3.sezeryan tehlikelimi?

doktorlar en fazla 3 diyorlar sezeryanda ama tanıdıgım biri var 4 çocuguda sezeryan olmuş 38 yaşındaydı dogum yaptıgında ama zorlugunu bilemiycem yerimseniben 15 günlükken falan gittik bebek görmeye gayet ii gözüküyodu ama gerçekten iyi cesaret 3 cü çocuk

evet hemşom sen baya bunalmışsındedıklerın bencede dogru ben fazla bunalmadım cocuklarımda yaramaz yane akıllıda degıller herseyın hayırlısı ama yaza hamıle kalmayı planlıyorum doktorada danısacm tabe kordon baglatma kılo aldırıo sınır yapıo dıolar ne dıyosun

10 ay oldu belkide uzun vadede olur. inşallah olmaz.sinir yapmadı.kilo dersen daha doğum kilolarımı veremedim.bilemiyorum.ama benim tek seçeneğim buydu.doktora yaptırmadan önce sordum yan etkisi ilerde bir sağlık sorunu açarmı diye olmaz dedi en iyi korunma yöntemi dedi.dün birinden eken menapoza yol açıyor diye duydum kafam karıştıkafamçokkarıştı

ya doktorun olmaz dedıyse olmaz bence ..öyle duyumlarla moralini bozma..bende internetten arastırdım baya bu konuyu bır yan etkısı oldugunu hiçbir doktor söylemiyor..hayırlısı olsun ama bende üçüncüyü yapınca bağlatacam en kesın yol bu çünkü..

Merhaba hanımlar. Bende 3. Kez hamileyim. Ikısı ıkı yıl arayla cok zor iki sezeryan gecırdım. Sımdı cok korkuyorum. Sezeryan arttıkça riskleri de artıyormuş. Dr. A da sordum. Riskleri var dedi. Hatta hanım bır vaize ede sordum risk ciddi bır boyutta ise aldırman caiz dedi. Cok zor ıyılesıyorum. Kan degerlerım hep cok dusuk. Cok korkuyorum. Deneyimimiz paylaşabilir mısınız? Ne yapmalıyım sizce?

X