1 ayda hamis kalmak isteyen kizlar buraya bakalim..

yildizcicek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
8
0
slm kizlar ben dün bide bu gün test yaptim veeee pozitifff isteyenler yazin anlatayim yöntemleri.....biraz merak edin bakalim yazilarinizi bekliyorum..:CüvCüv::CüvCüv:kaydirigubbakcemile5

HADİ HADİ HADİ .herşey umut bizim için istemez olurmuyuz.
canım hayırlı olsun bu arada. hadi baştan sona anlat

HAyırlı olsun da çok saçma bi konu açmışsın !!:1closedeyes:

Tamam herkes merak eder ama konu içinde anlatabilirdn

bu merakla olacak bir konu değil bence...

biz burda yararlı olabileceğimiz şeyleri şartsız koşulsuz paylaşıyoruz olması gerekende bu canım...

bak anne olmak isteyen bir çok arkadaşımız var özellikle böyle bir konuda daha titiz olalım...

Meraklandırmak mı? Birşeyler paylaşmak için yalvarması mı gerekiyor arkadaşların? Kesinlikle bu konuya bir daha girmem. şakkıdı

yanı anlamadım ki. konuyu açtın, bizde zaten senelerdir bekliyoruz. olumsuz okadar otlar motlar denedik, ucan kuşa umut gozuyle bakıyoruz. yani kısacası kitlendik topicine ve cevap yazmıyorsun. olmazzzzzzzzzz

Ilginc:kahve:
Insanlar merak etmese zaten tiklamaz konuya, bu insanlari meraklandirma cabasi da
tuhaf geldi banaşakkıdı

evt her umudu olan konuna gelmiş ve yazmıyosun saçma hemde çok insanların duygusunu sömürme lütfen hassa bir konu dikkatli olalım amacın konuna çok msj gelmesiyle buyur başardın.

CADIARZU CADIARZU CADIARZU bu sayfaya bir daha gireceğimi sanmıyorum bu kadar insanı meraklandırmaktaki mantık nedirki ?

haklısınız bayanlar herkesin umudu bebiş sahibi olmak böyle bi konuya bakılmamalı ve bu bölümle ilgilenen modlardan rica edelim bu konu kapatılsın..............CADIARZU

İlk aydan hamile kalmak biraz şans heleki bebek sahibi olmayı planlıyorsak:1closedeyes:
bence de konu saçma olmuş birde insanları meraklandırıyorsun hamile kalmanın püf noktasımı var ya tamamen kısmetkaydirigubbakcemile

adina cok sevindim gercekten ama hergün ümitle sabahlara kadar dua eden arkadaslarim icin bu tarz yaklasimin hos olmamis canim...anne adayi olarak ve bu duygu yogunlugunu yasayan biri olarak böylesi hassas bir konuda karsindaki insanlarida anlamani ve ona göre davranmani tercih ederdim..

:teytey:yöntemi biliyoruz zaten kızlar ya....:eek:
geçenlerde de bir arkadaşımız açmıştı böyle bir konu....onun yazdıklarını yazayım bari ben size..."kesinlikle hamile kalmak için ilişkiye girmeyin, kadının da istekli olması ve keyif alması çok önemli demişti, ayrıca idrar yolları iltihabı tedavisinin bitmesi gerektiğini, iltihap varsa işin zorlaştığını ve hamile kaldığı gün 2 litre su içtiğini yazmıştı" belki işinize yarar. konuyu açan arkadaşa da hayırlı olsun diyelim. ben daha hamiş olmak istemiyorum...allah herkese hayırlısını versin.

Çok saçma bi konu. Hem yaz hem cevap verme git. Ne var yani bende evlendikten 20 gün sonra bebek yapmaya karar verdim. Tamda yumurtlama zamanımdı. Ve o ay hamile kaldım. Bunun özel bi yöntemi olduğunu sanmıyorum. Ne yani oturupta bu işi nasıl yaptığınızı mı anlatacaksın Allah aşkına? Lütfen hamile kalmak için aylarca hatta yıllarca uğraşan insanların umutlarını bu şekilde merak diye bi konuya bağlamayın !!! Allah isteyen herkesin gönlüne göre verisn arkadaşlar. Lütfen bu konuda sorumlular tarafından kilitlensin!

:teytey:yöntemi biliyoruz zaten kızlar ya....:eek:
geçenlerde de bir arkadaşımız açmıştı böyle bir konu....onun yazdıklarını yazayım bari ben size..."kesinlikle hamile kalmak için ilişkiye girmeyin, kadının da istekli olması ve keyif alması çok önemli demişti, ayrıca idrar yolları iltihabı tedavisinin bitmesi gerektiğini, iltihap varsa işin zorlaştığını ve hamile kaldığı gün 2 litre su içtiğini yazmıştı" belki işinize yarar. konuyu açan arkadaşa da hayırlı olsun diyelim. ben daha hamiş olmak istemiyorum...allah herkese hayırlısını versin.

İdrar yollarımda iltihap varmış bunu yeni öğrendim ve ağır geçiriyorum ilaç kullanıyorum ama hamile kalmaya engelmiymiş yani bu durum şaşırdım ben yaaa:1shok::çok üzgünüm:
Demek kaç aydır bu yüzden hamile kalamıyorum ben sebebi bumuymuş allah isteyen herkeze tez zamanda nasip etsin bebişlerini:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canlarım hamıs olmak ısyeen umutlu arkadaslar o arkadası kınadım sacmalık yaptıgı bende 5haftalık masıım bunun yolu yordumu yok olursa olur hayrlısıyla alahtan ısteyın bol bol dua edın olur ınsaalh belrtılerde benım gogusleım cok sızlydu ve acydu suandada cok bı belrtım yok bıraz karnım ve belım agryo okadr yumurtalam gunu cok onemlı ogune denk getrn bence okadr geresı allah kalmıs ınsllah dua edyrum aallh sızlered enasıp etsın

slm kizlar ben dün bide bu gün test yaptim veeee pozitifff isteyenler yazin anlatayim yöntemleri.....biraz merak edin bakalim yazilarinizi bekliyorum..:CüvCüv::CüvCüv:kaydirigubbakcemile5

hay allahım bende başlığı görünce daldım içeri ama hiçte umduğum gibi değilmiş altıaydan buyana deniyorum ama henüz bir sonuç alamadım inşallah zamanı geldiğinde rabbim nasip edecektir ama bu yaptığınız hiç hoş değil kendi adıma söylüyorum:eek:klava::eek:klava:

kızlar değermi sinirlerinizi hoplatmaya kötü içerik diyin vede gülün geçin:)))))

X