Çatal kaşık bıçak takımı?

Kızlar diğer konumda, hisar seti yardım konusunda yemek takımıda beğendim resmini koydum bi bakın canlarım çok beğendim ben

Anarchitect canım karar verdik hisarın çeyiz setini almaya sonunda. Kızlar saten biraz daha soluk duruyor sadeler sanırım daha parlak. Milano alan kullanan var mı? resimde mi böle ince görünüyor. Saten resminde daha kalın.

hayırlı olsun canım.iyi etmişsinkaydirigubbakcemile5

Canım yine kararsız kaldım, diğer setin içeriğinde de herşey var uyku seti,bornoz, tost makinesi vs vss.. Kütahyanın porselenleride daha guzel sanki, Walla ben ne yapcam bilmiyorum

sivi bulasik deterjani kullanicam cok fazla cizilmez heralde o zaman..Gunluk saten Kullanan bi arkadasim oyle abartildigi kadar sorun yasanmadigini soylemisti..Ben de aldim artik..

bi de cnm ben milano almaya gitmistim ama orda gorunce vazgectim ya ne fenayim gunlukte bile susu ariyorum..kaydirigubbakcemile2 Rio modelini orda masa ortusune koyunca daha şık buldum...

Bende milanoyu çok beğendim ama sanırım sade olanı alıcam canım

Kızlar miami modelide güzelmiş hisarın.
resim.aspx

of walla seçemem ben bu gidişle. bi yakından göriim en iyisi. Rioyuda beğendim.

Miami, nice modelleride sade hoşmuş ya

saten kullananlar memnunmu arkadaşlar benim eski takımım nehir sade hiç problem yaşamadım simdi onu günlük kulanacagım misafir için yeni takım alacagım cokta pahalı düşünmüyorum ama satenmi sademi kararsız kaldım :KK31:

saten ürünler makineye girdiği zaman bir süre sonra çiziliyor markası ne olursa olsun, bence parlak daha şık duruyor.

X