kaç aylık hamileyim ben şimdi??

ben 32.3 haftalığım şimdi soranlara 8 ay diyorum 7.5 mu 8 mi bilmiorum artık sallamıyorum önümde kaç hafta var ona bakıyorum amaaan çok uzun ya..40 haftayı bekleyecez diyor doktor sezeryan bi de ya normal doğuverirse ne yapacam ben öff

ben 32.3 haftalığım şimdi soranlara 8 ay diyorum 7.5 mu 8 mi bilmiorum artık sallamıyorum önümde kaç hafta var ona bakıyorum amaaan çok uzun ya..40 haftayı bekleyecez diyor doktor sezeryan bi de ya normal doğuverirse ne yapacam ben öff

minnikkuzummm 9 ayliksin :) ama yeni girdin 9. aya..9 ay bitmedi yani son ayindasin..hamilellik 9 ay 10 gunluk bir sürec..37. hafta son evresi aslinda ..bundan sonrasi 42 ye kadar cikanlar var...

minnikkuzummm 9 ayliksin :) ama yeni girdin 9. aya..9 ay bitmedi yani son ayindasin..hamilellik 9 ay 10 gunluk bir sürec..37. hafta son evresi aslinda ..bundan sonrasi 42 ye kadar cikanlar var...
neee 9 aylık mıyııım:KK9:o zaman 10 aylık mı doğacak bu veletler :KK52:aman ayını mayını boşver 3 kiloyu biraz geçip çıksınlar da ben ona bakıyorum valla artık kendimi yandan görmeye dayanamıyorum upuzun bişeyim ama yandan boydan değil.yakında enim ve boyum aynı olacak :KK53:

neee 9 aylık mıyııım:KK9:o zaman 10 aylık mı doğacak bu veletler :KK52:aman ayını mayını boşver 3 kiloyu biraz geçip çıksınlar da ben ona bakıyorum valla artık kendimi yandan görmeye dayanamıyorum upuzun bişeyim ama yandan boydan değil.yakında enim ve boyum aynı olacak :KK53:

dr Kaan Kocatepeyi takip ediyorum ben hafta hafta gebelikte..33. hafta 9.ayin ilk haftasi oluyor ..benim doktorumda aynen oyle dedi..
neyse bend senin gibi düsünüyorum 3 kiloyu biraz gecsin ciksin....:):) insallahhhhhhh hayirlisiylaaaaa..:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:))) ilahi kızlar, alemiz valla.. ben de oyle basından beri ben simdi kac aylıgım ?? 24 hafta da diyicem 6 aylık ama sat a gore 6 ay geçmemiş oluyor. ama 1 ayı 4 haftadan dusunursek 6 ay bıtmıs oluyor falan filan hesapladım durdum. artık ben de bıraktım hafta sayıyorum. son 5 Allahın izniyle.. hepimize hayırlı saglıklı dogumlar.

slm arkadaşlar ya ben 25+7
haftalık hamileyim kaç aylık hamileyim lütfen cvp bekliyorum

slm arkadaslar ben bgn tan 25haftalık hamıleyım yanı 6aylıkmı hamıleyım ılk hamılelıgım fazla bı bılgım yok yardımcı olursanız sewınırım:KK49:

kızlar ya bende 22+1 günlük hamileyim 23 deniyo ya ole olunca banada bilen söylesin kaç aylığım bide 9 ay 10 gün ya 36-40 haftalar 9. aysa 10 gün nerede

kızlar ya bende 22+1 günlük hamileyim 23 deniyo ya ole olunca banada bilen söylesin kaç aylığım bide 9 ay 10 gün ya 36-40 haftalar 9. aysa 10 gün nerede

23.haftanın içindesin.. 22+1=155gün yapar.....155 günde 5ay 5 gün yapar...5.ayı doldurmuş altıya girmişisn...5buçuk aylık diyebilirsin önümüzdeki on gün boyunca...

9 ay 10 günde 280 gün yapar...oda 40 haftaya denk geliyo işte...

tek fark 4 hafta bir ay yapar mantığının yanlışlığı 4 hafta 4*7=28 gün yapar ay 30 çeker ama...bu artık 2 günler yüzünden bu hatalar oluyor

uzun oldu biraz kusura bakmayın

23.haftanın içindesin.. 22+1=155gün yapar.....155 günde 5ay 5 gün yapar...5.ayı doldurmuş altıya girmişisn...5buçuk aylık diyebilirsin önümüzdeki on gün boyunca...

9 ay 10 günde 280 gün yapar...oda 40 haftaya denk geliyo işte...

tek fark 4 hafta bir ay yapar mantığının yanlışlığı 4 hafta 4*7=28 gün yapar ay 30 çeker ama...bu artık 2 günler yüzünden bu hatalar oluyor

uzun oldu biraz kusura bakmayın

e anca anladım canım bende saolasın

hanımlar bende 29 haftalık hamisim kaç aylık oluyor 7,5 mu 8.ayamı girmiş oluyorum.aydınlatırsanız sewinirim

X