Bebek Beslenmesi sipraktin şurup kullanan var mı?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
bende kızıma iştah için kullanmıştım gerçekten işe yarıyor uykuda veriyor ama bizde kötü bişey olmuştu kızım gecelri halisülasyonlar görüp ağalamay başlamıştı bende bıraktım bir daha vermedim öyle süreklide vermemiştim 3-4 gün içinde böyle olmuştu ..
ciddi biçimde iştah açtığı doğru ama

öncelikle tüm annelere sabir temennisinde bulunmak istiyorum.kızım 10 aylık anne sütünü 5 aylıkken bıraktı hep iştahsız ve huzursuzdu çok zor dönemler atlattım bazen delirecek gibi oluyorum sinirlerim yıprandı tabi Allahın bize vermiş oldugu bu meyvelere en güzel şekilde bakmak görevimiz...sipraktin şurubu bir kaç aydır kullanıyorum çok memnunum bununla birlikte kilo almayada basladı ecrin.uykusuda düzene girdi zorla yedirmekten kurtuldum kendi agzını açıyor artık şükürrrr.tavsiye ederim bir kaç hafta denemelisiniz birkaç günle etkisini göstermiyo.sipraktinin zaten yan etkisi uykudur..baskada hiç bir yan etkisi yok..

bu ilacı daha önce neden duymadım ben zaten egzemadan muzdarip durumdayız iştahımızda sıfır günlük beslenmemiz bi biberon süt bugün doktora gidecektik tamda bi sorayım bakalım ama doktor neden bu ilaçtan bahsetmedi acaba bize

bende kullandım 5+5 gün 2 kere işe yaradımı yaramadımı bilmiyorum çünkü o 2 hafta 2 diş çıkardık yine aynı iştahsızlıktaydı belkide sipraktin içmeseydi ağzını hiç açmayacaktı bilemiyorum..şimdi ara verdik bu hafta kullanmaya devam edicez.. bu kız böyle devam ederse ben tımarhanelik olurum kesinn:KK47:

Kadinlar kulubünün yeni üyesi olarak tecrübelerimi paylaşmak istedim.Bende oğluma sipraktin şurup kullanıyorum.Çok iştahsız bir çocuk doktorumuz önerdi çok tereddüt ettim kullanırken ama kesinlikle işe yarıyor.verdiğim zaman şurubu çok güzel yiyor birazda uyku yapıyor.Biraz araştırma yaptım akrabalarımdanda kullananlar varmış hatta halam kuzenime kullanmıs ve kuzenim boğaziçi kimya mezunu kayınvalidem eşime kullanmış oda elektronik mühendisi demekki şurubun çok fazla yan etkisi yok diye düşündüm değişik bir mantık ama içimi rahatlattı:)

slm arkadaşlar benim 30 aylık (2.5 yaşında) kızım 10 kilo boyu uzun ama inanılmaz zayıf.İlaçta içiremiyorum bu ilacı kahvaltısına katsam ilacın etkisi azalırmı siz nasıl veriyorsunuz???

arkadaşımın çocuğuda çok zayıftı doktoru ona zaditen alerji damlası vermişti acayip iştah açıyo uykuda yapıyor doktorunuza sorun uygun görürse denersiniz 2 yaşındaydı kullandığında şimdi iştahı gayet açık:KK66:)

Arkadaşlar çocuğuna iştah açıcı olarak sipraktin şurup kullanan varmı?
Kızım çok iştahsız ve doktor bu ilacı verdi ve ben korkuyorum.İlacın bir sürü yan etkisi var.Bizde iştah açıcı yan etkisinin çıkıp çıkmayacağını nerden bilebilirim ki

şuan ben kullanıyorum. uyku yapıyor. kesintisiz 12 saat. şimdilik bi yan etki görmedim. uyku da 3-4 günlük süreçten sonra geçiyor

Benimde oğlum 15aylık ve hiç bişey yemiyordu hep emmek istiyordu gece uykusu olmuyo doğal olarak çünkü karnı aç. Doktora gittim emzirme dedi vitamin verdi yine de olmadı annemin ısrarı üzerine sipraktin aldım geceleri bi çay kaşığı verdim ve inanamadım mucizesine doymuyo resmen bi kaşık corba içmeyen oğlum iki tabak corba içiyor arkasından meyve yada meyve püresi ve yoğurt ara öğünlerde var uykuda gayet iyi. İki aydır yürüme çabasında olan oğlum bi türlü tam anlamıyla yürüyemiyodu bir günde ayaklandı bütün odaları yürüyerek geziyor. İştahsız cocuğa bakmak en zor olanı oğlumun kemikleri sayılıyodu şimdi cok şükür o küçük göbüşü görünce benden mutlusu olmuyor Sipraktin i abartmamak sartıyla öneriyorum uykusuz annelere

Benimde oğlum 15aylık ve hiç bişey yemiyordu hep emmek istiyordu gece uykusu olmuyo doğal olarak çünkü karnı aç. Doktora gittim emzirme dedi vitamin verdi yine de olmadı annemin ısrarı üzerine sipraktin aldım geceleri bi çay kaşığı verdim ve inanamadım mucizesine doymuyo resmen bi kaşık corba içmeyen oğlum iki tabak corba içiyor arkasından meyve yada meyve püresi ve yoğurt ara öğünlerde var uykuda gayet iyi. İki aydır yürüme çabasında olan oğlum bi türlü tam anlamıyla yürüyemiyodu bir günde ayaklandı bütün odaları yürüyerek geziyor. İştahsız cocuğa bakmak en zor olanı oğlumun kemikleri sayılıyodu şimdi cok şükür o küçük göbüşü görünce benden mutlusu olmuyor Sipraktin i abartmamak sartıyla öneriyorum uykusuz annelere
İlacı kaç ölçek verdiniz günde kaç kere aç mı tok mu birde içtikten kaç saat sonra acıktırıyor

arkadaşlar kullanabilirsiniz.bu ilaç zaten allerji ilacı..bebekleriniz herhangi birşeye karşı allerjisi olsa yine bu ilacı kullanacaklar.ama yarım ölçek deneyin.herkese faydası olacak diye bişey yok zaten.her ilaç herkeste farklı etki gösterir.ben de oğluma günaşırı yarım ölçek kullanıyorum.hem iştahını açıyor hem de uyutuyor.benim oğlum gündüzleri sadece yarım saat uyuyor.verdiğimde ise sabah ve öğleden sonra 2 saat uyuyor
Merhaba benim oğlum da sizin yazdıgını gibi bu yazıyı yazdığınızda oğlunuz kaç yaşında idi nekadar süre ile kullandınız

Merhaba benim oğlum da sizin yazdıgını gibi bu yazıyı yazdığınızda oğlunuz kaç yaşında idi nekadar süre ile kullandınız
Bende kızıma kullandım ilk dönem iyiydi uyku saatini erkene alabilmek için 2-3 günde bir weriyordum 3 yaşına gelince kızım spraktin werdiğim gecelerde halüsülasyon görmeye başladı uykusnda hep ağlayıp çığlık çığlığaydı maalesef ki yan etkisinde wardı halisülasyon.

X