Birinin sizden hoşlandığını hisseder misiniz??

S

simge17

Ziyaretçi
Kızlar ben birinden hoşlanıyorum ve o kişinin de benden hoşlandığını düşünüyorum ama bu düşüncem onun tavırları sonucu değil sadece his.. Zaten pek muhabbetimiz de yok ama arada bir elektrik var. Daha önce de birkaç defa böyle hissetmiştim ve doğru çıkmıştı ama bu sefer pek emin olamıyorum. Siz böyle birşeyi hisseder misiniz yoksa ben ondan hoşlandığım için mi bana öyle geliyor?

pek muhabbetim olmassa anlayamam sanırım ama sürekli görüştüğüm konuştğm biriyse bana karşı olan tawırlarndan anlarım benden hoşlanıp hoşlanmadığını.gerçi bazı insanlar sdce bakışlarıylada blli edebilir,sürekli gözü senin üzernde olur fln mesela. senden hoşlanıosa mutlaka bi adım atıcaktır ztn bnce =))

bakışlarını kontrol et..kaçamak bakışlar her zaman insanı ele verira.s

Ben birini çok sevmiştim hayatımda belkide en çok sevdiğim kişiydi onun hoşlandığını aramızda bişeyler olacağını daha ilk gördüğüm anda anlamıştım.Ama bazen de hiç anlamadığımda oluyo mesela arkadaşlarımdan biri bir sene boyunca saklamış benden hoşlandığını en sonunda itraf etti ama onu hiç anlamamıştım mesela :1shok: Galiba ben görmek istediklerimi görüyorum kaydirigubbakcemile3 Ama hissediliyo o bence...

ben sip diye kararini veriyorum yani ilgisi yok mu var mi bunu hemen anlarim ve hic te yanilmadim...ilgisi var mi diye biturlu emin olamiyorsan YOKTUR cunku varsa sana acilmasi cok ta uzun surmez

Normalde her kadin bunu anlar!!!mirmirmirmir

Benden hic kacmaz, hatta sirf kendimde degil baskalarinda bile böyle birsey varsa hemen anlarimşakkıdı:1ninca:

hemen bellı olur cunku gozler kalbın aynasıdır...davranıslarla konusma seklıyle...ses tonuyla anlasılır....

bazen gerçekten de olmasını istediğin için öyle hissedebilirsin..her davranışına ayrı anlam yüklersin....ama gerçekten anlayabilirsin de.....

Canım gözlerine dikkat et göz bebekleri büyüyormu...
ayrıca ses tonunda tıtreme falan varsa
ve herşeyden önce öylebir his varsa anlarsın canım...

saolun kızlar.. bende diyorum ki etrafta bu kadar erkek var onlarda böyle bişey hissetmedim niye o?? ve ondan böyle bişey hissedince bende de bişeyler kıpırdanmaya başladı.. ne diyim inşallah doğrudurkaydirigubbakcemile3

walla canım ben hiç anlamam çünkü ben hoşlandığım için onun bana normal durumda bakması, herhangi bir soru sorması bile benimle ilgileniyor düşüncesini aklıma getirir...sağlıklı olarak güvendiğim bir arkadaşım ancak olayı anlayabilir..

Bence hissedebilirz ama hissetmeye de biliriz ;
Örneğin bende aynı konu üzerinde tereddütlüyüm bizim sınıfta da bi çocuk var ders hep bana bakıyor çoğu kez onun kaçamak bakışlarını yakalıyorum ama herkesin içinde bana yakın davranmıyor hatta benimle dalga geçtiği bile oluyor anlayamıyorum onu yani

ben sip diye kararini veriyorum yani ilgisi yok mu var mi bunu hemen anlarim ve hic te yanilmadim...ilgisi var mi diye biturlu emin olamiyorsan YOKTUR cunku varsa sana acilmasi cok ta uzun surmez

canım ya bıde bana el atsan eheeee:):)
yahu kızlar ben baskasınınkını acayıp bılıyorum, ama kendımınkını anlamıyorum karsı taraf soyleyınce anca basıyor ne olacak benım bu halım sırnaşık şey

ben hislerimden yavaş yavaş emin oluyorum. önceden sadece histi ama artık kaçamak bakışlardan benimle konuşurken ses tonundan derslerde sürekli yanımda oturmasından falan anlıyorum. ama o beni anlıyo mu acaba? bu konuda biraz odunum da.. hislerimi anlaması açılması için ne yapıcam? o biraz çekingen birine benziyo..:asigim:

evet kesinlikle anlarım....kaydirigubbakcemile5

kesinlikle anlarım benden kaçmaz :kahve:
eminimn hislerin seni yanıltmıyordur

X