Çatal kaşık bıçak takımı?

arkadaşlar ben Hisar dan Mamba diye bir set aldım çok zarif ve kibardı çok hoşumuza gitti sözlümle beraber aldık sizce nasıl ?

cokacimcoookcokacimcoook

çin üretimi olduğu için birşey olduğunda geri almıyorlar ama bunu da biliyormuydun cnm alırken?

umarım uzun ömürlü kullanırsın.
hayırlı olsun.

çin üretimi olduğu için birşey olduğunda geri almıyorlar ama bunu da biliyormuydun cnm alırken?

umarım uzun ömürlü kullanırsın.
hayırlı olsun.
hisar için mi diyorsun bunu

bu arada moonlight, lalemeldakaran arkadaşımızında bahsettiği kişi birkan idi.
ne tesadüfkafamçokkarıştı

ben jumbo aldım. fabrikası bayrampaşada mesela bişey olduğunda kafalarına fırlatırım olur biter.
ama hisar için öyle bir durum yokmuş galiba. geri almıyorlarmış. yinede iyice öğrenmekte fayda var.
hisara vereceğin parayı niye jumboya yada aryıldıza vermeyesin ki. yada git o fiyatlara solingen al eminönünden en iyisi.

hisar için mi diyorsun bunu

Hisar olamaz..
Hisar'ın ömür boyu garantisi var,satın alırken buna göre aldım.
Ayrıca cezvemde minik bir sorun çıktı anında değiştirdiler,hiç sorun çıkartmadan.
jumbo bana pahalı geldi,hisar'ı set olarak aldım..
çatal bıçak takımı-cezve takımı-çay takımı(bardak,şekerlik vs vs,çaydanlık,teflon tencereler(5 adet),çelik tencereler(5 adet),düdüklü tencere,sahan seti
hepsi 1400'e geldi..

Son düzenleme:
ben jumbo aldım. fabrikası bayrampaşada mesela bişey olduğunda kafalarına fırlatırım olur biter.
ama hisar için öyle bir durum yokmuş galiba. geri almıyorlarmış. yinede iyice öğrenmekte fayda var.
hisara vereceğin parayı niye jumboya yada aryıldıza vermeyesin ki. yada git o fiyatlara solingen al eminönünden en iyisi.

evet doğru söyledin hisarın aryıldızın fiyatlarıda en az jumbo kadar var.
benim annemde solingen kullanıyor şu an. baya oldu alalı. eminönünden almışlardı. çokta güzel duruyorlar. ne kadar civarında fiyatları? bizimkiler alalı 5-6sene oldu da.

birde bi arkadaş yazmıştı bi forumda
hisarın tencerelerini almış. 100 yıl bilmem ne garantisi var diyeee:uhm:

vala jumbonun setini ben 1300 e falan aldım. matrix tenceresi çay takımı cezve takımı, tasarım ödüllü çaydanlığı çay bardaağı vardı 12 tane tepsisi falan
hepsi gayet şık. saten aldım bide çatal kaşık bıçak takımını

Hisar olamaz..
Hisar'ın ömür boyu garantisi var,satın alırken buna göre aldım.
Ayrıca cezvemde minik bir sorun çıktı anında değiştirdiler,hiç sorun çıkartmadan.
jumbo bana pahalı geldi,hisar'ı set olarak aldım..
çatal bıçak takımı-cezve takımı-çay takımı(bardak,şekerlik vs vs,çaydanlık,teflon tencereler(5 adet),çelik tencereler(5 adet),düdüklü tencere,sahan seti
hepsi 1400'e geldi..

derinss senden bişi istesem.:asigim:

üşenmezsen hisardan set olarak aldıklarının fotosunu ekler misin?

fikirlerine ve zevkine güvendim de:lepi:

derinss senden bişi istesem.:asigim:

üşenmezsen hisardan set olarak aldıklarının fotosunu ekler misin?

fikirlerine ve zevkine güvendim de:lepi:

Aldıklarım şu an evimde dizili canım,o yüzden fotoğrafını çekemem ama netten buldum aynısını..
tek fark dore rengi olan tencereler bende siyah,tercih edilebiliyordu,siyah seçtim bende..

28211031003.jpg

Son düzenleme:
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun bana. korkmazın riva çatal bıçak takımını alan var mı. internetten almayı düşünüyorum ama çok mu ince acaba diye kararsız kaldım yardımcı olursanız çok sevinirimsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

bende korkmazın spring setini istiyorum komple..çatal kaşıkları nasıldırkiboshayallersmile

''delilik'' ben de korkmaz riva istiyorum.internette 240 tl ye buldum şuan indirimde yani ama site güvenilir mi bilmiyorum. sen hangi siteden alacaksın?

bende günlük kullanmaya nehir lizbon takımını aldım cok kullanışlıymıs duyduguma göre.

Eklentiler

• $buyuk.jpg
    $buyuk.jpg
    7,3 KB · Görüntüleme: 93
X