Adet olupta hamile olunur mu?

Tatlım benim kayınvalidem kızlarına hamileyken
hep adet görürmüş hatta birine hamileliğini çocuk
kımıldayınca anlamış kendi biraz kilolu olduğu için fark edememiş
bulantı falanda olmamış. Kendi annemde bana hamileyken
9 ay boyunca adet görmüş :) yani böyle bişey mümkün
Allah bebişlerimize kavuştursun inşallah bizi tez vakitte

Merhaba benim reglm hep düzensizdir ama bu ay ilk defa böyle bir durum yaşadım 10 gün gecikmeli regl oldum ilk 2 gün kahverengi akıntıyla başladı ardından 3 gün normal reglmi gördüm ve biterken yine kahverengiye döndü ve 4 gün oldu hala azar azar devam ediyo kasıklarımda hafif ağrılar hissediyorum ara ara.Çok stresli ve zor bir dönemden geçiorum birde hamile olma korkusu iyice gerdi beni böyle birşey olamaz değilmi lütfen açıklayabilirmisiniz bu ne olabilir?? Ve bu evde yapılan testler bu dönemde yapılır mı? Doğru sonuç verirmi?

Merhaba benim reglm hep düzensizdir ama bu ay ilk defa böyle bir durum yaşadım 10 gün gecikmeli regl oldum ilk 2 gün kahverengi akıntıyla başladı ardından 3 gün normal reglmi gördüm ve biterken yine kahverengiye döndü ve 4 gün oldu hala azar azar devam ediyo kasıklarımda hafif ağrılar hissediyorum ara ara.Çok stresli ve zor bir dönemden geçiorum birde hamile olma korkusu iyice gerdi beni böyle birşey olamaz değilmi lütfen açıklayabilirmisiniz bu ne olabilir?? Ve bu evde yapılan testler bu dönemde yapılır mı? Doğru sonuç verirmi?

Aynı sıkıntı bendede varr.. kurtaj oldum yırmı gun sonra adet gordum 6 gun şiddetli ıkı gun lekelenme oldu.. sonrasında yumurtlama gunlerıme denk gelen bir gunde kaza sonucu korunmadan ilişki oldu iki gun sonra.. kahverengii lekenmelerım basladı ara ara pıhtı seklındede gelıyor ınanılmaz kasıkk ve bell agırısı varr.. hamilee olmadıgımı dusunuorum ama neden olabilir diye kendımı yedım..senın gibi cvp bekleyenlerdenim.inş yazan olur

Aynı sıkıntı bendede varr.. kurtaj oldum yırmı gun sonra adet gordum 6 gun şiddetli ıkı gun lekelenme oldu.. sonrasında yumurtlama gunlerıme denk gelen bir gunde kaza sonucu korunmadan ilişki oldu iki gun sonra.. kahverengii lekenmelerım basladı ara ara pıhtı seklındede gelıyor ınanılmaz kasıkk ve bell agırısı varr.. hamilee olmadıgımı dusunuorum ama neden olabilir diye kendımı yedım..senın gibi cvp bekleyenlerdenim.inş yazan olur

çok nadirde olsa normal adet görüp hamile kalanlar varmış bunu öğrenince kan beynime sıçradı umarım değilimdir.

neden cnmm yaa ıstemıyormusun.. keşke benim oyle olsa isterdım yanii
çok yeni evliliğim ve çok stresli bir dönemden geçiyorum bu durumda bir bebek bencillik olur onunda yaşayacağı ortamı düşünmem gerek..bu yüzden daha çok erken benim için umarım sizin isteğiniz olur sağlıklı mutlu bir şekilde:)

çok yeni evliliğim ve çok stresli bir dönemden geçiyorum bu durumda bir bebek bencillik olur onunda yaşayacağı ortamı düşünmem gerek..bu yüzden daha çok erken benim için umarım sizin isteğiniz olur sağlıklı mutlu bir şekilde:)

aminnn canımm haklısın.. ama malesef hayatımızın her dönemi streslii geçiyor ama tabıkı senın kendını hazır hıssetmen gerek... rabbim isteyene zamanında nasipp etsin buarada ben doktor gittim kanamamdan dolayıı bende kist cıktı yumurtam catlamamış.. oyuzden ara kanama yasyormusum...

Arkadaşlar merhaba,
Yaklaşık 5 aydır evliyiz ve hemen çocuk düşündüğümüz için çalışmalara başladık. Bu aydan o kadar ümitliydik ki..
Adetime günler öncesinde göğüslerim aşırı şişti , kasıklarım sürekli ağrıdı. Fakat tam zamanında adet oldum.
Normalde adetim 6-7 gün sürerken ( ilk 2 günü oldukça yoğun )bu ay adetim 4 gün sürdü ki ilk 2 gün de hiç yoğun değildi. Son iki gün kahverengi akıntı şeklindeydi.
Adetim bittikten sonra kasıklarımdaki ağrı devam etti. Göğüslerimdeki ağrı azaldı fakat şişliği kaldı.
Burada yazılanları da okuyunca test almaya karar verdik ama testte sonuç negatif çıktı.
1 ağustosta adet olmuştum ama yaklaşık 5 gündür kasıklarım ve belimdeki ağrı devam ediyor.
Bu durumu yaşayan var mı?

selamlar yeni katıldım bu siteye arkadaşım yani ben de aynı şekilde benzer 2 yıllık evliyim annem bize geldi ben çay getirirken sen hamilesin gözlerinin içi sulu sulu dedi ağır kaldırma filan neyse o anlıyor bu ararda günü geçmese bile hamile olanları anlıyor bazıları yok canım ya olur mu ihtimal bile yok diyolar anneme sonra hamileler yani ciddi . annem gece bizde kaldı sonra daertesi gün pembe bi leke küçücük sonra kahverengileşti sonra çoğaldı ertesi gün pembe ama çoktu şimdi de resmen adetim dün annemle yüz yüze görüştük hamilesin diyor anne adetim hem de çok diyorum ister inan ister inanma diyor üstüne görüyorsun adetimin 4. günü bugün yarın hastaneye gidicem ALLAHın işi olur belki ya bilmiyorum annem demese hiç umutlanmıcam çünkü bildiğin adet yani ama sancı yok çok sancım olur yatarım yani geçen hafta yorgunluk ve uyku var şimdi de midede yanma yani okudum hamilelik belirtilerinde kirpiklerde yapışma aynen anem de sölüyo fikri olan var mı yani olabilir miyim hamile

Son düzenleme:
selamlar yeni katıldım bu siteye arkadaşım yani ben de aynı şekilde benzer 2 yıllık evliyim annem bize geldi ben çay getirirken sen hamilesin gözlerinin içi sulu sulu dedi ağır kaldırma filan neyse o anlıyor bu ararda günü geçmese bile hamile olanları anlıyor bazıları yok canım ya olur mu ihtimal bile yok diyolar anneme sonra hamileler yani ciddi . annem gece bizde kaldı sonra daertesi gün pembe bi leke küçücük sonra kahverengileşti sonra çoğaldı ertesi gün pembe ama çoktu şimdi de resmen adetim dün annemle yüz yüze görüştük hamilesin diyor anne adetim hem de çok diyorum ister inan ister inanma diyor üstüne görüyorsun adetimin 4. günü bugün yarın hastaneye gidicem ALLAHın işi olur belki ya bilmiyorum annem demese hiç umutlanmıcam çünkü bildiğin adet yani ama sancı yok çok sancım olur yatarım yani geçen hafta yorgunluk ve uyku var şimdi de midede yanma yani okudum hamilelik belirtilerinde kirpiklerde yapışma aynen anem de sölüyo fikri olan var mı yani olabilir miyim hamile

Ben de buradaki yazılardan sonra bugün test yaptırdım, sonuç negatif. ne yapalım hayırlısı...

bende ikinci cocugumu emziriyordum hani derlerye cocuk emzirirken korunuorsun diye, ve adetimde gelmisti ikinci defa ama kendimi cok kötü hissediyordum cocuk emince halim kalmiyoru neyse dedim doktora gidiyim ne olur ne olmaz eee tabii gittim doktora bu bana 2,5 aylik hamile oldugumu söyledi , adetimin en son ne zaman geldigini soruyor ben bir hafta önce kadn bana olamaz diyor siz 2,5 aylik hamilesiniz bende ama öyle dedim...yani olmaz diye hic birsey yok hersey olabilir .....

çok ilginç yaa bende şuan öyle bişiler yaşıyorum,bakalım 1-2 hafta daha bekleyeceğim.

bende adet odum bidiğin adet 4 gün sürdü hamielik alıma bie gemedi. atslendim doktor antibiyotik bverdi kulandım bimeden düşürdüm ama bişe var adetim sökmedi 3 gün boyunca söktüğündede basdönmesi ateslenme oldu doktora gittim tahlil yapmadan antibiyotik verdi kullandım aklıma bile gelmedi 10 gün sonra an bi kanama acile gittim hamile oldugum ve düşük yaptıgım ortaya cıktı. yani çocukta düşünenler adette olsanız hamile olabiiyosunuz bizzat yasadım hemde normal adet 5 gün sürdü bilgilerinizeee...

arkadaşlar hiç adet olduğu halde hamile kalan arkadaşlar oldumu? adetiniz geldiyse hamile olup olmadığınızı nerden anladınız. Gebelik testleri adet döneminde hamile olunsada pozitif mi çıkar. cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

buna implantasyon yani halk dilinde yerleşme kanaması deniliyor. hem bu kanama olup hem testiniz pozitif çıkabilir..

İmplatasyon kanaması Hamile kadınlarda ilk 3 ay haif vaginal kanama veya lekelenme olarak ortaya çıkabilir. Lekelenme herhangi bir sorunun belirtisi olarak görülmez. İlk 3 ay hafif bir kanama yaşayan kadın,döllenen yumurtanın rahim duvarına implantasyondan dolayı bu süreci yaşar.

dün gebelik testi yaptırdım kanda.32,37 çıktı.doktorun dediğine göre 1-2 haftalıkmış.ama dün öğlen adet oldum.normal günümden tam 8gün sonra.hemde normal geliyor.annem kardeşimde 3 ay görmüş

cnm ya bana moral verdin bnm hayatımda hiç adetim gecikmezdi ilk defa geçti 5 gün 2 aydır öncede lekelenme karışık adet oluyorum bugün kan tesi yaptırdım bakalım çıkıcakmı

arkadaşlar bi konuda bilgi almak istiyorum. bu ay adetımde 5 gun gecıkme oldu ve midem cok bulanıyordu tam doktora gidecektim kanamam olduğunu farkettım 3 gün sürdü 3. gün de zaten cok azalmıştı ve hala midem bulanıyo hamile miyim diye düşüncelere daldım o kadar cok bebek istiyoruz ki yoktur diye endişeden doktora gidemiyorum böyle bişeyle karşılaşan var mı cvp yazarsanız cok sevinirim

MERHABA BEN 8 aylık evlıyım hayatım boyunca adetım maksımum bîr gun gecıkır. Bu ay 6 gun gecıktı ıkı kere evde test yaptım negatıf cıktı bıde dr gıttım kan testı yaptım dr hamıle degılsın dedı.dr dan bırgun snrada adet oldum normal 6 gun surdu ama benım mıde bulantımarım gecmedı burda yazılanlarıda okuyunca acaba mı dedım??? ne yapsam.. Sımdı evde test yapsam cıkar mı??

N
arkadaşlar bi konuda bilgi almak istiyorum. bu ay adetımde 5 gun gecıkme oldu ve midem cok bulanıyordu tam doktora gidecektim kanamam olduğunu farkettım 3 gün sürdü 3. gün de zaten cok azalmıştı ve hala midem bulanıyo hamile miyim diye düşüncelere daldım o kadar cok bebek istiyoruz ki yoktur diye endişeden doktora gidemiyorum böyle bişeyle karşılaşan var mı cvp yazarsanız cok sevinirim

X