annem öldü pisikolojim çok bozuk

antikNAKIXSXer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2007
202
0
annem öldü pisikolejim çok bozuk

--------------------------------------------------------------------------------

annem öldü çok pisikolejim bozuldu boğazımda kocaman bir düğüm yutkuntukça kütürdüyor kocaman dünya beni sıkıyor yaşamakta hiç gözüm kalmadı nasıl atlatıcam ne yapmalıym içim yanıyor onun evine gidince kapıyı çalınca bana açıcakmış gibime geliyor ama yok öldüğünü düşününce aklımı kaçıracak gibi oluyorum ALLAHa yalvarıyorum bana yardım et diye aslında ölümün ALAHtan geldiğini hepimizin bir gün ona gideceğimizi biliyorum bu kadar üzülmemin doğru olmadığını da biliyorum ama elimde olmayan bir şey

Son düzenleyen: Moderatör:
üzülmekte çok haklısın canım
ama dediğin gibi bir gün hepimiz oraya gidicez
bundan snra tek yapacağın dua etmek bol bol
mekanı cennet olsun
allah sanada sabırlar versin

başın sağolsun Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. ben babaannemi kaybettiğimde üzüntümü sonuna kadar yaşadım resmen anıra anıra ağlamıştım ama gitti. şimdi bende bol bol kuran okuyorum ona. Allah gani gani rahmet eylesin

canım benım cok uzuldum....başınsagolsun..
rabbım gerı kalanlara uzun omur ve sabır versın.........

rabbım kımseye anne acısı yaşatmasın.....

dua ıle

başın sağolsun foruma şimdi girdim ve böyle üzücü olayla karşılaştım inan senin kadar üzüldüm...

ama söylediğin gibi herşey Allahtan...

eminim annen senin üzülmeni istemezdi bu yüzden toparlanmaya çalış canım söylemesi zor ama işte hayat devam ediyor....

canım arkadaşım başın sağolsun.. annenin mekanı cennet olsun...ben biliyordum ama burdada senin yanında olduğumu bilmeni istediğimden yazıyorum...

Başın saolsun.Mekanı cennet olsun..
Annesizlik çok zor.
Ve hiç alışılmıyor.Ama hayatımıza devam etmek zorunda olduğumuz için bu acı azalıyor..Yalnız kalmamaya çalış..
Annemin vefatı 3 yıl oldu.Bazen nasıl ya diyorum nasıl benim annemmi..

Allahım sabır versin

canım başın sağolsun allah annecinin mekanını cennet eylesin...çok üzüldüm...........

başın sağolsun canım allah rahmet eylesin kolay değil biliyorum bende geçen yıl babamı kaybettim çok kötü günler geçirdim ama çocuklarıma belli etmemek için uğraştım gelip gidip yüzüme bakıyorlardı evden çıkmak istemiyordum ne yapıyorum ben diye düşündüm kendime uğraşlar bulmaya çalıştım ama gene de zordu unutkanlıklar başladı ocakta yemekleri yaktım baktım daha kötüye gidior dışarı çıkmaya başka şeylerle ğraşmaya başladım kolay değil ama şimdi biraz daha iyiyim genede içim çok acıyor

Başın sağolsun güzelim, üzülme demek kolay ama senin için oldukça zor olduğunu tahmin edebiliyorum. Genede ölüm Allahın emri, bizlerin elinden dua etmekten rahmet okumaktan başka bir şey gelmez.

başın sağolsun,ALLAH rahmet eylesin.
mekanı cennet olur inşallh.üzücü bir durum ben babamı kaybettiğim de söylenen hiç bir söz beni teselli etmemişti ben acımı yine yaşamıştım,biliyorumki seni de etmiycek sen de acını yaşıycaksın ama inan zaman her şeyin ilacı gidenleri hiç bir zaman unutmuyoruz tabiki ama zamanla yokluklarına alışılıyor kabulleniliyor.her ne kadar aklıma geldiğinde babamı burnumun direği sızlasa da onu çok özlesemde elimden hiç bir şey gelmiyor dua etmekten başka.dediğim gibi inşallah mekanları cennet olur..

Acınızı paylaşıyorum tahmin bile edilemez acınızın büyüklüğü, mkanı cennet olsun, Allah size sabırlar versin, tabiiki ölücez hepimiz ama bence yaşayın acınızı ağlayın içinize atmayın,bunada alışacaksınız zamanla zor olacak ama, Allah sabrını verir inşallah, Başınız sağolsun...

Mekani cennet yatigi yer nur olsun!!!

Bende annemi kaybettim 7 ay olacak yakinda!!

Hic bir sey teselli vermiyor hersey bos ve gereksiz geliyor helede biri basin sagolsun dedigi zaman sanki küfür ediyormus gibi geliyor insana ama bu sürecten gecmek zorundasin....

Annem vefat ettikten sonraki düsüncelerimi buraya yazmaya bile utaniyorum, düsünsene bana teselli vermeye calisanlara icimden "Seninde annen ölür bakalim o zamanda böyle hepimiz ölecez diye konusacanmi" diye sacma sacma seyler düsünüyordum, utaniyorum simdi inan!! senağlama elinde degil insanin...

Insanoglu iste dogmayi kabul ediyor ama ölümü edemiyor iste, cok zor arkadasim rabbim sabrini veriyor ama yinede her telefon caldiginda sanki annem ariyor, onun sevdigi bir yemek yaptigimda gözyaslarimla yapiyorum, yeni perde aldim astim, hemen annemi aramak istedim "Anne bak nihayet senin tembel kizin bir perde almayi becerebildi" demek icin....ve sonra dank ediyor kafama, o yok artik yok:çok üzgünüm:

Zor cok zor, hayatinin her günü her saati dakikasi yaninda olan bir insanin simdi olmamasi....inanmak istemiyorki insan.:1no2:

Acin dinmeyecek kardesim ama hafifleyecek buna inan ve allaha sigin, dua et annen icin onunla gecirdigin güzel günleri düsün, sende biraktigi güzel anilari hatirla baska yapacak birsey yok...:çok üzgünüm:

Sevgiyle

canımmm benimm seni çok iyi anlıyorum bende ablamı kaybettim çünkü o benim küçük annemdi sana sımdı ne desek boş bunu bılıyorum sadece zamana ıhtıyacın var kendını uzme demıycem cunku bunu desemde uzulceksın kım uzulmezkı ama kendını cok yıpratma canım aılen var ve belkıde cocukların ve sen varsın kib basın sag olsun kardesim

canım ilk öncelikle basın sağolsun diyelim cok üzüldüm acın cok büyük ne desek seni teselli etmez biliyorum ama sabırlı ol hepimiz bir ğün yasıyıcaz bu tür acıları ama zaman herseyin ilacı acını dindirmez ama hafifletir emin ol

canım bu acıyı tatmadım ama düşüncesi beni kahrediyo kaybı veren RABBIM.sana sabrınıda versın.başın sağ olsun

X