emin değilim ama gayet memnunum kissandgo rujları pek iyi değil rengi belli etmiyo (yada bende belli etmiyo olabilir) sadece ametiyst diye bi rengi var o güzel

ben avonun rujlarına tövbeliyim kataloglardaki renkle gelen renk uymuyor hiç kalıcı değil ayrıca eskiden sahiden kaliteliydi şimdi sadece adı duyulan bir marka bence o kadar

fırçalı rujları çok kötü istediğim rengi gelmiyor bir türlü ama color trend cafe au laıt diye yazanı güzel birde sevgileler gününde çıkan özel rujlar idare eder gerisini kullanmadım

arkadaşlar zaten katoloktan beğendiğimiz renk ile gelen renk uyumsuz oluyor.o nedenle böyle bir başlık açtım.ben aldığım kişiden tester istiyorum ama bazen tester olmuyor.o nedenle kullananların tevsiyelerine göre sipariş vereceğim.yazan arkadşlara teşekkür ederim.yazdığınız renklerin hepsine bakacağım.görüşlerinizi belirtmeye devam edin lütfen

ya bende saten rujundan iki rengini beğeniodum ikisinide kaybettim :çok üzgünüm:
ama yine sipariş ettim gelcekler gelince yazarım

avonun rujlarının kokusunu sevmiyorum bide dudakta sürüldüğünde pütür pütür tabaka bırakıyo 5 tane ruju var hiç kullanmıyorum

color trend serisinin rising wine bir ruju var onu sipariş etmeyi düşünyorum da şimdi yazılanları okuyunca etmesem mi dedim.

rujum geldi ama beğenmedim ya..istediğim toda pembe değil..görünüşte açık gözüküyor ama koyu durdu çok dudağımda..hüsrana uğradım ya of :KK43:...bu arada yapısınıda pek beğenmedim..böyle pastel boya gibi sanki :KK43:

kıvılcım hangi seriden ve ismi neydi rujun?işte böyle oluyor gıcık oluyorum.bende ilk aldığımda sipariş verdiğimle gelen ruj aynı renk değildi.ondan sonrada tester bakmadan almıyorum rujları

ya kızlar o avonun suçu değil siparişi verenin suçudur bence ne alaka seçtiğinizden apayrı bi renk gelmesi mesela kahve seçince kırmızı mı geliyor??? eğer böyleyse koskoca avon bunu göze alamaz siparişi veren kodunu yanlış aktarıyodur ondan ürün farklı geliyodur benim fikrimce

ya kızlar o avonun suçu değil siparişi verenin suçudur bence ne alaka seçtiğinizden apayrı bi renk gelmesi mesela kahve seçince kırmızı mı geliyor??? eğer böyleyse koskoca avon bunu göze alamaz siparişi veren kodunu yanlış aktarıyodur ondan ürün farklı geliyodur benim fikrimce

onunla alakalı değil arkadaşım katalogta bordo görünüyo gelen ruj apaaçık pembe çıkıyo yada tatlı pembe bi renkte istiyosun koyu bi çingene pembesi çıkıyo bunun gibi renkler katalogtakinden farklı oluyo hadi onu geçtim kötü kokusu ve yağlı yağlı tabakasıda cabası:dilcikar:

canım seriyi filan bilmiyorum ama rujun üstündeki yazan yazıyı aynen yazıyorum..carnation G140808 pembe tonlarında bsy canım fiyatıda 9.5 ytl..

ben kullanıyorum valla daha başıma hiç öyle renk farklılığı gibi bişey gelmedi gayette memnunum

bende hep avonın rujlarını kullanırım.sparkling blush en sevdiğim ruju pembe içinde pırıltılar var o yuzden rujdan sonra hafıf allık olarakta onu kullanıyorum yanaklarım parlıyor :) eğer kahve tonu ıstıyosam bronze treasure ı kullanıyorum. kırmızı olarak saten rujlardan red 2000 ve köpük rujlardan very cherry güzel.bide eskıden glazewear ruju vardı ama kalktı oda cok guzeldı.color trend serısındende rich berry i kullanıyorum.aklıma gelenler bunlar şimdilik

X