Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Kizlar saçlarim yandiiii

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
E

EU1

Ziyaretçi
kızlar saçlarımı daha yeni kestirmiştim.ama düzleştiricimi en yüksek ayarında kullandığım için 2 kere saç düzleştirmeme saçlarım yandı. ortasından bile çeksem saçım çıt diye kopuyo..allahımmm ne yapacağım ben yaaa. o yanmış yerleri onarmanın bi yolu yok mu.üstelik daha da yeni kestirmiştim saçlarımıııııııı:eek:klava::eek:klava::1no2:

canım,seni üzmek istemem,ama bence yapacak tek birşey var - düzeltmek amaçlı tekrar kestirmek,ama daha da kısa olucak...maalesef...
tabi,saçin ne uzunlukta olduğunu bilmiyorum,belki şu takılan saç şeritlerden alabilirsin.Bu işte uzman biri ile görüşebilirsin,bence en güzel tavsiyeler o verebilir.

canım çok üzüldüm ama kopmaya meyyilenmiş kadar yanmış bir saçı onarman mümkün değil..sadece güzel bir kestirirsin uzayana kadar kendini toplar..ama canım hiçmi yanık kokusu duymadın da saçlarını o derece yaktın....geçmiş olun çok üzüldüm..hani 1 günde uzayan bişe de değil..

Kelin ilacı olsa kendi başına sürermişsenağlama

Bende saçıma balyaj yaptırdım.(İnce ve sık olarak)
Düzleştiriciyi en yüksek ısısında kullanıyorum.O bişey yapmadı daa..Maşa aldım geçenlerde..200° de maşa yapmaya kalktım saçlarımın uçları yıprandı.Bende öyle çok kopma yok ama saçın şekli bozuldu...Ben na yapayım pekii
:nazar:

bence saçlarını bıraz daha kestirmelısın canım.saçlarımız bizim herseyımız dıkkat etmelıyız. çok sık düzleştirmeyın yada maşa kullanmayın bıraz doğal halıne bırakın olmaz mı kızlar.bence sen yıne bir kuaföre git canım.inş en kısa zamanda daha iyi olur.kendine iyi bakk:ecrin_bebek:

valla aynı sorun bende de vardı baya kötüydü benimkiler ...yazın başında kestirdim 3 ay hiç bişi yapmadım saçıma okullar açılırken bidaha kestirdim anca gider gibi oldu... saç bakım yağı almıştım o düzeltti biraz belki sendede işe yarar cnm... tek çare kestirmen üzgünüm...

X