Kürtaj sonrası kanama

MaviEge

DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
4.520
37
arkadaşlar merhaba.ben iki hafta önce kürtaj oldum on haftalık bebeğimi aldılar kalbi durdu.psikolojim hala düzelmemişken,kanamam devam etmekte ve artmakta,adet sancısı var.adet gibi artıo.geçen hafta kontrolüm vardı.doktorum rahmin temizlenmiş parça kalmamış dedi ama bilemiyorum.kürtaj sonrası ne kadar kanamanız oldu.benim iki haftadır var.

ecem bende senin durumunun aynısını gecirdim canım
kadından kadına fark ediyor
kiminde 4 gün kiminde hiç kimindede azar azar 2 hafta sürmesi normal
sen antibiyotiğine devam et eger drun herhangi bi komplikasyon yok diyorsa
içini ferah tut kendini
üşütmemeye dikkat et olur mu
gecmiş olsun canım

saol cnm ama benim antibiyotik bir haftalıktı.bitti.sen hamilemisin.ne kadar sonra hamile kaldın

Aynı olay annemin başına geldi..3,5 aylıkken kalbi durmuş kardeşimin.annemin yaklaşık 4 hafta sürdü :nazar: seninki normaldir a.s.

Merhaba canım benimde bir ayı geçti 12 haftalık bebeğimi kaybettim kalbi durdu kürtaj oldum benim 10 gün sürdü kanamam normal yoğunlukta sonra kan gelmedi tam 29 gün sonra regl oldum Allah sabır versin canım çok zor sizi çok iyi anlıyorum,,,,benim doktorum rahmime baktı ve toparlanmış hamile kalabilirsin artık dedi,,,,

canım bende şubatta boş gebelikten kürtaj olmak zorunda kaldım benim kanamam azar azar geldi ama en az 2 ay sürdü sonra tekrar hamile kaldım oda düşükle sonuçlandı şimdi tekrar hamileyim ikinci düşükten sonra doktorumu değiştirmiştim rahmimin içini mikroplardan temizleyecek fitil verdi bana bir sonraki hamilelik için dedi inşllah bi sorun çokmaz şimdikinde ama senin kanama süren uzarsa doktoruna mutlaka danış
başka sorun olursa yanıtlayabilirim canım

canim eger parca kaldiysa mutlaka dr a git tekrar kurtaj gerekebilir ihmal etme sakin...genelde kurtajdan sonra adet kanamasi gibi kanama olur az az gelir ama 10 falan surebilir...agrin da dinlenmediysen ve kendini cok yorduysan olur...su onundeki 1-2 ay kendine dikkat et,yat,ani hareketler yapma,agir kaldirma..kurtaj sonrasi donem cok onemli..ozellikle de usutmemeye dikkat et iltihap olabilir idrar yollarinda..tekrar gecmis olsun...

merhaba ecemcim...benim yakalaşık 3 ay oldu kürtajım..Benim de senin gibi 10 haftalıkken bebeklerimin kalbi durduğu için bu operasyonu geçirdim..Üstelik micro ile gebe kalmıştım...Kürtajdan sonra 10 gün kadar kanamam sürdü az az..Kontrole gittiğimde rahim iyi dedi dr. um..Benim hiç bir ağrım sızım olmadı..Yaklaşık 52 gün sonra da ilk adetim geldi..Eğer durumun senin endişe etmene sebepse bence tekrar dr una ya da başka bir dr a görünmende fayda var..Sağlıkla kal...

arkadaşlar saolun desteğiniz için doktorunla görüştüm bir iki ilaç daha kullanmamı söledi pztesi gidicem tekrar.umarım bir şey yoktur.ben bebeğimi geri istiyorum hem de hemen.ama ancak ocakta dedi doktorum.ocak çok geç geliyor.allahım sen bize yardım et hepimize

insallah guzel haberlerle gelirsin canim...Allah bir dhaa gostermesin,,saglikli hayirli bebisler versin sana...ve tum isteyenlere..

arkadaşlar saolun desteğiniz için doktorunla görüştüm bir iki ilaç daha kullanmamı söledi pztesi gidicem tekrar.umarım bir şey yoktur.ben bebeğimi geri istiyorum hem de hemen.ama ancak ocakta dedi doktorum.ocak çok geç geliyor.allahım sen bize yardım et hepimize

canım ben kürtejdan sonra korunmadıgım halde 8 ay gebe kalamdım su an büyük şok yaşıyoruz eşimle allahım sana da en kısa zamanda versin inşallah

slm bende kasım 2 de kürtaj oldum hıc kanamam olmamıstı şuanda adet tarzında ama az bı kanamam oldu bıraz önce 5 haftalıkken aldırdım kucuktu gebelıgım agrı cok az ama kanama hıc cekmemıstım 7 gun sonra az bı kan geldı normalmıdır acaba cvplarsanız cok sevırım

canım bende şubatta boş gebelikten kürtaj olmak zorunda kaldım benim kanamam azar azar geldi ama en az 2 ay sürdü sonra tekrar hamile kaldım oda düşükle sonuçlandı şimdi tekrar hamileyim ikinci düşükten sonra doktorumu değiştirmiştim rahmimin içini mikroplardan temizleyecek fitil verdi bana bir sonraki hamilelik için dedi inşllah bi sorun çokmaz şimdikinde ama senin kanama süren uzarsa doktoruna mutlaka danış
başka sorun olursa yanıtlayabilirim canım
Merhaba bende 24.10.2016 tarihinde kürtaj oldum boş gebelikten sonra tekrar hamile kaldım 4 gün önce kalbi durduğundan kürtaj oldum 3. için korkuyorum şuan sen bana umut oldun neler yaptın iki düşükten sonra test yada herhangi birşey?

X