Lcd tv de hangi markayı önerirsiniz?

ZARACI

Guru
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2007
1.297
5
kullanıp memnun kaldığınız lcd ekran tvde hangi markayı tavsiye edersiniz?

eşim çok araştırdı öyle seylerdede cok titizdir sagolsun kaliteye görüntüye cok önem verir 1 yıl oldu samsung aldık biz cokda memnunuz tavsiye edebilirim sende memnun kalırsın umarım...

teşekkür ederim nuraycığım bikaç aydır eşimde araştırıyor.kararsız kaldık PHILIPS mi SONY mi SAMSUNG mu LG mi bilemedik.
ARKADAŞLAR BAŞKA KULLANAN YOKMU ALIPTA BEĞENMEDİĞİNİZ MARKALARIDA YAZIN LÜTFEN????

bizde araştırmalar sonucu lg marka aldık oldukça memnunuz.tavsiye ederim

samsung u öneririm 1.5 yildir kullaniyoruz cok memnunuz görüntü kaliteside mükemmel

coook derin ve uzun arastırmalardan sonra eşim PHILIPS 42PFL403D710 mod karar verdi cooook memnunuz süper 100 hz yayın kalitesi uyduda daha iyimiş araştırn
biz tavsiye ederiz

Kesinlikle SAMSUNG diyorum ben sinama sitemini aldık çok memnunuz ama lcd tv almayı hala düşünüyoruz alırsak kesinlikle SAMSUNG olsun istiyorum

Eğer LCD alacaksanız muhakkakki tepkime süresini sorun ve 8MS den aşağı bir tepkime süresi olan yani 6 ms 4 ms yada 2 ms lik bir LCD alın derim.

Biz de uzun araştırmalar sonucu SAMSUNG aldık, bi yıldır kullanıyoruz çok memnunuz.
Sony ler de ii ama aynı fiyata aynı kalite yok. Samsung ta veya başka bi markada olan özelliği sonyde aradığınızda fiyat resmen uçuyo

Bizde samsung plazma var çok memnunuz görüntüler süper:)

Bizde 2 yıldır LC lcd kullanıyoruz hiçbir sorun yaşamadık.Görüntü kalitesi falan güzel ama tabi özelliklerini falan iyi araştırmak lazım.Bize aldığımız yerde eşimin bir tanıdığı vardı o tavsiye etmişti.Çok ,iyide para vermiştik ama hiç unutmuyorum.

eşim özellikle yerli ürün almayı tercih eder
özellikle kriz döneminde para içerde kalsın der
yılbaşında aldık;vestel

Sony bravia canım.Profesyonel birçok kişiye sorup aldığımız bir tv.Süper çok ama çok memnunum.Tv alındıktan sonra özellikle belgesel izlemeni tavsiye ederim.Heleki denizi gösteriyorsa ne demek istediğimi çok iyi anlarsın:)

biz sony bravıa aldık kayınpederler samsung... onlarınki 3 ayın sonunda bozuldu. servis gelip tamir edemedi. aldı götürdüler 3 ay serviste kaldı sonra yenisini gönderdiler. hevesleri kaçtı biraz. ama biz 4 sene oluyor alalı. sonyden çok memnunuz.tavsiye ederim... tabi bu tip elektronik eşyalar biraz şans işi. ne olacağı belli olmuyor maalesef...

X