Parlodel kullananlar

fakelove

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2007
3.661
0
prolaktini düşürmek için aranızda kullanan varmı birde yan etkisi çok fazlaymış doğrumu siz nasıl etkilendiniz ve prolaktininiz düştümü

Son düzenleme:
canım, benim ilk prolaktin değerim 74 dü. doktorum parlodel 2,5 mg verdi. hap 7 gün sonra bitti ve tekrar baktırmaya gittiğimde bu sefer prolaktinim 98 e çıkmıştı. çok şaşırmıştım. daha sonra doktorum parlodel 5 mg lık haptan verdi ve ilk yuttuğum haptan itbaren göz kararması ,kusma, mide bulantısı yaşadım. hemde çok fazla, ayağa kalkamıyordum çünkü gözlerim kararıyordu, tansiyonum düştü ve arkadaşım beni hemen başka bi doktora götürdü. doktor hemen emar istedi ve çok şükür ki temiz çıktı.parlodel bana çok ağır gelmiş....
gittiğim doktor dostinex 5 mg lık hap verdi. ilk hafta yarım daha sonra haftada iki kez tam aldım. biraz o da mide bbulnatısı yaptı ama parlodel kadar değildi.. böylelikle prolaktinimi 11 e düşürdüm. dilerimki seninde düşer. ama dostinexle aynı zamanda hayıt suyuda içtim. ondan da fayda gördüğüme inanıyorum.
tez zamanda prolaktininin düşmesi dileğimle... geçmiş olsun...

merhaba.
benimde prolaktinim 42,5 du ilk ölçtüğümüzde.doktorum parlodel verdi.
yaklaşık 5 ay kullandım.her gece yatarken 1 adet.bendeki enbüyük yan etkisi mide bulantısıydı.çok aşırı olmamakla beraber rahatsız ediyordu.enazından geceleri.enson geçen ay prolaktinim 27,7 ye düşmüştü.
bu ayda tekrar ölçüm yapacağımız sıra hamile kaldığımı öğrendim :)
şimdi 6 haftalık hamileyim.umarım isteyen herkese nasip olur

selam kızlar
benimde prolaktinim normalden yüksek çıktı ve doktorum parlodel verdi,
3 aydır kullanıyorum ve normale düştü.doktorum hamile kalana kadar kullanmamı tavsiye etti
ama meme de şişlik ve ağrı var acaba normal mi?

merhaba arkadaşlar ben de bugün doktordan geldim. PRL sonucum 114,29 çıktı , adetlerim düzenli olmasına rağmen bu kadar çok yüksek olması doktoru çok şaşırttı, yarın tekrar test yapacak eğer sonuç tekrar yüksek çıkarsa emar çekinecekmişim. Kızlar bu hormonun yüksekiği vücutta neyi etkiliyor. Yumurtlama olmuyormu acaba....

merhaba arkadaşlar ben de bugün doktordan geldim. PRL sonucum 114,29 çıktı , adetlerim düzenli olmasına rağmen bu kadar çok yüksek olması doktoru çok şaşırttı, yarın tekrar test yapacak eğer sonuç tekrar yüksek çıkarsa emar çekinecekmişim. Kızlar bu hormonun yüksekiği vücutta neyi etkiliyor. Yumurtlama olmuyormu acaba....

prolaktin süt hormonu tatlım yumurtlamayı engelliyor kesinlikle. seninki baya bi yüksekmiş çok geçmiş olsun.

X