kanamalı hamişler ve dış gebelik geçirenler yardımınıza ihtiyacım var nolur yardım!!!

sema3455

yoğun yorgun uykusuz...
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2008
5.949
4
canlarım merhaba ben pazartesi hamiş olduğumu öğrendim 1 senenin sonunda onca uğraştan sonra hiç beklemediğim anda .bhcg 188 bebişim çok küçükmüşşş fakat dün çok açık pembe akıntım başladı ara ara da sol kasığımda hafif sancıma ,dr umu aradım progesteron hormonu başladık günde 3 doz

bugün tekrar dr a gittim bhcg 335 olmuş %80 artmış ama 2 kat değil tam dr dış gebelik olabilir dedi:çok üzgünüm::çok üzgünüm: cumartesi bhcg tekrarlanıp tekrar ultrasonla bakılacak sanırım ancak pazartesi görebilicez ama cumartesi de deneyelim dedi tecrübelerinize ihtiyacım var

hamişken kanaması olanlar kanamalarınız nasıldı ve iilk bhcg leriniz nasıl artışlar gösterdi

dış gebelik atlatanlar sizde belirtiler neydi???????:a015::a015::a015:​

canım benim kanamam olmadı eşinle ilşkiye girme 3 ay ben öyle yapıyorum.bebegimi riske atamam çevremde ilşki yüzünde kanama yaşayan çok gebe arkadaşım var.rabbim bebegini saglıcakla kucagına almayı nasip etsin

canım benim kanamam olmadı eşinle ilşkiye girme 3 ay ben öyle yapıyorum.bebegimi riske atamam çevremde ilşki yüzünde kanama yaşayan çok gebe arkadaşım var.rabbim bebegini saglıcakla kucagına almayı nasip etsin

yok canım ya adamla ayrı yacam nerdeyseeee onla alakası yok benim durumun senin dr vajinal ultrasonlamı bakıyo bebğine yada ilk zamanlar onlamı baktı ondan olabilirmi acaba???

bende geçen ay hamile kaldım
dr gideceğim gün kanamam oldu kahve rengi daha sonra kırmızıya döndü
dr gittim ultrasonda çok küçük göründü 6 haftalık ama 3 haftalık görünüyordu
dr gelişim bozukluğu olabilir dedi.fazla durmaz bebek düşer dedi
eve gittim kanamam arttı hastaneye gittik akşamı düşük yaptım
umarım atlatırsın bebeğin sana tutunur

bende geçen ay hamile kaldım
dr gideceğim gün kanamam oldu kahve rengi daha sonra kırmızıya döndü
dr gittim ultrasonda çok küçük göründü 6 haftalık ama 3 haftalık görünüyordu
dr gelişim bozukluğu olabilir dedi.fazla durmaz bebek düşer dedi
eve gittim kanamam arttı hastaneye gittik akşamı düşük yaptım
umarım atlatırsın bebeğin sana tutunur

saol canım inşallah tutunur.... şuan ki asıl problemim kanamam değil ilaç kullanıyorum onun için sorun yok da işte dış gebelik olabilirmi diye korkuyorummmm

hıım ultrasonda kese görünüyorsa dış gebelik değildir

benim kanamam olmama rağmen dr vermedi progestoron

çünkü gelişim bozukluğu olan bir bebekse onu orada zorla tutmuş olruz dedi

ilacı alırsın kanaman kesilir ama bebekte gelişim bozukluğu varsa orada öylece hiç gelişmeden durur

dedi.bekleyelim bakalım dedi ve dediği çıktı.hakkında hayırlısı ne ise öyle olsun

inşallah sağlıklı bir bebektir.belkide geç döllenmiş olabilir oyüzden küçük görünüyordur

hıım ultrasonda kese görünüyorsa dış gebelik değildir

benim kanamam olmama rağmen dr vermedi progestoron

çünkü gelişim bozukluğu olan bir bebekse onu orada zorla tutmuş olruz dedi

ilacı alırsın kanaman kesilir ama bebekte gelişim bozukluğu varsa orada öylece hiç gelişmeden durur

dedi.bekleyelim bakalım dedi ve dediği çıktı.hakkında hayırlısı ne ise öyle olsun

inşallah sağlıklı bir bebektir.belkide geç döllenmiş olabilir oyüzden küçük görünüyordur

canım ben daha keseyi göremedim daha çok erken pazartesi ancak görebilirim rabbim nasip ederseeeee

dua edin nolurrrr

rabbim olmayan herkese nasip etsin hayırlısıyla ssağlıkla inşallahhh

İnşallah bebeğin tutunur ve dış gebelik değildir.Allah yardımcın olsun

inşallah canım allah razı olsun allahım olmayanlara da nasip etsin benim bebişimi de bana bağışlasın inşallahhh

semacım çok şükür hamilesin demek inşallah herşey yolundadır Allah yardımcın olsun inşallah dış gebelik değildir Allah yavrunu sağ salim kucağına almayı naip etsin inşallah

semacım canım hayırlı olsun bebegin inş sana tutunur seninle olur canım çok sevindim bende beklemedeyim biliyonmu adetim geçti ama hala olmadım kan yaptırdım negatif dr 10 gn daha bekle dedi bekleiyom bende.allah bebegini sana bagışlasın inş sorunsuz bi hamilelik geçirirsin.bende inş hamile kalırım biran önce.

semacım çok şükür hamilesin demek inşallah herşey yolundadır Allah yardımcın olsun inşallah dış gebelik değildir Allah yavrunu sağ salim kucağına almayı naip etsin inşallah

sağol canım rabbim bağışlarsa sevinebilcem inşallah hayırlısıyla sağlısıyla inşallah rabbim seninkini de bağışlasın cicim dua edin nolurrrr

semacım canım hayırlı olsun bebegin inş sana tutunur seninle olur canım çok sevindim bende beklemedeyim biliyonmu adetim geçti ama hala olmadım kan yaptırdım negatif dr 10 gn daha bekle dedi bekleiyom bende.allah bebegini sana bagışlasın inş sorunsuz bi hamilelik geçirirsin.bende inş hamile kalırım biran önce.

canım inşallah rabbim sana da bağışlar 2günde olsa sevinebildim çok başka bişey dualarım bekleyen anne adayları içinnnn

:Saruboceq:merhaba arkadaşlar ..lütfe dış gebelik ameliyatı geçirenler bana cevap yazsın ben 16 ekımde bu amelıyatı oldum...tuplerımın bırınde yanı sol tupumde yapısıklıklar varmıs ama doktorum almadı..yakında acılır yasın genc dedı yasım : 25...ama hala kanamam var...size sorum bu kanamanın devam etmesı normal mı?yanı dıs gebelık amelıyatı gecıren bırı varsa norlur yazsın...onun kanaması oldumu?olduysa ne kadar surdu ?(tabı amelıyattan sonrakı kanama? ) lutfen cevap yazın :KK43::KK43: cok korkuommm

canım valla ben daha dış gebe olp olmadığımı bile bilmiyorum dr unu arasan daha kesin olurrr ya da netten araştır canım şimdi sana bunu sormak istemem ama belirtilerin neydi yazmak istersen benimde böle bi riskim vardaaa

Semacım yinşallah geç döllenmedir ve bebeğini sağ slaim kucağına alırsın canım. Sıkıntı yapma içerde onu da üzme olur mu :) Pozitif düşün canım. Herşeyin hayırlısı olsun inşallah...

Ebrucum benim iş arkadaşım 15 gün önce dış gebelikten ameliyat oldu. İlaç tedavisi görürken gece yarısı aniden mide bulantısıyla hastaneye gitti ve içeride kanama olduğu için 45 dk içinde ameliyata aldılar. Tüpün birini de aldılar. Şimdi ona sordum. Ameliyattan 2 gün sonra regli kanaması şeklinde başlamış ve 3 gün sürmüş. Senin durumunu sordum. Normaldir dedi...

Semacım yinşallah geç döllenmedir ve bebeğini sağ slaim kucağına alırsın canım. Sıkıntı yapma içerde onu da üzme olur mu :) Pozitif düşün canım. Herşeyin hayırlısı olsun inşallah...

canım çok sağol ay o arkadaşına sorsan ya dış gebelik nasıl belirti vermiş hı bide benim ilk sayfadaki artış normalmi onun kanaması nasılmışşş valla allah razı olsun nasıl yetiştin gerçi bende şuan ne ağrı var ne kanama ne de pembe akıntı bakalım cumartesi tekrar gidicem bacım bi sorabiliyosan sor da yaz buraya sana zahmet olmazsaaa:CüvCüv:

Canım onun iki ay boyunca belirli aralıklarda adet kanaması şeklinde oldu. Mevsim değişikliğidir deyip önemsemedi. 2 ayın sonunda hala geçmeyince ve kasıklarında ağrı oluşunca gitti doktora. Dış gebelik dediler . İlaçla tedaviye başladılar. Aradan bir hafta geçmeden de dediğim gibi gecemide bulantısıyla hastaneye zor yetişti. Belirtileri aynı hamilelik gibiydi. Mide bulantısı, bel ağrısı, kasıklarda sancı gibi...

Canım onun iki ay boyunca belirli aralıklarda adet kanaması şeklinde oldu. Mevsim değişikliğidir deyip önemsemedi. 2 ayın sonunda hala geçmeyince ve kasıklarında ağrı oluşunca gitti doktora. Dış gebelik dediler . İlaçla tedaviye başladılar. Aradan bir hafta geçmeden de dediğim gibi gecemide bulantısıyla hastaneye zor yetişti. Belirtileri aynı hamilelik gibiydi. Mide bulantısı, bel ağrısı, kasıklarda sancı gibi...

hımm sağol canım benim öle regl kanması gibi deil çok açık pembelik vardı akıntımda şükür geçti bişe yok şimdilik dua et bana olurmu cevabın içinde çok sağol cumartesi dr a gidicem tekrar hı sana bişe daha sorcam dr sana hamileliğinin ilk zamanlarında vajinal ultrasonamı baktı bana öle baktı ve acaba akıntımın pembeleşmesi ondan mı dedim???? kızdı bana dr:CüvCüv::CüvCüv:

kanamalı gebelik geçirmiştim ama değerlerim 2.5 kat artmıştı umarım sorun olmaz bana soracak olursan bişey çıkmayacak....... hadi bakalım...

X