açıköğretim bölüm değiştirme???

istanblue

evli,mutlu ......
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
608
1
herkese merhaba ben sağlık kurumları işletmeciliği okuyorum kızlar ama çok çok sıkıldm bu bölümden matematik beni baya zorluo lisede de aram pek iyi diildi başka bölüme geçmek için kaydımı sildirip tekrar össye girmem tercih yapmam mı gerekio yoksa barajı geçtiğim için sınava girmeden değiştirebilir mym?:uhm: bana bi yardm edin:çok üzgünüm:

tam emin olmamakla beraber sanırım öss ye girmen gerekir.
ikinci üniversite kaydı yapılırken öss ye girilmiyor fakat harç iki katı ödeniyor.

çok yardımseversinizşakkıdı !!!!! teşekküler konu defalarca görüntülenmiş ama kimse cevap yazmamış saolun
:1closedeyes:

canım sen bunu bi acıköğretım bürosuna sor istersen biz ne desek yanlış olur..öyle bir hakkın warsa bile her istedigin bölüme gecemessin sanırım ve yenı bir bölüme gecsen bile 1.sınıftan başlarsın muafiyet yok bildigim kadarıyla ve her bölümün 1. sınıf dersleri aynıdır yanı o matematiği her halukarda wermek zorundasın..bence okudugun bölüm gayet iyi sağlık sektörü herzaman revaştadır

kızlarr
kızlarrrrrr
çok önemli bişi somam lazım benimde.
ben muhasebe 1 sınıftan 2 ye geçtim şimdi sorum
muhasebenin 8 dersi bankacılık la aynı ders.
2.sınıf kayıtımda muhasebe bölümünden bankacılık bölümüne gheçebilirmiyim ?

bende muhasebe 2.sınıftayım bölümler arası geçiş yapılmıyor. Kaydını sildirip tekrar öss tekrar tercih yapmak falan gerekiyo.

X