2 aylık hamileyim bebeğimi hissedebiliyorum...

Malesef bu mümkün değil 8 haftalık bebek hareket bile edemez etsede sen mümkün değil hissedemezsin senin o hissettiğin gaz.Bende elimi karnımın üzerine koyunca sanki içinde bişeyler hareket ediyo iniyo kalkıyo karnım ama o gazdan.Ayrıca göbeğimizde pıt pıt atar kızlar yani onunda bebeğin kalp atışı olması olanaksız.Anca 7.ayda çok sessiz bi ortamda duyulabilirmiş.Yani 8 haftalık bebek hareket bile edemez bence o beebk hareketleri değil.

aynısını yazcaktım gerek kalmadı...evet durum böle aynen

yanlız ben kalp sesini duymuyorum arkadaşlar karnımın içi seyirir gibi oluyo:KK43: o diyorum bebeğimin kalp atışıdır die yoksa tabiki biliyorum şuanda tekme atmıycanı daha neki kurufasulye kadar

hissetiğim tekme atar gibi değil hareketlerini değil ama kalp atışlarını çok hissediyorum belli biyerde 5 yada 10 saniye seyirir gibi atıyo. he buarada bu benim ikinci gebeliğim ilkinde hiç böle bişey başıma gelmemişti bunda olunca şaşşıırdıımmmm:CüvCüv:

canım kalp atışını asıl hissedemezsin bebeği hissedemiyosun ki kalp atışını hisset kalbi daha nokta kadar onun hissetmen imkansız ben 3 aylık oldum kalp atışını bırak bebeğime dair hiçbirşey hissedmiyorum sadece bazen sanki hani su dolu bir balonun içine bir tane bilye atarsında balonu sallarsın içindede bilyeyi hissedersin aynı onun gibi şeyler hissediyorum oda çok sessiz ortamda ve hareketsiz kaldığım zamanlarda oluyo yani belki 2 3 hafta sonra anca net hissedebiliyrim kimisi 6. aynda bile hissedemezmiş ilginç yani

kızlar ben 20. haftamdayım ilk gebeliğim ama hiç birşey hissetmiyorum henüz.buda beni çok korkutuyor.ultrasonda kıpır kıpır ama muayeneden çıktıktan sonra ses seda yok. fazla takmayın sabırsız olmayın bence.zamanı gelince hissedersiniz.

X