böbreklerim :'(((

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar benim 1-2 haftadır böbreğim çok ağrıyo, özellikle sağ tarafım...

tuvalete çıkarken yanma ve böbreğimde çok ağrı oluyor...

bir de çok zorlanıyorum, napıcam bilmiyorum

bildiğiniz bir alternatif tedavi varmı?mirmirmirmir

büyük bir ihtimalle idrar yolu enfeksiyonun ilerlemiş böbreklere iltihap yapmış aynısını bende yaşadım.kullanmadığım antibiotik kalmadı iyi gelmedi en son genta iğne verdiler onuda bir kere vurulabildim acayip can yakıo çünki.belki şaşıracaksın ama 10 gün boyunca her sabah maydanoz kaynatıp içtim suyunu ve öyle geçti.yanlız hamilelik varsa zararlı içilmio.ben şuan hamileyim ve tekrarladı kaç ay sonra napıcam bilmiyorum.geçmiş olsun umarım iyleşirsin.a.s.

Aaaa gerçektenmi
acaba iyi gelirmi
ayrica aç karnina mi içicem

canım kum döküyo olabilirsin bende yaşadm aynı şikayetleri kummuş gördümde zaten sende dikkat et wc de bakalım .ama bi dr.a git ağrıları çok kötü oluyo birde dr.ne diycek bakalm sağlık bu şakaya gelmez

valla hiç dikkat etmedim kum varmı diye...
zaten görmeye dayanamam ki
maydonozu denicem bakalım

canım çok geçmiş olsun sana
doktora git sen en kısa sürede
taş yada kum da olabilir ihmal etme sakın

gilaburu diye bir bitki var onun suyunu aktarlarda bulabilirsin böbrekleri temizliyor.bu arada geçmiş olsun

bende aynı sorunu yaşamıştım hatta böbrek sancısı düz duvara tırmandırırmiş anlatamam sana o sancıyı dr a gittim (benimde sag böbregimdi) iltihaplanmış dedi ve direk igne verdi gecti o zaman ama ara ara sogukta kalınca yada üşütünce yine agrıyo hatta agrısından agladıgımı biliyorum dr tekrar eger kendine dikkat etmesen böbreklerin cürür ve kaybedebilirsin bile dedi şimdi cok dikkat ediyorum ben maydonoz u denemedim bide ben deneyeyim bakalım

X