Hamur İşleri Mantarlı Tavuklu Krep (resimli)

Aman Allah'im müthis bir tarif bu. Bunca zamandir nasil görmedim bu konuyu...
Ilk firsatta yapicam hemen hemen...
:KK52:

nasıl teşekkür etsem az bu tarife müthiş oldu yaptığım herkes hayran kalıp tarifini istedi çok çok iyi gerçektenn ellerine sağlıkk:))

Tarifi deneyenlerden biri de benim. Ciddi anlamda çok güzel oldu. Ellerine sağlık Barçman. Vallahi de iyi ki bu tarifi bulmuşum. Çok beğendim.

ne kadar güzel görünüyor,bende ıspanaklı,mantarlı krep yapıyorum,oda harika oluyor..

eline sağlık. bende buna benzer yapıyorum, tek farkı mantarlı tavuğun içine krema da koyuyorum. oda güzel bir tat veriyor

Krepsizliğe dayanamadım ve en sonunda senin tarifinden yararlanarak yaptım bişiler. Üstünü de beşamel sosla hallettim. Sanırım çok güzel oldu :KK53:

Ben bunun kıymalısını yapıyorum ama bu daha lezzetli görünüyor hemen denicem.Teşekkür ederim tarif için

Henüz 3 aylık evliyim ilk yaptığım yemekler arasında bu biraz uğraştırsa da eşimin çok beğendiğini görmeye değdi =) yine yapma zamanı geldi aslında sizinde elinize sağlık =)

Mm çok iştah açıcı :) bende yapmıştım ama tavuğ haşlamamıştım bir de böyle deniycem elinize sağlık

X