Cilt Bakımı Ürünleri ciLt için beyazLatıcı krem?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

NightWish

TEAM CULLEN
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2008
587
2
sLm ben 13 yaşındayım ten rengim koyu ama eski fotoğrafLarımda ciLdim şimdikinden daha beyaz gözüküo . ama son bikaç sene ciLdim o kadar kötü görünüoki artık ciLdimi beyazLaştırmak istiyorum. ciLdime zarar vermeyecek bir beyazLatıcı krem öneriniz var mı? ciLdim 2 ton açıLsa yeterLi oLur :dance:

gotik olcan illa =) canım yüzünü sabah akşam temizlersen cildin rengi açılır..temizlemek şart..birde burda yazılan maskeleri dene bir belki işe yarar ama geçici bi beyazlama olur..cildin rengini açmak imkansız ancak lekelerin varsa soluklaşır yazın çok karardıysan eski beyaz haline dönersn okadar..bol bol kese yap ama yüzüne nazik yap sert yapma havlu keseyle yada ipek keseyle yap...hamama gitttt...güneş kreminide yaz kış kullanmayı unutma..antalya gibi biyerde hele...

Yaşın çok küçükmüş. Bende cilt beyazlatıcı krem kullnıyorum ama yurt dışından geliyo memnunum. Burdan bulamazsın

bence sorma =p bizde zamanında sorduk...
oda senin gibi buralarda bulamayıp yurt dışından almayı düşünüyordur belki wickede arkdşımıza yardım et bence =Pp

Yaşın çok küçükmüş. Bende cilt beyazlatıcı krem kullnıyorum ama yurt dışından geliyo memnunum. Burdan bulamazsın

pardon ama samimiyetle soruyorum yani bi ima falan yapmadan soracağım. ben bu kremi almak istediğimden değil gayet beyaz tenliyim ama sen daha öncede foruma bu kremi yazıp adını vermicem diyosun. bunun nedenini ben anlayamadımç burada herkes kullandığı memnun kaldığı yada kalmadığı şeyleri paylaşıyor. yani madem memnun kaldın neden paylaşmaktan çekiniyosun. ha maksat sadece ben aldım ama sadece bende olsunsa bilemicem. demekki çok çok özel.simya mı yani bu. altının formulünü falan mı buldun?

sLm ben 13 yaşındayım ten rengim koyu ama eski fotoğrafLarımda ciLdim şimdikinden daha beyaz gözüküo . ama son bikaç sene ciLdim o kadar kötü görünüoki artık ciLdimi beyazLaştırmak istiyorum. ciLdime zarar vermeyecek bir beyazLatıcı krem öneriniz var mı? ciLdim 2 ton açıLsa yeterLi oLur :dance:

canım sanırım düzenli bakımla cilt tonu açılıyor. yani duruluk kazanıyor. peeling falan yaparsan ama çok sık değil rutin bakım gibi, cilt ister istemez ölü deriyi atar.sanırım buda cilt tonunun açılması demek.

ben geçen gün bi yerde cilt bakımı yaptırıyordum kadına sordum öle beyazlatıcı krem var mı diye bi krem tavsiye etti ama adını unuttum zaten tükenmiş yakında gelir takip et dedi alırsam sölerim mutlaka
fiyatı 30 ytl gibi bişeydi

bi de ROC un sanırım böle bi ürünü var hem gece hem gundüz kremi ama fiyatı biraz fazla herbiri 70 civarındaydı kremlerin..

ben geçen gün bi yerde cilt bakımı yaptırıyordum kadına sordum öle beyazlatıcı krem var mı diye bi krem tavsiye etti ama adını unuttum zaten tükenmiş yakında gelir takip et dedi alırsam sölerim mutlaka
fiyatı 30 ytl gibi bişeydi

bi de ROC un sanırım böle bi ürünü var hem gece hem gundüz kremi ama fiyatı biraz fazla herbiri 70 civarındaydı kremlerin..

acaba yaşlılık ve güneş lekelerini açmak için kullanılan kremler etkili olabilirmi? yanlış bişey söylememişimdir inşallah. yani sadece mantığı aynıdır diye yazdım hihoyyyt:eek::eek:ama yurtdışında daha çok satılıyor. ben bembeyazım ve üzülürdüm beyazım diye demek ki üzülmemek lazımmış. yani japonya gibi ülkelerde hatta eskiden beyaz kadınlar asil sayılırmış. köleler zenci yada güneşte çalışmaktan,dolayısyla esmer oldukları için sanırım.

Son düzenleme:
bepanthene beyazlatıo cnm doktor cildin bembeyaz kansızlık mı var die test yaptı bu kremi söledim ondan beyazlamış olablir dedi haberin olsn zararıda yok

arkadaşlar,acaba o bepantheni çekip buraya resmini koyabilirmisiniz?Ben baktım ama bana hangisini istiyorsun diye sordular,onun çeşitleri varmış?......

hülyaya canım gerçekten bepathene beyazlatıyormu yani lekelere kullanılırmı şu bebeklere veriliyor ondan mı bepathene

şu kullandığınız bepantheni harbi yazın kızlar ya..ben de bir iki sorun var ciltte...ciddi ciddi kullanmayı düşünüyorum, yağlı mıdır nedir? etkileri nelerdir? fotosunu da koyun da eczaneden alayım yarın ya....

şu kullandığınız bepantheni harbi yazın kızlar ya..ben de bir iki sorun var ciltte...ciddi ciddi kullanmayı düşünüyorum, yağlı mıdır nedir? etkileri nelerdir? fotosunu da koyun da eczaneden alayım yarın ya....

Selam,

BEPANTEN PLUS KULLANIRSANIZ DAHA ETKİLİ ARKADAŞLAR.süprizzzzzMAVİ RENKTEDİR TÜPÜ.

bepanthene beyazlatıo cnm doktor cildin bembeyaz kansızlık mı var die test yaptı bu kremi söledim ondan beyazlamış olablir dedi haberin olsn zararıda yok

yillarca kulllandim ben svilcelerim ya da yaralarim icin bende oyle bi etkisi olmadi ben cok da sanmiyorum olcagini acikcasi. kullandiginiz mineral icerikli fondoton pudra vs var mi?

fadeout dıye bır krem var canım cılt rengını acıyor ama senın yasın baya kucuk bır doktora danısmadan hıcbır sey kullanmamalısın bence

ben i. d kullanıorum fondeten sivilcedeyan etkisi yok ve en acık rengi yüsel gözüküo.

cnm bu dediğin krem bildiğimiz bepantene mi yani yaralarda kullanılan birde tüm yüzünemi sürdün ve kaç gün kullandın cvb verirmisin tşkler.....

X