kaç aylık hamileyim ben şimdi??

6,5 olmuyor mu yahu yanlış mı hesapladım 24 hafta diyor 6,5 işte.

benn de uzman tv de izledim doktor 7.aya 24-28 hafta 8.aya 28-32 hafta 9.aya 32-36 hafta dedi o zaman geri kalan 4 hafta ne oluyor

ay bak şimdi kafam karıştı ben 7. ayımı dolduruyorum diye biliyorum yani 6 buçuk ayım bitti diye. bugün itibariyle 28+6 günlüğüm eeee şimdi ben kaç aylık oldum 8. ayda mıyım ki yani:)

yok yok ben en iyisi kendi hesabımla devam edeyim:). yani benim SAT ım 4 mart . 4 eylül itibariyle altı ayım bitti bugün itibariyle 6ay 17 günlüğüm:)

bunda anlaşılmayacak ne var anlayamadım:26:
hamilelik 9 ay 10 gün olmuyormu.yani kısacası 10.ayın içerisinde doguruyoruz tabi miadında dogarsa...
28.haftada 7'ye girilliyor,32 de 8.aya giriyorsunuz.36 da ise 9.aya giriyorsunuz.dolayısyla 37-38-39.haftalarda 9 bitiriyorsunuz 40.haftada dogum oluyor....
burda zannedersem 36.haftda nasıl 9 ay oluyor derken 9 aya girildigini unutuyor arkadaslar.siz 9.aya 36.haftada girip 39.haftada 9.ayı bitiriyorsunuz...
hatta bu kadar kafa yorcagımıza doktorumuza sormamız bile kafi...

Bende bilmiorum kac aylik oldugumu ya snlamiorum nasil hesablaniyor:S suan 31+5 haftaligim kac aylik oluyor?

Bende bilmiorum kac aylik oldugumu ya snlamiorum nasil hesablaniyor:S suan 31+5 haftaligim kac aylik oluyor?

7 ayını tam doldurmak üzeresin canım 32. haftadan sonra 8 ci ay başlıyor 36 cı haftada da 9 aya giriyoruz

eylullulun 10 son adet tarıhım doktora gıdıyorum 27 haftalık dıyo bende anlamadım vallla
bebeğim aşirı salanmıyo belım cok ağrıyo

29 hafta kac aylik oluyor etrafimdaki herkes farkli bisey soyluyor kafam karisti iyice

Haftada da gün önemli canım, ben 29.hafta içerisindeyim ama 28+3 'üm. Senin nasıl?

X