Evli erkeklere asilan kadinlar

seyda_66

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.245
44
ne diyecemi ne söyleyecemi sasirdim
bugün esimle gezdik dolandik kiskanclik felan deyil inanin kadin resmen yanimda esime asildi esimle gezdik dolandik yanimda kizim var bir türk restoranttina oturduk orda calisan kadin esimle konusmaya calisti esimde yüz vermeyince bana döndü esine sahip cik kaparlar dedi aaaaaben esime güveniyorum siz esinize sahip cikin dedim ben esimden bosandim alan olursa evlenecem dedi ben cok lagubali olmamak icin esime kalkalim dedim esime dediki sizin gibi biri varsa haber ver aaaaatöbe töbe basiniza böyle sey geldimi yaaaa ben soklardayim esimde dediki siz bu akilda oldukca sizi kimse almaz alsada iki günde kapiya korrrr töbe töbe eskiden erkekler asilirdi simdi kadinlar namus böyle ayaklarami düstü yaaaaa

yuh yani salakmı okadın ya millette utanma kalmamış artık karısının yanında aslılıyolar şikayet etseydiniz o kişiyi çalıştığı restoranta ben dayanmaz döverdim ayyy valla bana yapılmış gibi sinirlendim hee

yuh yani salakmı okadın ya millette utanma kalmamış artık karısının yanında aslılıyolar şikayet etseydiniz o kişiyi çalıştığı restoranta ben dayanmaz döverdim ayyy valla bana yapılmış gibi sinirlendim hee

ben soklardayim dövmek felan aklima bile gelmedi dondum
ama sinir oldum ya töbe töbe namus bu kadar ucuzmu

Kadin yalnizliktan azmis heralde, terbiyesiz, ahlaksiz!:kızgın:

hakikaten terbiyesizmiş ama sende eşinde gereken cevabı vermişsiniz belki geriye yapılacak tek şey kalıyordu lokanta ilgilerine bu olayı anlatmak böylelikle başka evli erkeklere asılmasınıda önlerdiniz

hakikaten terbiyesizmiş ama sende eşinde gereken cevabı vermişsiniz belki geriye yapılacak tek şey kalıyordu lokanta ilgilerine bu olayı anlatmak böylelikle başka evli erkeklere asılmasınıda önlerdiniz

akliam bile gelmedi barcman sikayet etmek haklisin söylemek lazim dedi ben olay büyyümesin diye kalkalim dedim baktim esim sinirleniyor o an ordan cikmak geldi aklima
arkadaslar sormus nerde yasiyorsun diye avusturya canim

hani bakimsiz kadin felan olsam diye düsünüyorum aaa
aksam aksam sinirlerim bozulduya bir asalak kadin icinnnnnnn

artık böyle şeylere alışmak gerekiyo bende 4 aylık bebegim var 2 yıllık evlıyim
geçende eşim geldi aşkım ben bu yüzügü takmıycam dedi hayırdır noluyo dedim anlattı eşim plazma satışı yapıyo bi magzada o zaman daha 40ım çıkmamış bayanın biri beraber olmayı teklif etmiş işte kırk günde geçmez falan die kadında evliymiş yanlız eşime dedim evli neden hani evli olan erkek istediği gibi oynar onla dedi eşi ve ailesine duyurmamak için tehdit eder istediğ zaman çagırı bekarlar çılgınlık peşinde oldugu için cazip gelmezmiş ama ben eşime güveniyorum

:1shok::1shok::1shok:öyle kadınlar var görüyorum erkeklere sulanıyolar çalıştığım yerde patronumada kadınlar öle bakarlardı,hemen ben atılırdım araya girerdim,erkek ister evli olsun bazılarının umrunda değil

pes bukadarınada yani terbiyesi böyleleri yüzünden yuvalar hep yıkılıyo allah sonumuzu hayır etsin

geçende eşim geldi aşkım ben bu yüzügü takmıycam dedi hayırdır noluyo dedim anlattı eşim plazma satışı yapıyo bi magzada o zaman daha 40ım çıkmamış bayanın biri beraber olmayı teklif etmiş işte kırk günde geçmez falan die kadında evliymiş yanlız eşime dedim evli neden hani evli olan erkek istediği gibi oynar onla dedi eşi ve ailesine duyurmamak için tehdit eder istediğ zaman çagırı bekarlar çılgınlık peşinde oldugu için cazip gelmezmiş ama ben eşime güveniyorum

:1shok:bazı kadınlara evli erkeklerin daha cazip geldiğini duymuştum ama hiç bu açıdan düşünmemiştim. Allah bizlerden uzak eylesin öyle kadınları ve ıslah etsin onları.

allah allah böyle yüzzüz kadinlarmi türedi neeee

hani bakimsiz kadin felan olsam diye düsünüyorum aaa
aksam aksam sinirlerim bozulduya bir asalak kadin icinnnnnnn

sıkma canını canım yaa değermi ya kocanda onun şakalarına katılsaydı esas o zaman incinirdin o ne güzel benzetmiş kadını allah böylerinden korusun eşlerimizi

sıkma canını canım yaa değermi ya kocanda onun şakalarına katılsaydı esas o zaman incinirdin o ne güzel benzetmiş kadını allah böylerinden korusun eşlerimizi

cok sükür esim öyle insan deyil demi barcman
eslerimizi böyle kadinlardan korumak icin allaha siginirim sen koru yarapbim böyle temiz insanlari pis insanlardan sen koru yarappim

X