Cilt Bakımı Ürünleri ciLt için beyazLatıcı krem?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
slm ben yeni kayıt oldum benim babam ukrayna göçmeni sarısın,annem bulgar göçmeni vede bugdar ben bugdar dünya ya geldim bakın ten rengi çok hassastır güneş görülen yerler bronzlaşır, normal mevsimlere girince kendi tenlerimize döneriz ege bir esmer rusya norveç işveç gibi soğuk ulkelere giderse vede denize girmezse teni azda olsa açılır yane çok esmer var az esmer tonu var yane ben AB
üye olduğumdan ve bir çok ulkeye istedigim zaman girebildigimden yazları soğuk ulkelere gidiyoruz vede deniz ihityaçımı kapalı havuzlarda alıyorum .bnm için gorunum her şeyden onemli çünkü her zaman kuzeyliler ve ab liler boyları uzun saçları sarı eger melezse boyları uzun esmer olur veya bronz gibi gozukur ama NE OLURSA OLSUN ASLA KALICI BEYAZLIK YAPAMAZSINIZ O SURDUGUNUZ SEYLER YAKANINCA GECECEK EN İYİSİ TEİNİZLE BARISIK OLMAK :icecream:

Bnce hc bisi yapma. Son örnek Michael Jackson. adam kanser oldu beyazlatcm die.fisfisfis

Son düzenleme:
ben geçen gün bi yerde cilt bakımı yaptırıyordum kadına sordum öle beyazlatıcı krem var mı diye bi krem tavsiye etti ama adını unuttum zaten tükenmiş yakında gelir takip et dedi alırsam sölerim mutlaka
fiyatı 30 ytl gibi bişeydi

bi de ROC un sanırım böle bi ürünü var hem gece hem gundüz kremi ama fiyatı biraz fazla herbiri 70 civarındaydı kremlerin..
canım o krem hakkında bilgi verirmisin eczanelerde falanmı satılıyo( tükenmiş dediğin krem):a015:

unt ex white diye bir krem var
alıp kullandığım bir krem değil ama yine bu forumda bir başlıkta alıp kullanan bir arkadaş tavsiye etmişti,onun üzerine araştırmıştım kremi
Türkiye'de satılmıyor
net üzerinden satışı var ama link veremiyorum
shop unt diye aratırsanız bulursunuz zaten,üstelik türkçe dil desteği bile var

bu tür beyazlatıcı ürünler yurtdışında çok yaygın gerçekten
amaç yine aynı;beyazlamak ama genelde zenci pazarına sunuyorlar
teniyle barışık olmayan zenciler için üretilmiş o kadar çok beyazlatıcı krem markası varmışki şaşırmıştım,tvde izlemiştim,Harlem'deki marketlerin hepsinde mutlaka raflardan biri bu tür ürünlere ayrılmış,üzücü tabi,bazı zencilerin bu kremlere kendilerini bağlamaları ve de ilginç.şahsen zenci bir kadın olarak dünyaya gelmek isterdim

1 salatalık suyu ve bir bardak süt karıştır yüzüne sür yüzünde 15 dk beklet.sonra yıka ve nemlendir ilk anda etkisini görüyorsun gerçekten ve bir gün arayla bir hafta dene :KK66: ama sonuç kalıcı olur mu bilmiyorum.. bence krem kullanma yüz önemli sonra eski yüzünü ararsın :KK66: benden söylemesi...

:teselli::1hug::1hug:güzelim öncelikle ben 21 yıldır senin uğraştığın konuyla uğraşım aynı sorunları yaşıyordum. sana tavsiyem doktor tarafından özelikle ünversitelerde yapılıyor peeling ve lekeli bölgelere de IPL yaptırdım ama muhakak doktor konturolunde tekrar söylüyorum bu arada bende her gün rütin cilt temizliğimi yaptım bu arad da şey söylemişlerdi bana 1 ay boyunca hiç ama hiç aksatmadan yaş mayayı limon sutu veya elma sirkesiyle karıştırıp cildine sür ama gene tekrarlıyorum hiç aksatmadan hergün bu arada da mutlaka yüksek faktörlü güneş koruyucusu kullanmayı ihmal etme. ben o kadar çok uğraşmıştım ki ancak son 3 yıldır bu formüller iyi hemde bi hayli iyi geldi hııııı bu arada unutum arkadaşım arap kızı kremini de beya olan krem olucak yaş maya maskesinden sonra mutlaka kullan arap kızı aktarcılrda 3-3.5 civarında

Yaşın çok küçükmüş. Bende cilt beyazlatıcı krem kullnıyorum ama yurt dışından geliyo memnunum. Burdan bulamazsın

Ya bu wickede gerçekten ne yapmak istiyor anlamış deilim ben de...Daha önce de konu açtı,ben bi krem buldum beyazlatıyor işe yarıyor vs vs dedi beyazlaşmak isteyen bayanları özendirdi,sevindirdi ama sanırım amacı sadece gıcıklık yapmaktı,yardımcı olmak flan deil,zira kremin ismini asla asla söylemedi,hala aynı şeye dvm ediyor...
Ben cilt renginin beyazlaşacağına inanmıyorum çünkü dermatologlar ısrarla beyazlatıcı kremlerin cilt kanserine yol açtığını,cilt beyazlaşsa da hücre yenilemesi oldukça cildin tekrar kendi rengine döneceğini belirtiyor,yani esmer olan esmer kalsın beyaz olan beyaz,esmer kızların yüzlerine açık tonlarda fondoten pudra sürmeleri de komik oluyor,lütfen yapmayın böle şeyleri,güzel olacaz derken itici görünüyorsunuz,eller,kollar,boyun esmer yüz beyaz :)

merhaba hanımlar
yüzünü beyazlaştırmak veya ten renginin açılmasını isteyen bayanlar doğal fondoten olarak kullanılan arap kızı krem kullanabilirler. ben kullanıyorum devamlı ve memnunum sizede tavsiye ederim. bu kremi bi arkadaş tavsiyesi ile aldım yaklaşık 2 aydır kullanıyoırum ten rengim biraz koyu olduğu için bu krem ile rengin acılması sağlanacak dediler ve gerçekten de öyle oldu. bu krem ile artık istediğim renk tonuna ulaştım. sivilce ve çillerden de kurtuluyorsunuz. geceleri yatmadan önce kremi süreceğiniz bölgeyi bol su ile yıkadıktan sonra sürüyorsunuz. sabahları kullanmak isteyenlerde aynı şekilde sürülecek ksım bol su ile yıkandıktan sonra sürülüyor. sizlerde memnun kalırsınız umarım. memnun kaldığım bir ürünü sizlerle paylaşmak istedim. günde 1 kere bu krem sürülüyor.

bepanthene çok yağlı bir krem yüze sürünce sivilce yapıyo. belki yağsız, yüze sürülebilenleri vardır bilmiyorum ama ben bepanthene'i hep dudaklarım için kullanırım çatlağı hemen götürüyo ama cilt için çok yağlı. Bende nette aklık diye bişey gördüm merak ettim . Aranızda aklık kullanan var mı?

arkadaşlar transvital white pure diye bi ürün var cildin rengini ayarlıyor ve beyazlatıyor çok güzel tavsiye ederim ama fiyatı biraz pahalı 142 tl almak isteyene...

cıldın rengını en ıyı hıdroquınone maddesı ıçeren kremler,jeller açar.cılt tonuu açtıgı kanıtlanmıs bır maddedır.ayrıca gunluk gunes kremı kullanımı da gunesten kararmayı engeller guzel bır ıkıı olustururlar

Hydroquinone zararlıdır dikkat edin. Bu kanıtlanmış bişy. Avrupada yasaklandı hatta. Kullanacaksanızda en fazla %2 içersin..

Cosmetics Ingredient Dictionary: Beautypedia.com skin care & Makeup reviews

ingilizces olalar buradan hydroquinone u okuyabilirler.özetle trtinle kullanıdığında cildi çok iyi açan,çünkü melain üretimini engelleyen,bu süreçte güneş kremiyle kullanılması gereken bir madde.fda(abd de önemli bir kuruluş) cilt kanserini arrttırabir dese de sonraki araştırmalada kullananlarn kullanmayanlara göre artmş bir cilt kanseri oranına rastalanmayan bir madde.hala abd ve avrupa da satılmkla birlikte,en dikkat edeceğiniz şey güneş kremi:içelim:

merhaba hanımlar
yüzünü beyazlaştırmak veya ten renginin açılmasını isteyen bayanlar doğal fondoten olarak kullanılan arap kızı krem kullanabilirler. ben kullanıyorum devamlı ve memnunum sizede tavsiye ederim. bu kremi bi arkadaş tavsiyesi ile aldım yaklaşık 2 aydır kullanıyoırum ten rengim biraz koyu olduğu için bu krem ile rengin acılması sağlanacak dediler ve gerçekten de öyle oldu. bu krem ile artık istediğim renk tonuna ulaştım. sivilce ve çillerden de kurtuluyorsunuz. geceleri yatmadan önce kremi süreceğiniz bölgeyi bol su ile yıkadıktan sonra sürüyorsunuz. sabahları kullanmak isteyenlerde aynı şekilde sürülecek ksım bol su ile yıkandıktan sonra sürülüyor. sizlerde memnun kalırsınız umarım. memnun kaldığım bir ürünü sizlerle paylaşmak istedim. günde 1 kere bu krem sürülüyor.

bu arapkızı krem doğal mı ?

Sarışının adı,esmerin tadı.Boşver esmerlik daha güzel ne o çiğ çiğ :KK70:D

ışin şakası bi yana,lekelere iyi gelen ve renk tonunu açan karışımım var haftada bir onu sürüyorum ben hiç kimyasallara para verme cnm doğada herşeyin çaresi var:

Yarımşar çay kaşığı dolusu toz zencefil ve tarçın,1çay kaşığı limon suyu 1çay kaşığı dolu balı karıştır kahverengi,koyu kıvamlı oluyo.Bunu ister sadece lekelerin üzerine ister tüm yüzüne sür ben az önce tüm yüzüme yedirerek sürdüm mesela.ıçinde yağ olmadığı için 1saate yakın bekletiyorum zararı yok(yağlı maskeler 20dk.dan fazla bekletilmemeli). Şu anda pürüzsüz ve açık renk, 1-2 kere dene zaten farkedersina.s yerimseniben
Kolay gelsin cnm

yurt dışından gelen kremin ne bende kullandımda yurdışından aynımı acaba

ben de eszanelerde satılan "KONTES" adlı kremi kullanıyorum.tüp şeklinde hemde çok pahalı değil.. hem beyazlık veriyo hemde böyle bi güzellik veriyo.. onu sürdğüm zamanlarda kız arkadaşlarım bile sende bugün bi güzellik var diyolar :) ama fazla sürmemek gerek hayalet gibi duruyo.. ona göre renk uyumunu allık vs. ile düzenleyebilirsiniz..

X