elevit pronatal kullanan varmı lütfen sorucaklarım var bana cevap yazın

Bana da bugün doktorum elevir pronotal verdi, içinde folık asıt de varmıs ama ayrıca solgar ın folık asıtını kullanıyordum zaten sımdı bunu bırakmalı mıyım yoksa elevıtle beraber almam gerekıyor mu

mide yanmam için de REnnie Duo yazdı ıyı geldı sankı ...

Ben de aynı şekilde solgar folik asit kullanıyordum.Doktorum elevit yazınca onu bırak dedi.İçinde folik asit olduğu için elevitin,solgarı bırakman sorun olmaz.
Ben de şimdiye kadar 2 kutu rennie şurup bitirdim. :KK70:

Bana da bugün doktorum elevir pronotal verdi, içinde folık asıt de varmıs ama ayrıca solgar ın folık asıtını kullanıyordum zaten sımdı bunu bırakmalı mıyım yoksa elevıtle beraber almam gerekıyor mu

mide yanmam için de REnnie Duo yazdı ıyı geldı sankı ...

canım bence doktoruna danış bunu. ama su da var elevıtde folık asıt var dedıgın gıbı.ıkıncı bır ılac kullanmana gerek yoktur bence.ama sen yıne de danıs doktoruna.

Doktora da daha bugün gitmiştim elevitin içindeki 0.8 mg miş, solgarın ıcınde 400 mcg var ama, neyse hemsıreye danısayım bari...

ben de bugün hamile olduğumu öğrendim ve doktor elevit pronatal kullanmamı söyledi. folik asit kullanıyordum. onu bırakabilirsin dedi. zaten bu ilaç vitamin-mineral ve folik asit içeriyormuş.

Ben 6. haftada hamileliğimi öğrenmiştim; öncesinde bir şey kullanmadım.
Doktor ilk başta folbiol verdi, 3 ay sonunda onu bırakıp Elevit'e başlattı.
Kilo almanın ilaçtan değil de 4. ayda mide bulantılarının geçmesiyle iştahın açılmasına bağlıyorum ben kendimce :KK8:

X