Cilt Bakımı Ürünleri Kayisi çekirdeği yaği ve faydalari........

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
B

berylla

Ziyaretçi
Ben daha önce kayısı yağı kullanmıştım fakat sürdüğümde cildimi azda olsa yakıyordu,daha sonra bir arkadaşım kayısı çekirdeği yağı kullanmamı tavsiye etti ben denemeye karar verdim 3aydır kullanıyorum gerçektende çok memnunum hem cildimi yakmıyor hemde göz altlarıma çok iyi geldiğini söyleyebilirim.faydalarına geline;hücre yenileyicidir,nemlendirici olarak cilltte kullanılır,göz çevresi kırışıklıklarını giderir(göz çevresinde kullanırken tatlı badem yağıyla karıştırılması önerilir)cildi tazeler,.DAHİLEN kullunımda şeker hastalığına ,ağrı giderici olarak kullanılır ,karın ağrısı içinde geçerlidir.Dahilen kullanımı 1 fincan suya 4-5 damla damlatılarak kullanılır tok karnına içilir ayrıca. Doğada en yüksek oranda B 17 vitaminini ihtiva eden tek meyve kayısı ve kayısı çekirdeğidir.a.s.

cildinizde ne gibi değişiklik gördünüz yazabilir misiniz

Benim cildim kuru bir cilt nemlendirici olarak kullanıyorum,kayısı çekirdeği yağını kullanmadan önce cildim pul pul olurdu şimdi öyle bir sorunum yok.Göz çevremede sürüyorum hiç kırışığım yok cildim pamuk gibioldu.

arkadaşım bu kayısı çekirdeği yağın hangi marka,bem pek güvenemiyorum da göz çevrem için düşünüyorm

Yalnız yağlı ciltler için önerilmiyor bu yağ.
Gözeneklerin daha da genişlemesine sebep oluyormuş.
Dikkat edin arkadaşlar.

kızlar övgüler üzerine bende kullandım bu yağı yüzümdeki tüyleri çoğalttı ve regi daha bi koyu olmaya başaldı hemen bıraktım her duyduğunuzu kullanmayın

yüzüme değilde ğözcevreme uyğulamak istiyorum ince cizğiler var :KK43:herhanqi bir yüz nemlenricisiyle beraber qözcevreme uyğulasam cizğileri azaltırmı sizce :KK43:qözcevresine uyğulayan arkadslar varmı,yaşımda 24 uyğulasammı

bende arkadaşımın tavsiyesiyle kullandım ama gözenekleri büyüttüü ve sivilce çıktı.hemde çok yakıyor bence herkese aynl etkiyi yapmıyor .çünki arkadaşımın yüzü çok güzeldi..

kayısı yagımı kayısı cekırdegı yagımı kullandıgı cunku yuz ıcın kayısı cekırdegı kullanmak lazımmıs goz cevresı hassas bolgeler ıcın kullanımı uygunmus ayrıca sıvılce olusumunu da engellıyormus bebek malzemelerınde ozellıkle cok kullanılıyormus bu yag b17 vıtamını ıceren tek yagmıs az once surdum kı ben cok hassas tenlıyımdır gozlerımde cok hassastır beklıyorum ama yanma olmadı normalde makyaj urunlerıne kremlere sac boyasına bıle alerjım olur ondan dedım acaba denılenlerın hangısı dogru

ayrıca yaglı bır cıldın varsa bu yagı haftada bır kez uygulaman lazımmıs kuru cıltlıler ıse gunde bır kez kullanabılırmıs

kızlar yüzünüzü yakan kayısı yağıdır ve cilde uygulanmaz..kayısı çekirdeği yağını arada bende kullanıyorum sivilcelerimin üzerine sürüyorum kurutuyokaydirigubbakcemile

arkadaşlar ben aktara gitmiştim bundan 1 ay önce kadar...dedim kayısı çekirdeği yağı istiyorum cildim için özellikle göz altı için çok iyiymiş fln dedim, ordaki görevli arkadaş da : tek sürülürse kızarıklık ve kaşıntı yapabilir,bu üçünün bir arada olduğu ,havuç-kayısı çekirdeği ve buğday yağını verelim dedi, ondan kullan dedi, ok dedim, ve cidden de kaymak gibi yapıyo cildimi...hı hergün kullanmıyorum ama etkisi çok iyi ,fiyatı da 8 tl idi...tavsiye ederim...

ikisi de aynı şey diye biliyorum. Kayısının neresinden yağ çıkartacaklar ki

Aslında yağ diye aldığımız şey zeytinyağının veya başka bir yağın içine katılmış esans tarzında yağlar.Yoksa gerçekten kayısının çekirdeğinden ne kadar yağ çıkar ki????Ama kayısı çekirdeği yağını bende kullanıyorum.Cildimi temizledikten sonra yağı sürüyorum.Göz çevreme fazla süremiyorum çünkü gözlerim sulanıyor.Ama cildimi yumuşacık yaptığını inkar edemem :)
Aslında en güzeli saf zeytinyağını sürün yüzünüze hiçbir yan etkisi yok.Egeli kadınların güzellik sırrı diyebilirim :) Ayvalıklı bir komşu teyzemiz var 75 yaşında ama cildi kaymak gibi çünkü hiç krem kullanmadan sadece zeytinyağı sürermiş yüzüne,bilginize :)

bu yağ kirpik ve kaşların uzaması içnde kullanılıyomus. tüyleri besliyo demekki. ben olsam yüzüme sürmem tüylenir filan bide onla uğrasamam .

yüze sadece zeytinyağı kullanılıyor die biliyorum kayısı yagını yüzünüze sürmek sakıncalı demişti bir uzman tvde vücuda kullanılabilir denmişti

kirpikleri uzattığını duymuştum ben de

selam arkadaşlar kayısı ile ilgili aradığınız ürünleri ve her konuda yardım alabilirsiniz mesaj atın yeter.sevgiyle kalın

X