Çatal kaşık bıçak takımı?

boncuk2334

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
496
2
39
merhaba arkadaşlar.hangi marka çatal kaşık bıçak takımını önerirsiniz?çeyiz hazırlıyorumda:)

ben ceyizim için hisardan mamba serisinin aldım henuz kullanmadım ama tavsıye ederım hisarın sıtesıne gırıp bakabılırsın baska modellerıde var

ben nehirden aldım ama kalitesi nasıldır bilemiyorum henüz evlenmedim kullanmak nasip olmadı:)

Biz de evde Nehir kullanıyoruz, memnunuz, çeyiz için de 2 model Nehir marka aldım.

kızlar ben hisar milano düşünüyotum ama şuan aklım öylesine karışık ki.. 750 vermektense çok sade olması koşuluyla başka bi marka da alabilirim diyorum, sonra olmazsa en kalitelisini düğün sıkıntısını atlattıktan sonra da alırım diyorum.. bir de jumbonun çeyiz setine bayıldım, onu mu alsam diyorum iyice kendimi sıkıp??? napayım sizce? önerebileceğiniz hoş bi model var mı narinden veya nehirden?

Nehir'den önerebilirim sana birkaç model.

Paris , Londra veya Maksi. Sitesinden de görebilirsin bu modelleri, çatal kaşık bıçak setleri linkinin altında.

Ben kendime Maksi Modelin sadesini günlüğe almıştım. Resimde göründüğünden çok daha şık. Misafir için alacaksan da saydığım üç modelden birinin Mat ını tavsiye debilirim.

teşekkür ederim gasoline, çok güzeller ama ben dümdüz istiyorum, buldum arkadaşlar bir internet sitesinde
korkmaz riva 101 parça 240 TL

bir de
narin mors modeli 89 parça 350 lira

ikisi de hoş görünüyo netten ama, karşılaştığımda da beğenirsem almayı düşünüyorum

canikom karacanın çeyiz seti acaip uygun fiyatlı. benimkini hisardan aldık benekli bir model ve sırf çatal kaşığa iyi para verdik. oysa o çeyiz seti çok uygun bence. onalra bak istersen

tatlım iyi de benim yemek takımım kahvaltı setim tencere takımlarım var, sadece ÇKB seti ve bardak seti kaldı diyebilirim

planet lazer miydi senin ki di mi shiftcancm, o kadar çok karıştırdım ki hisarın modellerini ankaradaki mağazalarındaki kızlardan iyi biliyorum.. o model ablamın en beğendiği olmuştu, güle güle kullan.

Valla ben karacadan aldım çok güzeller 3 yıl önce ablam da ordan aldı gayet memnun hem de bir sürü modeli var,seçenekler çok...

9400.jpg

jumbo 12 kşlk ÇKB seti 1390 TL (cezve tk, şekerlik tk., servis tepsisi ve 6 tane de çay tabağı var)

image.php

hisar milano 740 falandı yanlış hatırlamıyorsam

A2450_b.jpg

korkmaz riva 101 parça set 240 TL

20081022184999229.jpg

bu da narinin mors modeli saten 89 parçası 350 TL

planet lazer miydi senin ki di mi shiftcancm, o kadar çok karıştırdım ki hisarın modellerini ankaradaki mağazalarındaki kızlardan iyi biliyorum.. o model ablamın en beğendiği olmuştu, güle güle kullan.

valla modelini bilmiyorum ama işte sapları benek benek olan parlak üstüne mat benekler yapmışlar:1rolleyes: çok beğenerek seçmiştim ben evlenene kadar gerçi ışın çatalları filan çıkar muhtemelen sırnaşık şeysırnaşık şey

denizsade.th.jpg
[/IMG]
Nehir in Deniz Modeli

ben Hisar Milanoyu da çok beğeniyorum, çok şık. Ben sade ve düz ama şık birşey alacak olsam bu ikisinden birini alırdım heralde.
Beyhan, hangisini alacak olursan ol, inş. sağlıkla mutlulukla kullan cicilerini a.s.

X