Saç Kesim Şekilleri slm kızlar ne olur fikirlerinize ihtiyacım varr

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

AnnemBirMelek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2008
2.327
0
SLM KIZLAR saçlarıma şekil veremıyorum.sadece banyodan sonra şekil verebiliyorum.ertesi günü hep toplamak zorunda kalıyorum ve ikinci günün sonunda yıkıyorum.saçlarım dalgalrı,herzaman düzleştirmekte zor.saç kremı,saç losyonu flnda kullanıyorum ama ertesi günü o dalgalardan eser kalmıyo.napabilirim kızlar.fikirlerinizi beklıyorum.yardım edersenız çok sevinirim..şimdiden teşekkürler...

SLM KIZLAR saçlarıma şekil veremıyorum.sadece banyodan sonra şekil verebiliyorum.ertesi günü hep toplamak zorunda kalıyorum ve ikinci günün sonunda yıkıyorum.saçlarım dalgalrı,herzaman düzleştirmekte zor.saç kremı,saç losyonu flnda kullanıyorum ama ertesi günü o dalgalardan eser kalmıyo.napabilirim kızlar.fikirlerinizi beklıyorum.yardım edersenız çok sevinirim..şimdiden teşekkürler...

Saç köpüğünü denedin mi canım?
Benim saçlarım düz ben kullanmıyorum, ama kullanan arkadaşlarım var çok doğal duruyor.
Saça fazla zarar da vermiyor.yerimseniben

canım cevabın için teşekkürler.köpük denemıştım ama onu da herakşam yıkamak zorundayım.elımden geldiğince jöle kullanmıyorum.ama bakalım tekrar deneyelım..sağol canım:1rolleyes:

ayıptır söylemesi bende sacımı düzleştirmeden cıkamazdım hemde hergün yıkamak zorunda kalıyodum cok oynadıgım için yaglanıyodu cabuk ama turplu sudan beri nazar değmesin kendi dalgası kendi buklesi saçımın cok hosuma gidiyo arkadaslar napıyosun sacına sabah sabah fön cekip maşa mı yaptın dediler dün :nazar: aslında söylemezdim kendi konusu diye söylüyor derler diye ama bende aynı dertten muzdariptim belki katlanırsan sende de işe yarar canım..yerimseniben

islandcim seni göremiyorum bu aralar bizim bölümde hayırdır nerelerdesin sonucları merak ediyorum gelemezsen özeldende atabilirsin inşallah etkisini görüyorsundur sende canım..

hepinize cok cok sevgilerrr..a.s.

bakalım o konuyu tekrar okuyalım bakalım denerım zor gelmezse sağol canım.buarada maşallah nazar değmesin saçlarına..inş bende böle cevap yazarım canımyerimseniben

X