Adet olupta hamile olunur mu?

:KK47: şuan o kadar farklı pencerelerden bakıyoruzki hayata kader işte, 3 yıldır tedavi görüyorum 1 kez kaybettim 7 haftalıkken ve hiç annelik duygusu tadamadım buda 2. ve tüp bebek 4 gözle bekliyoruz ama duru ortada:mad:
İnşallah en kısa zamanda sağ salim kavuşursun meleğine,perşembe haberlerini bekliyorum.Bende belki yarın yaparım test hayırlısı olsun

KuZenimde adet oldu ama hamile miyim diye dolanıp dıruyo betasıda 3küsür belkide kimyasal düşük yaptı adetle bilmiyoruz .. 5gün kanamış hemde ama erken olmuş o yüzden şüphe içinde var mı böyle bi durum yaşayan?

KuZenimde adet oldu ama hamile miyim diye dolanıp dıruyo betasıda 3küsür belkide kimyasal düşük yaptı adetle bilmiyoruz .. 5gün kanamış hemde ama erken olmuş o yüzden şüphe içinde var mı böyle bi durum yaşayan?
canım hamilelik şüphesinden bahsedilebilmesi için 5 in üzerinde çıkması gerek diye biliyorum ki onda bile 2 kez test yapılıyor eğer 2 sonuç arasında 2 ye katlanarak artma varsa ancak o zaman evet hamilesin diyorlar gnelde, düzenli tedavi gördüğüm için biliyorum mesela bugün benim 52 lik sonua bile hamilesin diyemeyiz perşembe 100 üzeri olursa ancak ihtimal var dedi

canım hamilelik şüphesinden bahsedilebilmesi için 5 in üzerinde çıkması gerek diye biliyorum ki onda bile 2 kez test yapılıyor eğer 2 sonuç arasında 2 ye katlanarak artma varsa ancak o zaman evet hamilesin diyorlar gnelde, düzenli tedavi gördüğüm için biliyorum mesela bugün benim 52 lik sonua bile hamilesin diyemeyiz perşembe 100 üzeri olursa ancak ihtimal var dedi
Anladım canım kuzenimin hep 0 çıkıyomuş ilk kez 3çıkınca bi umutlandı işte bide takıntı yaptı bi kaç aydır bi test daha yapcakmış yinede ama bencede değil

Arkadaslar Merhaba banada yardimci olur musunuz baş dönmem var baya midem kalkıyo sürekli ateşm oluyo adetim den 5 gün önce kahverengi leke geldi adet oldum sandım olmadım aradan bir hafta geçti adet oldum ama mide bulantım falan devam ediyor acaba hamile olabilir miyim

Merhabalar,
Bir hamilelik, bir mecburi kürtaj ve myom ameliyatı oldum. 2014 aralıktan bu yana 1 sene korunmam gerekiyordu. Son 5 aydır doğum kontrol hapı kullanıyorum doktor kontrolü altında ocak ayında hapı bıraktım ocak ayında ilk adetimi oldum çalışmalara başladık şubat ayında tekrar adet oldum 4 gün önce geldi. bu ay ilk hamileliğimde yaşadığım tüm belirtileri yaşadım, erken gebelik testi aldım adetime 3 gün kala yaptım çift çizgi çıktı aynı gün öğleden sonra kahve akıntı geldi çok hafif korktum tabi ama göğüslerim şiş midem bulanıyor sürekli yorgunluk ve uyku hali karın ağrısı yok adet belirtisi yok pazar günüde bir kez hafif bi leke oldu sonrasında gene birşey yok ptesi sabah kahve akıntı yoğunlaştı ve ağrısız sızısız adet oldum :KK43: o çift çizgi neydi hala aklım orda ve hayal kırıklığı yaşadım eşimde kızıyor çok erken test yapıp umutlandığım için şimdi burdaki yorumları okuyunca 9 ay boyunca adet olanları görünce şaşırdım ne yapmalıyım hiç bilmiyorum..

Arkadaşlar bende adet gördüm 3 gün falan sürdü 3 Pedi dolduracak kadar ara ara kahverengi geldi 1 hafta sonra idrarda test yaptım negatif çıktı ama içimde bi şüphe oldu bunları okuduktan sonra.Göğüslerim adetin bitiminden beri hassas belimden bacağını uzanan ara sıra ağrı var ama ya çıkmazsa diye boşu boşuna para vermek istemiyorum.ovulasyon testleri aldım 1 haftadır yapıyorum ve 2.çizgi hep silik 2 kere koyu silik oldu sonra yine silik hamileyken 2. çizgi çok koyu oluyormuş yani çok üzülüyorum bir bilgisi olan varmı? Yani sizde adetten hemen sonra göğüs hassasiyeti yaşadınız. ? LÜTFEN Bİ FİKRİ OLAN PAYLAŞSIN

Arkadaslar Merhaba banada yardimci olur musunuz baş dönmem var baya midem kalkıyo sürekli ateşm oluyo adetim den 5 gün önce kahverengi leke geldi adet oldum sandım olmadım aradan bir hafta geçti adet oldum ama mide bulantım falan devam ediyor acaba hamile olabilir miyim
Canim naptin var mi durumunda bir gelisme. Ben de 19.03.2016 da regl oldum ama bayagi bildigin normal adetti. Ama agzimda aci bi tat var midem bulanio oturdugum yerden kalkinca gozum karariyor hic boyle olmamistim. Bir de 26sinda dr kontrolum vardi ultrosonla bakti bi sıkıntı yok dedi. Bu durumu ben de merak ediyorum. Acaba bisey var mi yoksa doktor goremedi mi bu aksam test alacagim artik.

canım bende adet oldum sıkma canıni ovulasyon testi kullan ben bu ay kullanıyorum galiba yumurtlamagünümu yakaladım bakalım

inşallah yakalamışsındır canım, ben doktorla konustum istersen yumurta takibi yaparız ama çok strese sokan bir durum oldugunu düşünüyorum dedi. O yüzden akışına bırakalım 2 ay dedi :KK43:

inşallah yakalamışsındır canım, ben doktorla konustum istersen yumurta takibi yaparız ama çok strese sokan bir durum oldugunu düşünüyorum dedi. O yüzden akışına bırakalım 2 ay dedi :KK43:
ovulasyon testi kullan ben yakaladım dün le bugün kop koyu oldu bundan öte sevincim vajinusmus tum yeni yendim allahtan yumurtlama gününe halletmis oldum bu ay bakalım hamilelik olucak mı sende al kullan öneririm gitti gidiyor dan aldım laboquick ovulasyon testi

X