Arkadaşlar Aranızda Kahve Falına Bakan Var mı ?

kamelya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2007
1.104
0
Arkadaşlar canım cok ama cok sıkkın aranızda kahve falını bilen varsa rica edersem benim yerime 1 fincan kahve içip bakabilirmi? Şu aralar iş telaşındayım vede olumlu şeyler duymaya cok ihtiyacım var ..hani derler ya fala inanma falsızda kalma..Şimdiden tşk ederim..a.s.

Hı hı ben bunu bir arkadaşım için yapmıştım.Kahve falına bakarken annem not almıştı.Sonra da tlfda o kağıdı okumuştum....Hey gidi günler hey.Gençlik işte

Hı hı ben bunu bir arkadaşım için yapmıştım.Kahve falına bakarken annem not almıştı.Sonra da tlfda o kağıdı okumuştum....Hey gidi günler hey.Gençlik işte

Canım inan kafam o kadar karışıkki bir kaç yere iş basvurusu yaptım vede sınavlara girdim. Beklemek kadar sıkıcı bir durum yok..Bende bir umut bu başlıgı actım belki bakan arkadas olurda bi kaç olumlu şey söyler dedimm:))

bi bakan varsa banada baksa ne güzel olacak yaaa bende ikinciyim haaa ::)))

kız saçmalama yaaa...sen otur dua et...boşver böyle şeylere takılma...ben şimdi sana baktım olcak veya olmayacak desem senin kafasını karıştırsam yani yalan söylesem hiç hoşuna gitmezdi sanırım...
boşver canım benim.dua et.allah sana hayırlısını nasip etsin....

Dün kahve içtim,
fincanda belirgin şekilde 5 rakamı vardı
gölgeler vardı
yatan biri vardı anlamlarını bilen varmı??????????

Arkadaşlar yaaaa hala işe giremedimm .yaaa aranızda bilen varsaaa benim yerime bir fincan kahve içip baksınnn.. lütfennn????

arkadaşlar eski metal paraları 250 tl'ye satan ve yanında 5 soru sorma hakkı verip fal bakan bi kadın vardı...mailim bloke oldu giremiyorum, kadının mail adresi de mailimde kaldı...bilen, gören, duyan var mı? bilen varsa lütfen paylaşabilir mi...

Bunu yorumlayacak birileri varmı aranızda arkadaşlar?

Eklentiler

• $IMG0105A.jpg
    $IMG0105A.jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 64
  • $IMG0106A.jpg
    $IMG0106A.jpg
    21 KB · Görüntüleme: 63
  • $IMG0108A.jpg
    $IMG0108A.jpg
    20,2 KB · Görüntüleme: 58
  • $IMG0110A.jpg
    $IMG0110A.jpg