Cilt Bakımı Ürünleri Kayisi çekirdeği yaği ve faydalari........

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
benim arkadaşım kullanıyo yüzü parlak yumuşacık ama gözenekleri açılmış nokta nokta olmuş belki arada kullanılırsa iyi olabilir ama sürekli tavsiye etmem:eek:lmaz:

Bende Kullanmaya Başlamıştım Kayısı Çekirdeği Yağını Ancak ciLdimi Çok Kuruttu Ayrıca Göz Çewremede Sürmüştüm , Göz Kapağımı Öyle Bir KurutmuŞ Ki Kabuk Tutup Soyuldu :KK43: Çok Üzüldüm . 2 Gece Bepanthene Plus Sürdüm Geçti alkisalkisalkis

kayısı çekirdeği yağı zaten her cilde yaramazki.........benim cildim de kupkurudur..... herkes kayısı cekirdeğinin iyi gelecegini söyler, benim gözneneklerimi 1 gecede feci şekilde açıyo.......o yüzden kullanacagım zaman yatmadan önce 1 saatlik sürer ondan sonra yıkar öyle yatarım.

vay anasını herkeste farklı etkiler yapan ve etkisini ciddi şekilde gösteren bir yağ.

kaysı çekirdeği kreminin yüzdeki tüyleri arttırdığını duymuştum yağı aynı etkiyi yapmıyodur umarım.

kaysı çekirdeği kreminin yüzdeki tüyleri arttırdığını duymuştum yağı aynı etkiyi yapmıyodur umarım.

Yok Yok Yapmıyor , Yoksa Bende Yapardı Bütün Vücudum Maymun Çarli Gibi Ama Çok Şükür Yüzümde Bişi Yok kaydirigubbakcemile3

ben,annem,kardeşim 1 haftadır göz çevremize kullnıyoruz bnm kırışığım yok ama annemin gözçevresinde belli bir düzelme var benmde gözaltı torbalarım vardı azcık daha bi topladı gözçevrem yani zaten yüzüme gece ve gündüz kremlerim var onları kullnıyorum göz çevreme öyle gözaltı kremleri falan kullanmak istemiyorum göz bu başka bişeyede benzemiyo diye bitkisel bişey olsun dedim gözçevresine aktar önerdi gayette memnunum yüzün tamamına sürülecek bi yağ varsa oda saf zeytin yağıdır diye düşünüyorum...a.s:nazar:

kızlar ne alemdesiniz bakalım kayısı çekirdeği yağına devam eden ve olumlu yada olmusuz etkisini gören var mı ben kullanıyorum hala ama 2 günde bir e düşürdüm hergün hergün üşendim göz çevremde kuruluk hissettim mi sürüyorum çok güzel bi göz çevresi kremi bence bu yağ a.s

kayısı çekirdeği yağını değil ama kayısı yağını kullanmıştım çok güzel yapmıştı cildimi emilmesi çok uzun sürmedi. normalde benim cildim hassastır çok yağlı bir krem kullandım mı hemen sivilce çıkar ama kayısı yağında olmadı

arkadaşlar ozonlu kaysı çekirdeği yağını 2 haftadır bende kullanıyorum.son derece memnun kaldım,benim cildim karma bir cilt yanlız 12 saatte bir temiz cilde kulandım,göz çevremdeki torbalarda ve kırışıklıklarda bile gözle görülür azalmalar oldu.her cilde aynı etkiyi gösterirmi onu bilemem tabiki..sevgiyle kalın......

bu göz çevresi torba ve kırışıklarda etkili olan ozonlu kayısı çekirdeği yağının markası nedir ?

bende bepanten kremin içine kayısı çekirdeği yağından 2-3 damla jojobadan 5-6 damla damlatıyorum her gece yatmadan önce bu karışımları krem haline getirip yüzüme sürüyorum.ve doğum lekesi vardı kulaklarıma yakın kısımlarda tamamen geçti sayılır.haftaya hiç kalmaz bence:)yüzümüde çok güzel yaptı:) artık favorim oldu.en pahalı kremlerden daha iyi bence:)

yine mi bephantene krem yaw bu krem neymiş böyle ya ben kayısı çekırdeği yağını kille denedim nasıl olcak bakalım

ya arkadaşlar kayısı çekirdeği yağı hergün kullanılırsa daha fazla yağlandırır mııııı????????

burun ameliyatı oldugumda gözlerimdeki morluklar için kullanmıştım kayısı çekirdeği yağını. anında etki gösterip morlukları yok etmeye başlamıştı.. diğer etkilerini araştırdım aslında çok faydası varmış özellikle selülitleri yok ediyormuş. ciltteki siyah noktaları sivilceleri yok etme ve kırışıklıkları geçirmede, saç dökülmelerinde vs. pek çok faydası varmış. temel olarak kanseri önlediği yazıyor her yerde. ayrıca b17 vitamini içeriyormuş ve bu vitamin başka hiçbir şeyde yokmuş.

ben az önce yüzüme sürdüm pamukla yedirerek. bakalım nasıl etkileri olucak burda paylaşırım. birde bacaklarımda lekeler var onların üzerine sürdüm ne olucak görücez :KK1:

süper bir yag arkadaslar tavsiye ederim piril piril bir cilt icin. Ben cok faydasini gördüm
:KK51:

ben kayisi cekirdegi yagi ile bugday yagini karistirip kullaniyorum cokta memnunum tavsiye ederim kizlar

arkadaşım bu kayısı çekirdeği yağın hangi marka,bem pek güvenemiyorum da göz çevrem için düşünüyorm

Özel bir markası yok canım ama güvenilir bir aktardan al ve doğal olmasına dikkat et.badem yağıyla karıştırıp sürersen daha iyi.bunun yanında patates,kivi kabuğu,soğuk salatalık dilimleri de çok iyi geliyor gözaltı morluklarına.ayrıca içtiğin yeşil çay poşetlerini atma buzlukta dondur ve gözlerine kompleks yap.memnun kalman dileğiyle

kayısı yagımı kayısı cekırdegı yagımı kullandıgı cunku yuz ıcın kayısı cekırdegı kullanmak lazımmıs goz cevresı hassas bolgeler ıcın kullanımı uygunmus ayrıca sıvılce olusumunu da engellıyormus bebek malzemelerınde ozellıkle cok kullanılıyormus bu yag b17 vıtamını ıceren tek yagmıs az once surdum kı ben cok hassas tenlıyımdır gozlerımde cok hassastır beklıyorum ama yanma olmadı normalde makyaj urunlerıne kremlere sac boyasına bıle alerjım olur ondan dedım acaba denılenlerın hangısı dogru

Kaysı yağı yok zaten kaysı çekirdeği yağı

X